danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

Capitan58    3
Dnia 27.08.2022 o 13:13, niesamowity90 napisał:

Podłączam się  takim ogólnym pytaniem tylko przedział raczej 110-130 koni, do ciągania pług 3x20cali, rozrzutnik 8t, prasa z rotorem i nożami...coś się w ogóle znajdzie sensownego poniżej 300 brutto?

John 6120m, miękka os i kabina, pneumatyka, panoramiczny dach,tuz, tur, skrzynia power quad, 390 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    590

Czyli raczej używka, no trudno. W duże kredyty czy finansowania teraz się pakować jak jest nawet widmo braku odbioru mleka to ja podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68
Dnia 27.08.2022 o 13:13, niesamowity90 napisał:

Podłączam się  takim ogólnym pytaniem tylko przedział raczej 110-130 koni, do ciągania pług 3x20cali, rozrzutnik 8t, prasa z rotorem i nożami...coś się w ogóle znajdzie sensownego poniżej 300 brutto?

Deutz 116 koni 236netto, 126 koni 246 netto czyli w 300 brutto sie wyrobisz

 

 

 

 

Edytowano przez emattti
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39
emattti napisał:

Dnia 27.08.2022 o 13:13, niesamowity90 napisał:

Podłączam się  takim ogólnym pytaniem tylko przedział raczej 110-130 koni, do ciągania pług 3x20cali, rozrzutnik 8t, prasa z rotorem i nożami...coś się w ogóle znajdzie sensownego poniżej 300 brutto?

Deutz 116 koni 236netto, 126 koni 246 netto czyli w 300 brutto sie wyrobisz

 

 

 

 

jaki model ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

5115  i  5125

Mam takie pytanie, prosze o rade :) Mam tez oferte na MF5709dyna4 (95km) w podobnej cenie jak Deutz 116 koni, w chwili obcnej te 95 km spokojnie mi starczy ale ciagnik kupuje sie na lata. Jak to jest z tym podnoszeniem koni w ciagniku? Brac mniejszy MF i za pare lat zwiekszyc czy od razu Deutz te 116 koni i nie bawic sie w to?

Edytowano przez emattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRNH1    2

Teraz te konie to takie spragnione są bo mało siły a dużo piją, więc jak coś to bierz mocniejszego. MF-a  na pewno bym nie wziął za te plastiki w kabinie a Deutz niezbyt mi się podoba ale to tylko moje zdanie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontan88    24
9 godzin temu, hardkor113 napisał:

Brać df 116 km za jakiś czas będzie w sam raz

Ludzie 3mcie mnie. Ile wy macie lat. Nie kupię MF bo mi się plastiki nie podobają...co to za argumenty z d*py wzięte.🤦🤦

A sprawdziłeś że df ma silnik o pojemności 3.6 litra.... Że to modele akurat te które wymienione to tz sadowniki włoskie.ktorych bardzo dużo na olx z niewielkim przebiegiem...w przeciwieństwie do MF.

Dal porównania MF 4,4 litra i wspomniany model to 95 km 405NM w serii gdzie spokojnie mapa możesz zrobić 115-120 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek23111    330

U nas w okolicy panuje opinia, że najlepsze ciągniki, to Fendt, John Deere, Claas i Massey Ferguson. DF wygląda, jak by był cały z plastiku, a szkoda, bo dawniej robili barzo porządne ciągniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0qwe    15

Ile czekaliście na odbiór nowego ciągnika? Wszystko opłacone, maszyna stoi u dilera a diler 10km ode mnie, a ja czekam drugi tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontan88    24
Dnia 5.09.2022 o 11:10, kamil0qwe napisał:

Ile czekaliście na odbiór nowego ciągnika? Wszystko opłacone, maszyna stoi u dilera a diler 10km ode mnie, a ja czekam drugi tydzień

Rok i 24 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek23111    330
Dnia 5.09.2022 o 11:10, kamil0qwe napisał:

Ile czekaliście na odbiór nowego ciągnika? Wszystko opłacone, maszyna stoi u dilera a diler 10km ode mnie, a ja czekam drugi tydzień

Może robią mu jakiś przegląd, instalują radio itp?

2 tygodnie to trochę przydługawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

Koledze pewnie chodzilo od dnia zamowienia tyle czekał, a tutaj ciagnik juz stoi gotowy na placu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kahaber1993    1

Jak myślicie NH t110  za 260 netto to ok cena ?

widzialem post z maja, że był  po 210, wiem, że to raczej już nierealna cena ale 50k plus w 4 miesiące to mega sporo.

biore pod uwagę jeszcze Kubota m5111 cena 249 netto

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

@Kahaber1993
mialem oferte miesiac temu za Kubote m5111 za 235netto(mysle ze za 230 by poszla) wiec u Ciebie cos drogo
Nie myslales o Case Farmall 110 km za 240netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    6
18 godzin temu, Kahaber1993 napisał:

Jak myślicie NH t110  za 260 netto to ok cena ?

widzialem post z maja, że był  po 210, wiem, że to raczej już nierealna cena ale 50k plus w 4 miesiące to mega sporo.

biore pod uwagę jeszcze Kubota m5111 cena 249 netto

 

Ta cena nh to za jaką skrzynie ? Dual command ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    6
8 godzin temu, Kahaber1993 napisał:

Electro command New Generation 

To bierz i się nie zastanawiaj bo w maju 210 było za dual command a electro było 40 droższe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



    • Przez Cezar81
      Witam Kolegów
      Chcę kupić nawigację  do prowadzenia ciągnika - sam wyświetlacz z anteną do samodzielnego korygowania toru jazdy ........co polecacie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj