Polecane posty

pawelek98    1175
2 minuty temu, hubertb napisał:

Ja mam pod nosem strefę ochronną ujęcia wody dla gminy. Powiem Ci że dozór nad tym terenem jest co najmniej śmieszny. 

dozór dozorem spróbuj kurnik zbudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek2201    51

Panowie wróćcie do prawdziwego tematu czyli cen zbóż, albo proponuję utworzyć osobny temat o sytuacji politycznej w kraju i na świecie. Tam moglibyście swoje poglądy wymieniać a nie tutaj, gdzie żeby przeczytać jakie ceny pszenicy oferują w Waszych rejonach trzeba przebić się przez kilka stron wywodów na temat polityki. Prawda jest taka że kto by nami nie rządził i tak rolnik po dupie dostaje, bo żeby zrobić przyjemność 80% społeczeństwa to właśnie rolnik musi zostać pozbawiony należnych mu dochodów żeby inni mieli tańsze wyżywienie. Jeszcze nie było partii ani polityków którzy mieli ręce od siebie a nie do siebie. Każdy kto rządził i będzie rządził, będzie starał się w ciągu tych swoich kilku lat zrobić dobrze sobie a nie społeczeństwu ani rolnikom. Propozycja z lokalnego młynu 1380 netto. Narazie czekam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
15 minut temu, tomek2201 napisał:

1380 lokalny młyn, skupy 1310. ceny netto, śląskie

Za 1380 netto też bym całą pszenicę sprzedal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5392

Ludzi chcących poznać cenę pszenicy i zachowania rynku zapraszam: 

 

 

Ludzi kochających spory polityczne proszę o udanie się do: 

 

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj