Polecane posty

robercikj100    1010
1 godzinę temu, miwigos napisał:

Nie mierz wszystkich jedną miarą , jedż do mariupola jak tam tak dobrze, a że ich za duzo w przyjeli to racja

Ja tam żadnego z Mariupola nie widziałem. Gdzie się ich widzi to same fury w okolicach 100 tys. Ci biedni to ocenie gdzieś siedzą w tych piwnicach w Mariupolu a do nas spi......  ci z większym hajsem z dużych miast. Taka prawda. 

Przed chwilą, robercikj100 napisał:

Ja tam żadnego z Mariupola nie widziałem. Gdzie się ich widzi to same fury w okolicach 100 tys. I więcej. Ci biedni to pewnie gdzieś siedzą w tych piwnicach w Mariupolu a do nas spi......  ci z większym hajsem z dużych miast. Taka prawda. 

 

  • Like 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola134    16

Kurde też u mnie już ludzie mają mieszane uczucia bo najlepsze fury w okolicy to na blacha ua to raczej biedni nie uciekają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pracuje z mamą taka kobitka co ma siostrę i matkę na ukrainie-we lwowie. Mówi mężczyźni zamiast do wojska  to uciekli z miejsc uciskanych, porobili badania że chorzy są i niezdolni do służby. Piją na umór w barach, na ulicach. Ponoć huliganka i złodziejstwo na każdym kroku. U mnie ukraińców nie ma, oni nie chcą do małych miast  bo nie ma pracy i pałacu do spania, nie ma restauracji i barów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerna102    13
9 godzin temu, miwigos napisał:

Nie oglądasz informacji

A skąd wiesz że to co Ci pokazują to prawda ?

9 godzin temu, miwigos napisał:

Nie oglądasz informacji

A skąd wiesz że to co Ci pokazują to prawda ?

9 godzin temu, miwigos napisał:

Nie oglądasz informacji

A skąd wiesz że to co Ci pokazują to prawda ?

9 godzin temu, miwigos napisał:

Nie oglądasz informacji

A skąd wiesz że to co Ci pokazują to prawda ?

9 godzin temu, miwigos napisał:

Nie oglądasz informacji

A skąd wiesz że to co Ci pokazują to prawda ?

9 godzin temu, miwigos napisał:

Nie oglądasz informacji

A skąd wiesz że to co Ci pokazują to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5393

1590-1620 netto początkiem tygodnia pszenica była, POS.

Panowie którzy mają chęć porozmawiać o polityce, Ukrainkach itp. wypraszam do właściwych tematów. Tu polecą punkty

  • Like 4

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QuQurydza    125
Napisano (edytowany)

India Bans Wheat Exports in Growing Wave of Food Protectionism

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-05-14/india-says-wheat-exports-prohibited-with-immediate-effect

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28450350,indie-zakazuja-eksportu-pszenicy-natychmiast-to-drugi-najwiekszy.html#do_t=30&do_g=8&do_s=A&do_w=52&do_v=476&do_st=RS&do_sid=604&do_a=604&s=BoxBizImg3&do_upid=476_ti&do_utid=28450350&do_uvid=1652511965392

 

Inflacja się nakręca. Pewnie to nie koniec kolejnych złych informacji. Aż strach myśleć co się będzie działo z cenami pszenicy.

Edytowano przez QuQurydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

Indie niby wstrzymały sprzedaż ale jeżdżą i szukają kupca. Pogubiłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Lubelskie kozak 1551zl brutto(spadek o 54zl) , Kowalczyk do przedwczoraj 1580zl(następna aktualizacja we wtorek) ,Walenciuk również , Rafalscy 1550zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1304

bedzie pszenica po 2200  na jesien, ogolnie zboza słabe, ludzie kroili na nawozie  w naszych i okolicach MŁP, a jeszcze nie wiadomo co z pogodą...

  • Like 2

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

może u was. u nas nikt mądry nie oszczędzał na nawozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1757
14 godzin temu, karola134 napisał:

Kurde też u mnie już ludzie mają mieszane uczucia bo najlepsze fury w okolicy to na blacha ua to raczej biedni nie uciekają 

Biedota to siedzi u siebie i pilnuje swojej kozy,krowy czy świni a nie rusza do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

amatorskie uprawy są okrojone z azotu , jesli sie jedzie samochodem to tego nie widać ale wystarczy się zatrzymać i przyjrzeć łany przerzedzone .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogie7    497
Bartek933 napisał:

1590-1620 netto początkiem tygodnia pszenica była, POS.

Panowie którzy mają chęć porozmawiać o polityce, Ukrainkach itp. wypraszam do właściwych tematów. Tu polecą punkty

Może byś Pan zajrzał też w temat cen nawozów 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez HF86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4055

Co roku pszenica jest droga w Czerwcu i Lipcu ale nam , chłopom się tego nie mówi , mafia skupowa już teraz obniża ceny żeby ponownie orżnąć chłopów przed żniwami , trzeba ich przestraszyć i niech szybko przywożą resztki pszenicy !  kto może sobie pozwolić niech spokojnie czeka do Lipca , ja w tym roku wolę mieć towar a nie pieniądze !

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-indie-zakazuja-eksportu-pszenicy-to-tylko-poglebi-obecny-kry,nId,6024484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, GABBER85 napisał:

bedzie pszenica po 2200  na jesien, ogolnie zboza słabe, ludzie kroili na nawozie  w naszych i okolicach MŁP, a jeszcze nie wiadomo co z pogodą...

kroili to u nas sztuczne ale naturalny w opór. mnóstwo traw na gruntach poszło pod pług. przy tych cenach ziarka szkoda bawić się w trawy i hodowlę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamKutno    165

To akurat prawda, hodowla miała sens, gdy pszenica była po 650, a rzepak po 1350...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba836    20

Robił ktoś z was już kontrakty na rzepak i pszenice  na żniwa?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555

tu nikt nie kontraktuje na żniwa tylko wszyscy stawiają magazyny i silosy 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 godziny temu, Wicherek napisał:

Co roku pszenica jest droga w Czerwcu i Lipcu ale nam , chłopom się tego nie mówi , mafia skupowa już teraz obniża ceny żeby ponownie orżnąć chłopów przed żniwami , trzeba ich przestraszyć i niech szybko przywożą resztki pszenicy !  kto może sobie pozwolić niech spokojnie czeka do Lipca , ja w tym roku wolę mieć towar a nie pieniądze !

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-indie-zakazuja-eksportu-pszenicy-to-tylko-poglebi-obecny-kry,nId,6024484

Sprzedałeś choć z raz te zbiory? 😃

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555

ma duże magazyny to po co sprzedawać jak cały czas drożeje? przecież to czysty zysk bez roboty , sprzeda jak będzie mu kasa potrzebna 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Nie boicie się , że zalęgną się wolki ? 

Czym to później "zagazować" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
3 minuty temu, pawlus224 napisał:

Nie boicie się , że zalęgną się wolki ? 

Czym to później "zagazować" ?

A wolki z czego się lęgną ? Nikt o zdrowym rozumie nie sypie takiego towaru na magazyn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    156
6 godzin temu, dlugin napisał:

A wolki z czego się lęgną ? Nikt o zdrowym rozumie nie sypie takiego towaru na magazyn 

Jakiego towaru wyjaśnij ? Właśnie jak to jest z tym robakiem ? Jak długo pszenica może leżeć ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj