danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

hardkor113    637

I nagrywa na YT?Dajcie chłopakowi spokój jak jest pewien że podoła temu wyzwaniu to w czym problem.Nie on pierwszy i nie ostatni

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

Class 510- 350netto

Dotacja 175tys, finansowanie fabryczne na 8 lat  plus agrocasco, pozostale 175.000zl- koszt calkowity do spłaty    250.000zł , okolo 25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    769
2 godziny temu, hardkor113 napisał:

I nagrywa na YT?Dajcie chłopakowi spokój jak jest pewien że podoła temu wyzwaniu to w czym problem.Nie on pierwszy i nie ostatni

Właśnie jego sprawa. Zresztą hektar hektarowi nie równy, struktura zasiewów itd. To tak jak jeden robi rocznie 1000 mth, drugi 300, czy 400 mth. Ten pierwszy w szoku po co mu nowy ciągnik, najlepiej niech się tłucze 50 letnim zabytkiem, albo najlepiej niech mu odda ziemię, bo jemu się należy. Stać go to jego sprawa. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159

Kupił to będzie miał. Tylko rozsądnie patrząc ciagnik teraz nie będzie pracował bo nie ma maszyn do niego No chyba że pług 2 skibowy obrotowy lub agregat 2,5 metra. Sam już bym wolał wziąć jakąś valtre za 400 A za 200 kupić sobie jeszcze trochę sprzętu (jakiś pług obrotowy, agregat z siewnikiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826
3 godziny temu, atrol123 napisał:

Też znam taki przypadek .3 renty/emerytury w domu on stary kawaler.  3 ciągniki (df 95 Lamborghini lampo 80 i 3512 agro-bis ) prasę zmienokomorowa uni kosiarkę 2.4m dyskowa pług 3 obrotowa Unia Ibis rozrzutnik 6t tandem przyczepa 6t wieltona i pomniejsze maszyny typu śrutownik z mieszalnikiem (jeszcze zafoliowany ) laptop. Każdy możliwy Prow brał . I co najlepsze  12 ha z tego 4 użytków zielonych i stado 5szt mięsnych. Tyle że pierwsze prowy nie miały takich wymagań . Dziś pewnie jeden ciągnik może przeszedłby ale o takiej prasie mógłby zapomnieć.

 

 

 

Z lornetka stoisz i patrzysz co na podwórko wjeżdża? Nie wstyd ci 2 lustro spojrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31
Dnia 19.01.2022 o 23:20, WojtekBuawski napisał:

Ten Zetor to nie jest wart więcej jak 150tys. zł brutto, w kabinie prawdziwie nic nie ma bida z nędza W 2014 rok sąsiad kupił majora 80 z silnikiem Zetor z ładowaczem czołowym za kwotę 140tys. zł brutto

Ja w 2014 kupiłem PROXIMA 90 za 135800 brutto a teraz ma 300 godzin jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrol123    19

Spokojnie dobry znajomy :) nie raz jeździłem z nim na pokazy/ za maszynami . Dlatego wiem co i ile ma. Jak ktoś napisał wyżej stać go na zabawki to kupuje . Podejrzewam że gdyby mniejsze były wymagania to jeszcze coś wziąłby przez Prow . Zwiększać gospodarki nie zamierza. A w tej chwili ciężko przy jego areale cos sensownego wsiąść. Jedyny plus to taki że ma większość maszyn nie starszych niż 10 lat ,a przy jego areale do emerytury powinny dotrzymać. I gdyby sprzedawał to naprawdę maszyny pewniaki nie wytluczone, nie modyfikowane a i facet pedantyczne podejście do maszyn ma , jak coś kąpie to odrazu robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474 napisał:

Dnia 19.01.2022 o 23:20, WojtekBuawski napisał:

Ten Zetor to nie jest wart więcej jak 150tys. zł brutto, w kabinie prawdziwie nic nie ma bida z nędza W 2014 rok sąsiad kupił majora 80 z silnikiem Zetor z ładowaczem czołowym za kwotę 140tys. zł brutto

Ja w 2014 kupiłem PROXIMA 90 za 135800 brutto a teraz ma 300 godzin jak nowy.

Moja Proxima power 110 też z 2014 roku wyposażenie standard + obciążniki kół tylnych, bez klimy 168tys. zł brutto kupiony w listopadzie( był dość wysoki rabat) Teraz Proxima hs110 koszt 250tys. zł brutto też w wyposażeniu standard, a tak w ogóle to nie ma zbyt wiele zmian co do tej z 2014 a teraz, jedynie wyglądem i delikatnymi zmianami w kabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub372    0
MATHE0 napisał:

Witam, czy dostałem dobrą ofertę od dilera JD 6130M? :

Skrzynia PowerQuad 24x24,
Koła przód 28, tył 38
Wzmocniony podnośnik,
Oświetlenie standard
Tuz orginalny JD,
Amortyzowana Oś i kabina
Automatyczne stabilizatory
Zaczep automatyczny i rolniczy
Fotel pneumatyczny
3 wyjścia mechaniczne 

Dostępność od 3 do 6 msc.

ok. 350netto

Ja dostałem za 368netto 6130m z Auto quad plus Eco 24x24 Opany 540/24 tył600/38 Pompa tłoczkowa 114l Przedni tuz tls amortyzacja kabiny 3 wyjscia na elektrozaworach Oświetlenie full led Wzmocniony podnośnik i oś tylna Fotel premium grzałka paliwa Dodatkowe schowki w kabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10
12 godzin temu, alfa napisał:

Nie starczy nawet bez tuz na wąskich kołach podstawa lampy wyposażenie podstawowe

Na wiosnę na mniejszym wyświetlaczu i z turem quick chcieli sprzedać za 411 netto

Edytowano przez raul1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190
4 godziny temu, raul1985 napisał:

Na wiosnę na mniejszym wyświetlaczu i z turem quick chcieli sprzedać za 411 netto

Teraz wogole bez wyświetlacza tylko ten z przodu zamiast zegarów opony mitas beż tuż beż obciążników 435 netto po starej cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATHE0    0
Dnia 21.01.2022 o 22:52, jakub372 napisał:

Ja dostałem za 368netto 6130m z Auto quad plus Eco 24x24 Opany 540/24 tył600/38 Pompa tłoczkowa 114l Przedni tuz tls amortyzacja kabiny 3 wyjscia na elektrozaworach Oświetlenie full led Wzmocniony podnośnik i oś tylna Fotel premium grzałka paliwa Dodatkowe schowki w kabinie

Cześć, jeśli można wiedzieć u jakiego dilera dostałeś taką ofertę i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    153
21 godzin temu, HubertJ napisał:

Witam czy wyceniał już ktoś w tym roku Valtrę t versu.

Ja wyceniałem direct , 500 netto było mało,a z bardzo dobrym wyposażeniem i GPS cena dochodziła do 600 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HubertJ    0
1 godzinę temu, sw_kamil napisał:

Ja wyceniałem direct , 500 netto było mało,a z bardzo dobrym wyposażeniem i GPS cena dochodziła do 600 netto

Dziękuję za odpowiedź a mogę jeszcze wiedzieć jaka moc była wyceniana.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valt144    7

Panowie wycenial ktos nh t7.190 swII na zblizonym wyposazeniu do tego?  power comand , duzy wyswietlacz, elektrozawory, zawor miedzyosiowy , komplet zaczepow lacznie z kulak80, łącznik hydrauliczny, sterowane jedna para hydrauliki na zwenatrz z tylu i z przodu, fotel ten w polowie skorzany , opony 650/65r38 i 540/65r28  , ja mam wycena na kwote 385 netto. co myslcie o tej cenie?  interesowal mnie jd 6155m ale na autoquad plus i mechanicznych zaworach amortyzowan os i kabina 420 tys ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksw512    0

New holland t7 175 wyposażenie miękka os, amortyzacja kabiny, tuz, skrzynia powercommand 19, 4 miesiące temu wycena 340 netto, dzisiaj 405 netto.  

Teraz t7 165s wychodzi 370 netto, a 2 lata temu 100 mniej ...

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Areeckii    3
Dnia 24.01.2022 o 18:01, Valt144 napisał:

Panowie wycenial ktos nh t7.190 swII na zblizonym wyposazeniu do tego?  power comand , duzy wyswietlacz, elektrozawory, zawor miedzyosiowy , komplet zaczepow lacznie z kulak80, łącznik hydrauliczny, sterowane jedna para hydrauliki na zwenatrz z tylu i z przodu, fotel ten w polowie skorzany , opony 650/65r38 i 540/65r28  , ja mam wycena na kwote 385 netto. co myslcie o tej cenie?  interesowal mnie jd 6155m ale na autoquad plus i mechanicznych zaworach amortyzowan os i kabina 420 tys ;/

Ostatnio jak się pytałem o T7.190 i  wyposażenie bez mała identyczne to zaśpiewali mi 410netto. Także wydaje mi się że, 385 jest całkiem niezłą ceną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy cena 310 tys za t6.160 electrocommand  beż eco obciążnikiem amortyzowana os 4 wyjścia mechaniczne to dobra cena? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
55 minut temu, angelikamadon napisał:

Czy cena 310 tys za t6.160 electrocommand  beż eco obciążnikiem amortyzowana os 4 wyjścia mechaniczne to dobra cena? 

moim zdaniem bardzo dobra miałem ofertę na 306 netto w zimę z placu a teraz na zamowienie 330-340 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj