danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

Morela15    7

Dostałem ofertę new holland t5.110, dual command, tur metal technik, dostępność na maja,  cena 236 000 netto. Jak myślicie brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek91p    79

Mf 7715 amortyzowana oś, kabina, podłokietnik, wyświetlacz, tuz, wom cena ok 425 netto 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poettinger    22
2 godziny temu, piotrek91p napisał:

Mf 7715 amortyzowana oś, kabina, podłokietnik, wyświetlacz, tuz, wom cena ok 425 netto 😐

Dziś o taki sam model pytałem to cena taka sama i wyposażenie też. 2 sztuki u maja na placu następne co mają dojść będą drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826
2 godziny temu, piotrek91p napisał:

Mf 7715 amortyzowana oś, kabina, podłokietnik, wyświetlacz, tuz, wom cena ok 425 netto 😐

Skrzynia 50? Opony 650/540?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

Do Ariona serii 430/440/450 czyli 115-135 KM które opony się najlepiej sprawdzą jeśli ciągnik ma i pryskać i nawozić i orać i siać agregatem i transport jednym słowem - wszystko ma robić ;) rozmiar 540/440 czy 600/480 ? różnica 1,5-2,5 tyś zł w zależności czy Mitas czy Trelleborg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek91p    79
9 godzin temu, Mateusz1q napisał:

Skrzynia 50? Opony 650/540?

O to nie zapytałem, ale być może. Bardziej wybiło mnie z tropu to że niecałe pół roku temu był 50 tys tańszy. Jeśli chodzi o teraz zamawiany to właśnie już 7s i będzie droższy i na 2023. Jakie alternatywy polecacie z innych marek o podobnej mocy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styer 6150 z eco biegiem 17x16 plus amortyzowana os 330 tys netto wstępnie pewnie na 320 oddadzą. Co lepiej wybrać? Styer 3 lata gwarancji nh 1rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
Napisano (edytowany)
34 minuty temu, angelikamadon napisał:

Styer 6150 z eco biegiem 17x16 plus amortyzowana os 330 tys netto wstępnie pewnie na 320 oddadzą. Co lepiej wybrać? Styer 3 lata gwarancji nh 1rok.

ja bym wolał Steyr lub Case niż NH mam wrażenie że jakoś lepiej wykonane mimo że to to samo co NH. Steyr i Case produkują w Austrii a NH chyba w Anglii czy Włoszech nie jestem pewien niech ktoś mnie poprawi jak źle napisałem. jeszcze zobacz jak daleko serwis i opinia o nim. I T6 chyba nie może mieć podłokietnika multicontroler.

Edytowano przez Darek8787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fogbuse70    7
1 godzinę temu, angelikamadon napisał:

Styer 6150 z eco biegiem 17x16 plus amortyzowana os 330 tys netto wstępnie pewnie na 320 oddadzą. Co lepiej wybrać? Styer 3 lata gwarancji nh 1rok.

Duża dopłata do CVT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
11 godzin temu, angelikamadon napisał:

Styer 6150 z eco biegiem 17x16 plus amortyzowana os 330 tys netto wstępnie pewnie na 320 oddadzą. Co lepiej wybrać? Styer 3 lata gwarancji nh 1rok.

Jeśli taka sama reszta wyposażenia to nie ma się co zastanawiać tylko steyera brać. musicie dokładnie reszte wyposażenia przeanalizować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

MF 7S 155 skrzynia Dyna 6 50 eco, przedni tuz+ wom,kabina exlusive, opony 650 tył ,540 przód,  oryginalny ładowacz czołowy  , nawigacja submetryczna, amortyzowana ośka,pompa 110l, 4 elektrozawory cena do oddania 555 tysięcy netto , dostępność pod jesień 2023. jak myślicie z ceną, wysoka?                                       Bez ładowacza za 500 netto jest pod umowę.Cena ze stycznia od 5 lutego 4 % cena miała iść do góry,tak mówił przedstawiciel z Sarny

Edytowano przez proximaplus
  • Like 1

Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189
cena już ostateczna? wydaje się dobra i ciągnik już na dobrym wyposażeniu, większą pompę można bybyło dorzucić i i cos tam urwać jeszcze😉wiadomo nowa stylistyka to i cena nowa. Inne marki porównywałeś?
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109

Wyceniałem JD 6R195, TLS, amortyzacja kabiny, skrzynia DD, koła 600/710 Vredestein, śruba tylna hydrauliczna, przedni TUZ, GPS - 715 netto jeszcze do negocjacji. A mają wolny 6195R - wyposażenie podobne j.w. tylko skrzynia AP do oddania za 670 netto.

Edytowano przez forterra11441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11
Dnia 13.02.2022 o 18:44, lolq1660 napisał:

cena już ostateczna? wydaje się dobra i ciągnik już na dobrym wyposażeniu, większą pompę można bybyło dorzucić i i cos tam urwać jeszcze😉wiadomo nowa stylistyka to i cena nowa. Inne marki porównywałeś?

Już podpisana umowa wstępna w razie modernizacja nie wypali to można zrezygnować bez konsekwencji. Już nie było szans żeby zejść z ceny, Sarna nie chciała nic urwać,  miałem 3 dni podrezerwowany ciągnik żeby mi ktoś nie  podkupił, ostatecznie została ta pompa 110 litrów, do 150 podobno dopłata 8,5 koła netto to odpuściłem z racji że ciągnik i tak mega ponad budżet.

Valtra T 145 Versu miałem cenę 490 netto tylko że z grudnia, tylko pompa 150 litrów, bez tura i skrzynia 50 ale bez eko, reszta identyko specyfikacja w Agrotechniku także też kosmos.

W JD to nawet nie byłem bo tam pewnie się wszystko zaczyna już od 600....

Jeśli chodzi o NH model T6 180 to koło 460 tysięcy wyszedł.

Case Puma 150 Multicontroller zamawiany przez dilera latem opony już 42 cale też 50 km bez eko , full powershift, bez tura 430 netto, reszta specyfikacji podobna jak w MF czy Valtra,

 


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

takie są niestety chore ceny które albo trzeba zaakceptować albo dać sobie spokój z zakupem nowego, na jesieni wyceniałem pod wniosek t6.160 dc blue power full opcja brakowało tylko drugiego monitora 390tys netto plus ok 60kk navi. teraz tą cena nieosiągalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191
6 godzin temu, forterra11441 napisał:

Wyceniałem JD 6R195, TLS, amortyzacja kabiny, skrzynia DD, koła 600/710 Vredestein, śruba tylna hydrauliczna, przedni TUZ, GPS - 715 netto jeszcze do negocjacji. A mają wolny 6195R - wyposażenie podobne j.w. tylko skrzynia AP do oddania za 670 netto.

Ja prd prawie 900 brutto za jd w takiej mocy . Szok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11
1 godzinę temu, lolq1660 napisał:

takie są niestety chore ceny które albo trzeba zaakceptować albo dać sobie spokój z zakupem nowego, na jesieni wyceniałem pod wniosek t6.160 dc blue power full opcja brakowało tylko drugiego monitora 390tys netto plus ok 60kk navi. teraz tą cena nieosiągalna

Zgadza się , z miesiąca na miesiąc cena idzie do góry, uważam że to jest chore bo zaraz za ciągnik 120 koni trzeba będzie wyłożyć pół miliona gdzie kiedyś za tyle to można było dwa kupić. Ja jak składałem wniosek na modernizację w lipcu to mi wycenili MF 7715s Efficient na Vario za 430 netto i było coś do urwania a w grudniu już 500 kosztował bo była jeszcze jedna sztuka dostępna,to jest masakra...

O takiej cenie teraz pomarzyć za takiego NH


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekk91    3

Wyceniał ktoś Valtrę T175 lub 195? Jakie ceny w jakim wyposażeniu? Versu w podstawie od jakiej ceny?

Edytowano przez Marekk91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Panowie do banku po kredyt bo nikt za gotówkę nie będzie brał.  Co za różnica czy 500 czy 900 tyś.  Pole pod hipotekę oby było za co spłacać raty i czy ma uzasadnienie ekonomiczne i dwa koguty musi mieć traktor i to włączone żeby we wsi i okolicy wszyscy widzieli.

Sodoma i gomora ludzie płaczą że nawozy drogie A takie traktory kupują za setki tyś 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11
18 godzin temu, Marekk91 napisał:

Wyceniał ktoś Valtrę T175 lub 195? Jakie ceny w jakim wyposażeniu? Versu w podstawie od jakiej ceny?

500 netto T175 Versu kosztowała pod koniec grudnia z navi u Romanowskich, mięli zamówioną w czerwcu i za tyle była do oddania 

Edytowano przez proximaplus

Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek91p    79

Case puma 150 multikontroler, amortyzowana oś, kabina, 4 pary wyjść bez elektrozaworów, opony 540/650 tuz i wom 429 tys netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Ooo kur...a to 100k więcej niż rok temu jak ja szukałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek91p    79

Który ciągnik waszym zdaniem lepszy mf 7715 s czy case puma 150? Cena i moc podobne, mam wrażenie że case jakby dużo większy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj