Polecane posty

Ja nie oglądam wiadomości, tylko paski czytam i wiem wszystko 😁

  • Haha 2

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
1 minutę temu, paktofonikas1987 napisał:

Ja nie oglądam wiadomości, tylko paski czytam i wiem wszystko 😁

Paski o winach Tuska 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580
21 minut temu, tommy66692 napisał:

Nie wiem pytaj galana 

To co Powiedzą Amerykanie to jest prawda i tego się teraz trzymać .

2 rury z gazem od Rusa nie będą działać .

Amerykanie zdobyli gospodarkę ,Europy plan się powiódł .

Teraz wszystko co podadzą jakie ceny tak będzie w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5603
9 minut temu, galan99 napisał:

 

Amerykanie zdobyli gospodarkę ,Europy plan się powiódł .

Teraz wszystko co podadzą jakie ceny tak będzie w Polsce .

Oj tam spytaj się Kaczora, to ci powie, że najważniejsze jest to, że uniezależniliśmy się od Putina, a to, że norweski gaz będzie droższy niż rosyjski to już nie ważne xD 

Węgiel z Rosji po 800zł/t był zły, a ten z Kolumbii za 3000zł/t jest bardzo dobry xDxD 

A co do cen kukurydzy, lokalny skupujący oferuje 750zł/t netto przy 30% wilgotności.

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

Europa - Unia nie che gazu Ruskiego już .

A co do cen kukurydzy, lokalny skupujący oferuje 750zł/t netto przy 30% wilgotności.

+ inflacja to jak by było 400 zł netto ceny kuku .

 

Rosja przeniosła dziś swoją broń energetyczną przeciwko Europie na kolejny poziom: od wojny ekonomicznej do hybrydowej .

UE uznała eksplozje za celowe działanie, a NATO zasugerowało sabotaż .

 

Podczas gdy Nord Stream 1 i Nord Stream 2 są zamknięte i nie dostarczają gazu do Europy, europejskie kontrakty terminowe na gaz ziemny skoczyły w środę o 11 proc. Rosyjski Gazprom zagroził również zamknięciem gazociągu biegnącego przez Ukrainę, który jest ostatnim gazociągiem obsługującym Europę Zachodnią.

Europa zmaga się z kryzysem energetycznym, który wynika z ogromnego niedoboru gazu po wybuchu wojny. Kreml wstrzymał dostawy do wielu krajów i zagroził, że odetnie kolejne, jeśli kraje przyłączą się do zachodnich sankcji i kar w odpowiedzi na wojnę Moskwy.

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
47 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Oj tam spytaj się Kaczora, to ci powie, że najważniejsze jest to, że uniezależniliśmy się od Putina, a to, że norweski gaz będzie droższy niż rosyjski to już nie ważne xD 

Węgiel z Rosji po 800zł/t był zły, a ten z Kolumbii za 3000zł/t jest bardzo dobry xDxD 

A co do cen kukurydzy, lokalny skupujący oferuje 750zł/t netto przy 30% wilgotności.

Z kolumbii to błoto jest po 3000, wungla w tym nie widać🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209
1 godzinę temu, Tomasz0611 napisał:

Oj tam spytaj się Kaczora, to ci powie, że najważniejsze jest to, że uniezależniliśmy się od Putina, a to, że norweski gaz będzie droższy niż rosyjski to już nie ważne xD 

Węgiel z Rosji po 800zł/t był zły, a ten z Kolumbii za 3000zł/t jest bardzo dobry xDxD 

A co do cen kukurydzy, lokalny skupujący oferuje 750zł/t netto przy 30% wilgotności.

Dawno powinniśmy się uniezależnić czy to od Rosiji czy od Norwegii, źródła paliw powinny być dawno zdywersyfikowane, trochę od ruskich trochę norwegia, trochę swojego,

trochę z łupków, z Afryki można było do wloch i hiszpani zrobić gazociąg, od południowego wschodu miał też być gazociąg od arabów czy gdzieś tam z kaukazu. I nikt by teraz nas i europy nie szantażował. A wszyscy w eurokołchozie klaskali carowi władimirowi i nic nie robili tylko gazem  z krowich zadków się zajmowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanzio    32
15 godzin temu, paktofonikas1987 napisał:

Ja nie oglądam wiadomości, tylko paski czytam i wiem wszystko 😁

Mi rząd smsy wysyła i też wiem wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalk13    26

Przy takim dodatku najlepiej wychodzi sprzedaż przy wilgotności 30%, bo przy 26% że 200zl na ha w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
4 godziny temu, Romanzio napisał:

 

Screenshot_20220930_110900_com.android.chrome.jpg

kto ze złodziejami handluje? normalnie to jest 1,5% ceny.900x1,5%=13,5 zł

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
1 minutę temu, zajac1 napisał:

Doplata 8 zl potracenie 16zl

Zgłupieliście?8zł dopłaty.Złodzieje.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanzio    32

Dzisiaj zauważyłem że mam oberwane kolby na rządku tak ponad 100 metrów. Macie jakieś sposoby na tego typu zlodziji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
32 minuty temu, Romanzio napisał:

Dzisiaj zauważyłem że mam oberwane kolby na rządku tak ponad 100 metrów. Macie jakieś sposoby na tego typu zlodziji? 

Tak. Przypilnować i metrowy wąż zbrojony od przyczepy z końcówka. Każdego nauczy żeby nie wyciągać łapy po cudze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
48 minut temu, zajac1 napisał:

Skup kukurydzy mokrej rozpoczynamy od poniedzialku 3.10

Cena 880zl netto

Doplata 8 zl potracenie 16zl

Pozdrawiam 

Wipasz S.A

Jaki wipasz, bo chyba nie zadąbrowie 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj