danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

pelo111    23
14 godzin temu, emtezecik napisał:

Posiadam różne ciągniki i maszyny John deere case i uważam ze duże modele case są o wiele tańsze od John deere i mniej się psują .przykład 7 r i case optum . Case tańszy w zakupie i mniej się psuje a robi ta sama robotę , co macie na myśli jakość wykonania ? Ze kabina ma lepsza amortyzację ? Czy ze jest trwalszy ? 
jezeli chodzi o ceny to

mała puma 450 

duza puma 550 

maxum 6 cyl 430 

optum 800 

pozdrawiam 

ps w gospodarstwie wole jechać puma 165 na cvx niż John deere 6150M na tej samej skrzyni . 

 

Jest jedna wada której nie zauważasz. Wartość odkupu maszyny używanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidpl    21

Mały t4 200 netto 

Deutz 65- 75 km 190 netto... 

Około 200tys za takie maluchy... 

  • Haha 1

-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331
5 godzin temu, pelo111 napisał:

Jest jedna wada której nie zauważasz. Wartość odkupu maszyny używanej.

Kolega ma rację. Jd ma dużo minusów ale najwiekszy plus jest taki ze jd po prostu zawsze sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50

A case nie sprzedaż ? 
ceny używanych ciągników po 2014 r są takie jak nowych ciągników zakupionych w 2020-2021 

kazdy kupuje co chce, John deere ma dobry 8 r oraz 9 rx 

Ale reszta to jakość taka sama albo i gorsza w zależności od modelu do konkurencji za wygórowana cenę . 
 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spwrp    117
12 godzin temu, emtezecik napisał:

A case nie sprzedaż ? 
ceny używanych ciągników po 2014 r są takie jak nowych ciągników zakupionych w 2020-2021 

kazdy kupuje co chce, John deere ma dobry 8 r oraz 9 rx 

Ale reszta to jakość taka sama albo i gorsza w zależności od modelu do konkurencji za wygórowana cenę . 
 

 

Nie bronie JD bo sam pracuje NH, ale jeśli mówisz ze... JD ma zawyżoną cenę w stosunku do m.in. koncernu CNH a jednocześnie teraz u dilerów odpowiedniki mają podobną cene to coś tu jest "nie halo"

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrion    195
17 godzin temu, emtezecik napisał:

kazdy kupuje co chce, John deere ma dobry 8 r oraz 9 rx 

Ale reszta to jakość taka sama albo i gorsza w zależności od modelu do konkurencji za wygórowana cenę

Zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longer89    1

Case Farmall 90C, skrzynia 12x12, rewers hydrauliczny, mechaniczny podnośnik 204 tys. netto 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331
Dnia 6.02.2023 o 00:44, emtezecik napisał:

A case nie sprzedaż ? 
ceny używanych ciągników po 2014 r są takie jak nowych ciągników zakupionych w 2020-2021 

kazdy kupuje co chce, John deere ma dobry 8 r oraz 9 rx 

Ale reszta to jakość taka sama albo i gorsza w zależności od modelu do konkurencji za wygórowana cenę . 
 

 

Dużo jest osób w Polsce takich jak między innymi mój tata czyli dzun to dzun a reszta ch*j. Może młodsze pokolenie jest trochę bardziej otwarte:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capitan58    3
3 godziny temu, kamil0qwe napisał:

Wie ktoś ile teraz stoi JD 5090m i 6090m?

6120m bez bajerów ok 380 netto

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartekj1994    141

W końcu udało mi sie dojechać do dilera i powiem wam że jestem w szoku. New holland t6.145 na DC z tuzem z miękkim przodem dodatkowe wyjścia isobus

490 netto :D szokszok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
3 godziny temu, Bartekj1994 napisał:

W końcu udało mi sie dojechać do dilera i powiem wam że jestem w szoku. New holland t6.145 na DC z tuzem z miękkim przodem dodatkowe wyjścia isobus

490 netto :D szokszok 

Kurła przecież to 4 cyl traktor 😱 będzie miał że 120 koni? Szok

Edit: 125 kuni max i 116 znamienowej. 

A w październiku 2021 chcieli mi sprzedać t6.160 dynamic za 330 parę tys to nie chciałem że drogo jak na nh 😂

Edytowano przez melon10641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek510    2
3 godziny temu, Bartekj1994 napisał:

W końcu udało mi sie dojechać do dilera i powiem wam że jestem w szoku. New holland t6.145 na DC z tuzem z miękkim przodem dodatkowe wyjścia isobus

490 netto :D szokszok 

New Holland T6 160 EC czyli 6 wolny w starej cenie miękki przód tuz bez zbędnych bajerów 378 netto, a to co piszesz to bajki chyba, że ktoś powiedział ci na odczepne

Edytowano przez tomek510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826
3 godziny temu, Bartekj1994 napisał:

W końcu udało mi sie dojechać do dilera i powiem wam że jestem w szoku. New holland t6.145 na DC z tuzem z miękkim przodem dodatkowe wyjścia isobus

490 netto :D szokszok 

Za miesiąc przedstawiciel zadzwoni i powie że w związku z obniżkami cen surowców, recesja może zrobić super hiper promocje za jedyne 429tys ale musisz się zdecydować w ciągu tygodnia. Łykacie jak młode pelikany 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1306
18 godzin temu, kamil0qwe napisał:

Wie ktoś ile teraz stoi JD 5090m i 6090m?

Też jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0qwe    15
8 godzin temu, Mateusz1q napisał:

Za miesiąc przedstawiciel zadzwoni i powie że w związku z obniżkami cen surowców, recesja może zrobić super hiper promocje za jedyne 429tys ale musisz się zdecydować w ciągu tygodnia. Łykacie jak młode pelikany 

Zawyżone ceny zostaną ale zaraz będą wciskać finansowania 0% żeby jeszcze banki zarobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj