Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witejus    8518
12 minut temu, jacek1296 napisał:

Czyli pamięć masz dobrą ale krótką. Vatowcy na zmianach stawek nic nie stracili ani nie zyskali.

Dobrą i wcale nie krótką,nie stracili i nie zyskali ale wrzeszczeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

FDW ostro w górę od rana +150zl pszenica 1550 ,żyto 1200, pszenzyto 1450 , jeczmien 1200. a qq +100 na 1500

Edytowano przez strzechu
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279
8 minut temu, strzechu napisał:

FDW ostro w górę od rana +150zl pszenica 1550 ,żyto 1200, pszenzyto 1450 , jeczmien 1200. a qq +100 na 1500

na czym sprawdzasz podaj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
1 godzinę temu, witejus napisał:

Dobrą i wcale nie krótką,nie stracili i nie zyskali ale wrzeszczeli.

Niech ci będzie, że wrzeszczeli. To teraz będą wrzeszczeć ryczałtowcy i będzie remis. Pasuje ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
strzechu napisał:

FDW ostro w górę od rana +150zl pszenica 1550 ,żyto 1200, pszenzyto 1450 , jeczmien 1200. a qq +100 na 1500

Az dziw skąd takie podwyżki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
13 godzin temu, boogie7 napisał:

U nas w okolicy na jednym ze składów handlarz nie wystawi nawet faktury, jeśli nie jesteś vatowcem.

Ja zawsze jak kupuje coś powyżej paru set złotych (nigdy nie wiadomo czy suma nie zaskoczy i ile wziąć gotowki) to biorę na termin płatności 7dni i tym samym mam fakturę która sobie opłacam przelewem.

Zeby nie to to też bym nie miał teraz żadnej faktury za nawóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

Zasada jest  prosta , albo faktura albo podatek na pół .Na nawóz było i tak tylko 8 % ale w przypadku czesci to ładna kwoty podatku były .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1305
1 godzinę temu, gomez181 napisał:

Az dziw skąd takie podwyżki xd

Kury mają apetyt ,a paszowe zboże ma ssanie w Wielkopolsce.Znajomy mi mówił że kurniki mają teraz rekordowe wsady pisklaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28
4 godziny temu, witejus napisał:

poszukaj sobie

Już się dowiedziałem od porządnych forumowiczów. A Ty zluzuj majty i postów sobie nie nabijaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556
1 godzinę temu, marek1977 napisał:

Kury mają apetyt ,a paszowe zboże ma ssanie w Wielkopolsce.Znajomy mi mówił że kurniki mają teraz rekordowe wsady pisklaków.

To kurnik nie ma zabezpieczonego zboża zanim wstawił pisklaki ? .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
3 godziny temu, jacek1296 napisał:

To teraz będą wrzeszczeć ryczałtowcy

Vatowcy wrzeszczeli niesłusznie i bez sensu ,ryczałtowcy słusznie bo stracą rzeczywiste pieniądze więc gdzie tu widzisz remis?

10 minut temu, chwiolas napisał:

Już się dowiedziałem od porządnych forumowiczów.

Ty jakiś umysłowo ułomny jesteś? nie potrafisz w necie znaleźć sam cen pszenicy tylko frajerów szukasz?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24
11 minut temu, galan99 napisał:

To kurnik nie ma zabezpieczonego zboża zanim wstawił pisklaki ? .

 

Taki przydomowy na 20 sztuk pewnie ma. Ale ferma na ktorej jest 200 tys juz nie bardzo bo i tak gotowa pasze kupuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1755

Przed południem telefon z agroloku 

Pszenica konsumpcyjna 1650 paszowa 1500 żyto 1200 a pszenżyto 1300 wszystkie ceny netto

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Czyli szału bez, ciekawe jak cedrob Rypin wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj