Polecane posty

Andpol    949

Ja pier**le taki dobrobyt aż strach myśleć co w żniwa będzie?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4058
4 godziny temu, lolq1660 napisał:

a jak mam trochę kasy do oddania to z czego? czy nie oddawać i twardo trzymać?

Długi trzeba spłacać w pierwszej kolejności ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    120

Miwigos ile dostawałeś wcześniej (luty , marzec) za pszenice najwiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
5 godzin temu, Andpol napisał:

Ja pier**le taki dobrobyt aż strach myśleć co w żniwa będzie

Nie myślę jaka cena będzie w żniwa bo nigdy nie sprzedaje w żniwa chyba że z przymusu jak nie ma gdzie już sypać


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    956

Mircze  Max -Plon  pszenica dziś 1600/ 1680  paszowa w dół o 50 zł  od piątku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23
Dnia 8.05.2022 o 11:20, Damianek20 napisał:

Ludzie są tak obsrani covidem i wojna że będą wp***dalać posne kartofle aby tylko rząd walczył z choroba i pomagał ukraincom

A ten skup w Brodach po ile daje za pszenicę. Bo tam magazyny ma dość spore a zawsze pusto jak jadę. 

nie wiem ,  sąsiad  ma kilka patelni  i prawie codziennie ładuje auto kukurydzą i na północ goni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22
1 godzinę temu, Damianek20 napisał:

Pszenica sprzedana dzisiaj 1630 brutto Grabowiec Rotex 

A jaka jest cena max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242
Dnia 7.05.2022 o 16:09, Taurus83 napisał:

Jest taka zasadą wśród giełdowych graczy: Kupuj plotki, sprzedawaj fakty. Skoro masz info z pierwszej ręki to podpisuj kontrakty i będziesz zarobiony. No chyba że ta wysoko postawiona osoba jest na 20 piętrze sekretarką sprzątaczki w ministerstwie i stąd jej wysokość...

na śmietniku ambasady amerykańskiej .... Cytując klasyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1972

W części Polski za 2 tygodnie na piachach bez deszczu będzie po zawodach, koszty w uprawach astronomiczne, a Wy się zabijacie o oddawanie ziarna. Jak sytuacja się nie zmieni, to za miesiąc będziecie sobie pluć w brodę... W moich okolicach na słabych ziemiach zboża siane terminowo zaczynają się zwijać, a pogodę zapowiadają następującą: 

https://www.yr.no/en/forecast/daily-table/2-3091874/Poland/Greater Poland/Powiat wągrowiecki/Mieścisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

U mnie na dobrej klasie na lubelszczyznie już zboże zwija liscie a co mówić o piachach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak ktoś na swoich hektarach i w miarę nawozy kupił to nie takie straszne koszty w porównaniu do ceny. 

liczę że z pod kombajnu jeszcze jeczmien na popłochu kupią. nie mam nawet złudzeń że za rok ceny się zbliża do tego poziomu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580
19 minut temu, hardkor113 napisał:

U mnie na dobrej klasie na lubelszczyznie już zboże zwija liscie a co mówić o piachach

Gdzie taka susza w Lubelskim jest ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Okolice Piask ostatni większy deszcz był 1 miesiąc temu.

A właściwie był to śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

Bogu dziękować okolice Zamościa pada wilgoć jest po ostatnim ulewie woda stanęła na polach i na czwartek znowu zapowiadają burze z opadami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj