Polecane posty

mario666    1110

Ja nie dyskutuje Chce vinete ma winete Chce belle ma Nie ma problemu Ja vinety ani jelly nie sądzę Jak dla mnie skórka za wyprawkę Wolę od zaufanych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salata96    25
damii1 napisał:

1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Prawda to że Soraya do sadzenia nieosiągalna?

Nie osiągalna na ten moment 600ton kwalifikantu nie przyszło z Niemiec Baltic Rose też nie przyszła 

22 minuty temu, mario666 napisał:

Jurek dobry Belaroze zamawiałem w styczniu i teraz odpowiedź  że nie będzie Jeebał ich pies Będzie Jurek Queen Anna zamawiana razem z belką przyszła 

Bellarose przywoziłem z północy w styczniu po 1600zl netto +transport w Big Bag 

soraya i baltic rosse zamówione w listopadzie w lutym przyjechały do kozłowa towar ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    172

Nie jestem w temacie, ponieważ nie jeżdżę na giełdy, ale pytanko czy ceny coś podskoczyły ?

W Agropropagańdzie niby widzę wyższe stawki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Podobno ziemniak w górę. Od 10 do 15. Chociaż znajomy dziś kupił po 10 zł irge. Trzeba szykować towar i na giełdę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1110

Biedrona i Kaufland trzymają cenę nisko ok 1zł kg pakowane w 5 kg i to ludziom odpowiada Jedynie jak ktoś chce mieć lepszy smak to szuka czegoś lepszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62
5 godzin temu, salata96 napisał:

pierwszy raz ta baltic rosse będziesz sadzil czu miales juz ?

2 rok baltic, soraya 4 lata u mnie na gospodarstwie uprawiana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1757
21 godzin temu, cinek1808 napisał:

Podobno ziemniak w górę. Od 10 do 15. Chociaż znajomy dziś kupił po 10 zł irge. Trzeba szykować towar i na giełdę 

15 to w środę chcieli za katanie 10-12 irga Ricardo i żółte. Dzisiaj w topazów widziałem ziemniak Egipt w cenie 1,90 za kg i ludzie to workami targali

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1757
1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

Kalisz 15-18zł na placu

Wołane a sprzedawane po 12?😁😁

W niedzielę kumpel żółtego cały dzień walczył i po 12na wieczór dopiero sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Poniżej 15nikt Ci nie sprzeda, jedz przekonaj się


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
34 minuty temu, Bartek933 napisał:

Poniżej 15nikt Ci nie sprzeda, jedz przekonaj się

Nie dawno pisałem o cenie z domu po 20 to robiłeś oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

I nadal jest to cena nieosiągalna u nas. Piszę o rynku hurtowym, szczególnie przydatne informacja dla ludzi sprzedających z domu, ale jak widać nie warto


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

U mnie z kolei wyprzedałem się do cna po 20,-/15kg. nawet nie wiem czy dla siebie starczy 🤔

Rynek hurtowy rządzi się swoimi prawami,ja w miesiąc nie sprzedam  tyle co inni na hurcie w kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1757
2 godziny temu, Bartek933 napisał:

Zazdrość Was zżera czy o co chodzi?

Nie. ja 20zl sprzedaje od początku zimy. Tylko na przetarg co wygrałem wożę po 90gr. No ale realia giełd są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj