Polecane posty

pawlus224    2624
1 godzinę temu, ZUCH1234 napisał:

W piatek mialem telefon od lokalnego skupu z propozycją 1280 pszenica.  Podziękowałem czekam na rozwój wytolacji i wzrost cen 

O to ciekawe bo już nawet w tym temacie ktoś pokazywał cenniki które spadły po piątkowych notowaniach giełdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Kuzyn miał propozycje po 1320 netto komsumkcję, w piątek i skupujący sie wycofał bo Cargil zaknął bramę. 

Ja nasypałem wczoraj transport , w piątek  wstępnie na Agro As umówiony na 1240 Netto za paszę. 

Jeszcze ziarka pszenicy nie sprzedałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2449
16 minut temu, ktosik25 napisał:

ciekawe gdzie będziesz uciekał 😂

Na Białoruś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro997    2

Panowie proszę piszcie ceny a nie  wszyscy specjaliści od polityki zagranicznej . 

Ceny z soboty  

Lsw Kozak 

Pszenica 1200brutto

Pszenżyto 1070brutto 

Ktoś napisze jak ceny w okolicy Lsw wyglądają? 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4009
5 godzin temu, przybyslawice5211 napisał:

Ja mam konsumpcje ale młyn na razie nie kupuje niby od 1 marca ale jak da niską cenę to zawiozę na paszową 

 I ja mam taki plan, aż szkoda 100 % konsumpcja  !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020

Widzę na tym forum tak samo panuje śmieszna cenzura jak wszędzie , czyżbyś szedł w kierunku Putina 🤪🤣 👏 

Mozesz mnie blokować dla mnie to bez znaczenia. Odpadną wam świeże informacje o cenach z zamojskiego 

Edytowano przez Damianek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati17    13
4 godziny temu, slawek2209 napisał:

Sako w piątek 1200 zł brutto Jabłonna

W środę dzwoniłem na obwodowa w Kraśniku to powiedział mi Pan Sebastian 1150 czyli w górę. Też sako

Edytowano przez Mati17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4009

Jutro będą się cuda działy na giełdach , nie sprzedawajcie , spokojnie trzeba czekać

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020

W Usciługu ok 12 km od Hrubieszowa walnęła podobno rakieta. Ciekawe jak to wpłynie na cenę w okolicy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

To fakt po tym co zrobiła cała Unia to giełdy oszaleją a putek się wkurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1299
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Jutro będą się cuda działy na giełdach , nie sprzedawajcie , spokojnie trzeba czekać

Dokładnie, trzeba czekać , dwa tygodnie temu wszyscy byli zasypani do źniw , teraz codziennie sms-y z ofertą kupna i każdy potrzebuje na już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem taką ciekawostke że na południowym wschodzie powiat LTM kilka razy chciałem zrobic próbę pszenicy w tym roku jak i w poprzednich i żaden z okolicznych skupów nie zrobi, dopiero jak przywiozę na sprzedaż to coś powiedzą co za materiał, oczywiście za próbę chciałem zapłacić ale tak się wycwanili że nie robią chyba że kupią. już myślałem żeby im zawieść wiadro zboża na sprzedaż tylko dla próby.

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

A u mnie w tym roku nawet kasy za próby nie brali tylko odrazu wyceniali po ile mogą brać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233
7 godzin temu, monstercase457 napisał:

a ja powiem taką ciekawostke że na południowym wschodzie powiat LTM kilka razy chciałem zrobic próbę pszenicy w tym roku jak i w poprzednich i żaden z okolicznych skupów nie zrobi, dopiero jak przywiozę na sprzedaż to coś powiedzą co za materiał, oczywiście za próbę chciałem zapłacić ale tak się wycwanili że nie robią chyba że kupią. już myślałem żeby im zawieść wiadro zboża na sprzedaż tylko dla próby.

Tuczapy robią próbę bez problemu i za darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841
10 godzin temu, Wicherek napisał:

Jutro będą się cuda działy na giełdach , nie sprzedawajcie , spokojnie trzeba czekać

Odkąd pamiętam to ty taki doradca żeby nie sprzedawać, żeby nie oddawać za darmo i magazynować. Powiedz tu uczciciwie czy sprzedałeś czy trzymasz? Jakimi ilościami obracasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w młynie robią próbę i najgorsze ze powie ze jest dobra albo nie , a nie chce bardzo powiedzieć parametrów nawet dla mojej wiadomości czy dobrze uprawiam i co zmienić      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020

Cwaniaku z lubuskiego wojna zaczyna przenosić się pod samą naszą granice ,ceny wszystkiego pierdolną tutaj  a ty k**wa cenzurę wprowadzasz jak Putin. Ludzie mają prawo wiedzieć co się dzieje i jak to może wpłynąć na nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

Nie będzie jakiś tam super cen. Giełda na czerwono 

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj