Polecane posty

Tomasz0611    5600

U mnie w okolicy też jeszcze niedawno było 900-930, ale teraz zrobił się boom na koszenie i nagle suszarnie obniżyły na 800zł/t ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3207

Za 700 to ja suszę bo 220zł tona suszenia,chyba ich pogięło i durni szukają.

Wczoraj było po 900 jutro mam wieść to się okaże.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158
13 godzin temu, malorolny121 napisał:

Wipasz Międzyrzec cena od dziś 700 zl za 30%

To potwierdzona informacja? Aż tak by ceny spadły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    204

Sami na zakladzie byli w szoku jak dostali cennik. A teraz z innej strony. Mam kontrakt na 100 ton do wipaszu po 870 zl, moge odstapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

tam nie ma dopisku drobnym drukiem ze obowiazuje cena dnia ?? albo ze niedostarczona kukurydze kupia na wolnym rynku a roznice w cenie ty zaplacisz ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949
9 minut temu, zieloneckiii napisał:

LPA 650 i nie bardzo chcą brać

 

trzeba chyba suszarni szukać

 

 

albo rękaw

 

Podziękować upadlińcom.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcincbr    23

Agrolok Osiek, wczoraj rano 880, przed poludniem juz 850. Dzis rano 830 a w tej chwili juz 800. Wie ktos jak Cedrob Rypin?

ceny netto

Edytowano przez marcincbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

A duzo macie jeszcze kuku do skoszenia? ja na szczesccie swoja sprzedalem jak byla jeszcze 970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcincbr    23

W okolicach Brodnicy, Rypina jeszcze sporo na polach. Maksymalnie w okolicy mozna bylo dostac 920netto przed 10 listopada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40
malorolny121 napisał:

Sami na zakladzie byli w szoku jak dostali cennik. A teraz z innej strony. Mam kontrakt na 100 ton do wipaszu po 870 zl, moge odstapic.

Moglbyś sie odezwac, jesli jeszcze temat aktualny 510927776? Bo cos nie moge wyslac do Ciebie wiadomosci. Kozak 760, Chabros 740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5600
2 godziny temu, mds212 napisał:

A duzo macie jeszcze kuku do skoszenia? ja na szczesccie swoja sprzedalem jak byla jeszcze 970

U mnie w okolicy może 20% areału jest obkoszone, reszta jeszcze stoi na polach, mało kto ma poniżej 30% wilgotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Wipasz Zadąbrowie skup zakończony na ten rok. Okoliczny skup 750  netto  ale tylko zapisane osoby z kolejki.

Edytowano przez tomek15h
uzupełnienie informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
2 godziny temu, tomek15h napisał:

Wipasz Zadąbrowie skup zakończony na ten rok. Okoliczny skup 750  netto  ale tylko zapisane osoby z kolejki.

Po co kupować polską kukurydzę skoro jest ukraińska 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
2 minuty temu, Pajej napisał:

Po co kupować polską kukurydzę skoro jest ukraińska 

A po coo ludzie przez lata kjupowali rosyjski wegiel jak byl polski?

Odpowiedz jest ta sama bo byl tanszy. Tak samo ukrainska kuku jest tansza.

Po co ludzie kupuja nawoz z importu jak mamy nasz polski? Bo jest tanszy

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3207

Z biegiem czasu te firmy upadną jak cargil który kupował tylko zboże z Ukrainy i nikt z rolników za to od nich paszy nie kupował.

A teraz jest tak że przyjeżdża tir z paszą na kurniki i z powrotem zabiera zboże.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

Wiipasz Międzyrzec  - 700zł netto cena na bramie. Mały ruch, pryzmę mają jak na początku sezonu.

Dobrze, że ostatnie kawałki we wtorek wykosiłem.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2460
10 godzin temu, zieloneckiii napisał:

LPA 650 i nie bardzo chcą brać

 

trzeba chyba suszarni szukać

 

 

albo rękaw

 

Jaja sobie robisz czy ta cena jest faktycznie taka?  Miało cały czas drożeć , ceny już ponad 1000zł była , sam pisałem że u nas prawie darmo bo 850 było , dzisiaj nawet fakturę zawoziłem  po 850 , ale w między czasie jak byłem na skupie to ktoś dzwonił , to słyszałem że po 800 , ale czy brutto czy netto to nie wiem , (ja netto po 850, i dobrze że skosiłem , bo miałem się jeszcze wstrzymać do mrozów bo wilgotna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj