Polecane posty

Gość   
Gość
12 godzin temu, emtec123 napisał:

Reasumując można bez wahania mu sprzedać, bo uczciwy z niego złodziej, tylko nie spuszczejcie z oczu ciagnika gdy np. pójdziecie na wagę po kwit, bo jak wrócicie może ciagnika z przyczepą już nie być 🥴😝😜😂

Swoją drogą bezczelny typ, że jeszcze się tu reklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minkes    72
3 godziny temu, magnum123 napisał:

Mąka chleb makaron nawozy paliwo i cała reszta ciągle w gore a zboże w dol. Tworzy sie chyba na naszych oczach nowa teoria ekonomiczna. Ile obecnie płci za pszenicę Woseba z Jaczkowic?

1650 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio88    75
Marek1989g napisał:

Dnia 12.03.2022 o 19:16, tomo12 napisał:

Handlował ktoś z tą firmą i mógłby się wypowiedzieć? Jak z płatnościami? Agro-skup, Huszlew Mazowieckie

https://www.olx.pl/d/oferta/owies-jeczmien-pszenica-pszenzyto-zyto-CID619-IDNeGl7.html

Tak. Handlowałem termin płatność czasem im się przeciąga ale dzwonią przepraszają za opóźnienie dają nalejlepsze ceny i nie oszukują na potrąceniach

 

Dnia 31.03.2022 o 20:33, mmmmdre4 napisał:

AGRO-SKUP Makarówka uważac trzeba na gościa problem z wypłata nie polecam.

Witam. Sprzedawałem im pszenżyto faktycznie był opóźnienie z płatnościami ale cena najlepsza w regionie i nikt nie kombinuje na potrąceniach uczciwie do tego podchodzą. Też był telefon z przeprosinami za opóźnienienie. Kilku krotnie do nich Sprzedawałem i jestem bardzo zadowolony

Niema to jak sobie samemu wylizać jaja 😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Posty na FB też pewnie sobie lajkuje 😆

 

Co z tą giełda ? systematycznie w dół ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

a ktoś ci kradnie ze stodoły zboże czy sam wywozisz bez przymusu xd

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22
2 godziny temu, Marek123456 napisał:

a po drugiej stronie ile daje?

Nie wiem ciekawe ile Grabowiec płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Na MATIFIE rolują dzisiaj ostro kontrakty na nowe zbiory. Wygląda że firmy skupowe nie mogąc się wywiązać z kontraktów na stare zboże/rzepak renegocjują z prztwórcami eksporterami że przywiozą po żniwach...Nie jeden się przejechał już na tym ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom1985    28

Bo oni by chcieli tanio kupić drogo sprzedać

Muszą podnieść cenne to towar się znajdzie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2254
23 minuty temu, gomez181 napisał:

2 tys i Zaraz pszenica będzie.

Nie w tym sezonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444
1 godzinę temu, tom1985 napisał:

Bo oni by chcieli tanio kupić drogo sprzedać

Chyba każdy by tak  chciał -    przecież to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj