Polecane posty

pawelski    20

Kowalczyk rano płacił 1550 brutto pasza, teraz to nie wiem czy coś się zmieniło.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949
34 minuty temu, Jasio88 napisał:

Ma ktoś informacje odnośnie ceny lubelskie?

LHR 1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233
Dnia 8.03.2022 o 16:25, andrzej1988 napisał:

 

Podrzuć nr telefonu do Baryły na PW jak możesz Łaszczów 1570 do 1670 reszta 1500 s Mirczu ile?

Edytowano przez king12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020
3 godziny temu, jahooo napisał:

Ceny gazu spadły, to może wyskok z ceną saletry się unormuje

Ceny spadły a gaz na stacji 30 gr do góry to nie wiem czy z nawozem szybko 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020

Rotex i jansz pol ok 1600 -1700 o ile nie obniżyli 

Edytowano przez Damianek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomciu86    130

W Lubelskim ruch duży skupach ceny skupujący mówią że będzie w dół tylko cena i ludzie wiozą 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamKutno    165

CBOT pikuje w dół i ciągnie Matif za sobą. Widać, że w Paryżu z rana idzie do góry, a giełda za oceanem nie pozwala. Z +16 zaraz będzie minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WINORED    3

Odnoszę nieodparte wrażenie że część informacji to zwyczajne spekulacje , które mają skłonić rolnika do sprzedaży.  " już tanieje" , jakieś lawirowanie cenami rano 1800 teraz 1700, bo na giełdzie.... Dlatego podejdę do tematu inaczej . Kiedy tona paszowej będzie po 2000 netto? Osobiście obstawiam koniec marca.  

Edytowano przez WINORED
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    296

My tu gadu,gadu o cenach a w prognozach pogody deszczu nie widać w marcu. Niektórzy posieli nawozy na początku miesiąca, to nie wiem czy one coś podziałają? Na pewno na portfel

Te 2000-e, to wcale żaden szał, tylko jakaś mizeria, skoro saletra 6100

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrala    213

przy tych cenach to trzeba po ziarku w ziemie wciskać to azot  się nie ulotni😀 Farmer Lipsko od 1550do 1650-br  + - 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1484
16 minut temu, WINORED napisał:

Odnoszę nieodparte wrażenie że część informacji to zwyczajne spekulacje , które mają skłonić rolnika do sprzedaży.  " już tanieje" , jakieś lawirowanie cenami rano 1800 teraz 1700, bo na giełdzie.... Dlatego podejdę do tematu inaczej . Kiedy tona paszowej będzie po 2000 netto? Osobiście obstawiam koniec marca.  

początek drugiej połowy maja zawsze cena idzie do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
7 minut temu, rumcio40 napisał:

My tu gadu,gadu o cenach a w prognozach pogody deszczu nie widać w marcu. Niektórzy posieli nawozy na początku miesiąca, to nie wiem czy one coś podziałają? Na pewno na portfel

Te 2000-e, to wcale żaden szał, tylko jakaś mizeria, skoro saletra 6100

U nas deszczu nie trzeba tylko ciepła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
1 godzinę temu, AdamKutno napisał:

CBOT pikuje w dół i ciągnie Matif za sobą. Widać, że w Paryżu z rana idzie do góry, a giełda za oceanem nie pozwala. Z +16 zaraz będzie minus.

Właśnie za bardzo Matiff nie podąża tropem cebotu.

 

1 godzinę temu, tomciu86 napisał:

W Lubelskim ruch duży skupach ceny skupujący mówią że będzie w dół tylko cena i ludzie wiozą 

A powiedział Ci ktoś kiedyś że skupujących , że będzie drożej i żeby się wstrzymać ?

LLE ruch jak zwykle w ostatnich miesiącach , nie wiem czy tacy odważni i cierpliwi są w mojej okolicy czy już się wyprzedali i nie ma czego wozić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1278

Widzę, że u nas Wasiel  rozdaje karty, reszta się dostosowuje. Niech się ustabilizuje i można fakturę pisać. A co do deszczu, to kto mądrzejszy ten wie, że bez wody nie zdziała nic. 

  • Like 2

Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    949
4 minuty temu, ravoj napisał:

Widzę, że u nas Wasiel  rozdaje karty, reszta się dostosowuje. Niech się ustabilizuje i można fakturę pisać. A co do deszczu, to kto mądrzejszy ten wie, że bez wody nie zdziała nic. 

Ma młyn to sobie może na to pozwolić  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908

minister mówi że ani kg. na eksport nie idzie zboża , a wy tu piszecie że po 1900 sprzedajecie do portu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
20 minut temu, stach12 napisał:

minister mówi że ani kg. na eksport nie idzie zboża , a wy tu piszecie że po 1900 sprzedajecie do portu

Minister Stach12?

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, lolq1660 napisał:

sprzedałem auto po 1926zl dla rr na port

a co to za auto? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj