Polecane posty

yacenty    3883

z tego co mi kazal siać to 88. ale te 20plus to chwilówki


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
16 minut temu, yacenty napisał:

Ja dziś widziałem 5 ton i 20+, oba pole dzieli 15-20km w linii prostej

Jedno i drugie u dwóch Grzegorzów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Wyposażony 8834 na V i Vl kl plon 55.5 t z 4.7ha wilg.34-35%

centrum

W największe upały była dwa razy deszczowana

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszek1988    107

chce wejsc w ta odmianę na następny rok czy to prawda że akurat ona wybitnie złe znosi siewy w nieogrzaną glebe? przedstawiciel mnie mocno orzetvtym ostrzegał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187
9 godzin temu, Uszek1988 napisał:

chce wejsc w ta odmianę na następny rok czy to prawda że akurat ona wybitnie złe znosi siewy w nieogrzaną glebe? przedstawiciel mnie mocno orzetvtym ostrzegał

Tak, jeśli zasiejesz w zimną glebę to ziarno zgnije,nie wykielkuje


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533
calverdu napisał:

1 godzinę temu, margoo78 napisał:

Małopolska kmi 820 netto.

kto tak płaci ?

Handrol Kozłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszek1988    107
przemol87 napisał:

9 godzin temu, Uszek1988 napisał:

chce wejsc w ta odmianę na następny rok czy to prawda że akurat ona wybitnie złe znosi siewy w nieogrzaną glebe? przedstawiciel mnie mocno orzetvtym ostrzegał

Tak, jeśli zasiejesz w zimną glebę to ziarno zgnije,nie wykielkuje

Dużo sieje dentow i nie zawsze w ogrzania ziemię i nie ma jakos dużych braków we wschodach,trzeba będzie siać jako ostatnią i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidor    0
9 godzin temu, Uszek1988 napisał:

chce wejsc w ta odmianę na następny rok czy to prawda że akurat ona wybitnie złe znosi siewy w nieogrzaną glebe? przedstawiciel mnie mocno orzetvtym ostrzegał

Tak, potwierdzam. Zasialem w tym roku 8834 i wschody były tragiczne tej odmiany( również dzięki temu że sialem najwcześniej w okolicy jak co roku ok 14 kwietnia) jednak pozniej nadrobiła tym że była mniejszą obsada i lepiej sypała niż inne. Ale to dlatego że zdążyła się zapylić przed upałami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
6 minut temu, Uszek1988 napisał:

To też mówił że nadrabiała mniejsza obsadę większym plonem-czyli mówił prawdę:)

Mam posiana 8834 76tys zobaczymy ile będzie sypała .Dzisiaj pójdzie pod kosę zobaczymy co tam naleci ,generalnie u nas plony słabiutkie w tym roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

de heus spytkowice- 850 netto, -9. +15

czyli jak corokunajmniej  wokolicy


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak    6

Wlkp  2 podwyżka  do 950zl - 15za 1%.

Czy kuku pod plandeka na przyczepie mi sparuje i  nabije wilgotności po dobie, ma 35% a z nieba kropi? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
7 godzin temu, jacus napisał:

de heus spytkowice- 850 netto, -9. +15

czyli jak corokunajmniej  wokolicy

Chyba te potrącenia czy dadatki na odwrót napisałeś 

 

23 minuty temu, Poznaniak napisał:

Wlkp  2 podwyżka  do 950zl - 15za 1%.

Czy kuku pod plandeka na przyczepie mi sparuje i  nabije wilgotności po dobie, ma 35% a z nieba kropi? 

 

Jak nie dużo  to najlepiej wysypać na beton gdzieś w garażu , beton elegancko ciągnie wilgoć z kukurydzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345

U mnie dzis pierwsze koszenie i pozytywnie . 26-27 wilgotnosc . Plon kolo 12.5t . Zobaczymy jak dalej bo to jedna z lepszych działek . Sokolow podl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj