Polecane posty

tomciu86    130
5 minut temu, DARIUSZA323 napisał:

A ja uważam że NATO nic nie zrobi, gadają tylko i jak na razie nic nie robią

NATO na pewno  nic nie zrobi ja nie wiem czy coś by zrobili jak nas by Putin najechał Anglosasi mają na w d*pie zresztą jak zawsze zawiązali koalicję Anglia Polska Ukraina żeby wepchnąć nas do wojny jak już oni tylko kimś umieją się być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kagitaar    97
1 minutę temu, Daniel770 napisał:

Port firma CEFERTA cena z wczoraj proponowana 1460 netto 

No to o ile sie nic nie zmieni (czyt. o ile ukraina sie bedzie bronic) to w pon w całym kraju 1400 powinno być osiągalne. 
Jarosław młyn kapka na dzień dzisiejszy ok 1350 netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573
1 godzinę temu, Tomek90 napisał:

LM przeniesiona z Rosji, zaraz walkower dla Polski w barażach, Rosjanie już pisza jakieś petycje aby zaprzestac wojny, oj wolodia wolodia ne peredumal ty ni ch*ja 🕵️

I charaszo budiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

Dziś giełd sie trochę uspokoiła, pierwszy szok opadł, ale cena nadal ponad 300 euro się trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
1 godzinę temu, Bugii napisał:

Tak samo jak dotkliwe sankcje. A z systemu bankowego rosji nie wywalili. A to jedyna mozliwosc dotkliwych sankcji. Jak widac ten atak to jeszcze za malo. 

W 39 r tez mielismy sojusznikow a oni tylko patrzyli jak sie wykrwawiamy. 

Gdy putin wejdzie do polski to dzielni amerykanie beda sp***dalac jak z afganistanu.

Z tym że sankcje na systemy bankowe uderzyły by też w nas 

44 minuty temu, pawelek98 napisał:

Juz amerykanie sojusz z ruskimi przeciwko chinom wzieli, ukraina sprzedana nie rozumiesz

Może to by był lepszy scenariusz dla nas niż ruscy mieli by mieć sojusz z kitajcami. 

O ile Amerykanie za ten sojusz nie obiecali by oprócz Ukrainy także Polskę 🥺


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magikk    12
50 minut temu, tomekS06 napisał:

Cennik wczoraj a dziś, sytuacja mocno się zmienia

Screenshot_20220225-120207~2.png

Screenshot_20220225-120216~2.png

Tylko pszenica znacząco wzrasta? Gdzie reszta zboża?

Gdzie jest moderator tego forum, bo to już nie idzie tego czytac

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Ktoś z  dolnośląskiego, wielkopolskiego jakieś oferty na pszenice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

Oby tak było ale uważam że Ukraina nie odpuści i Rosja tym bardziej. Już wolę cenę nawet 800 zł na dziś niż mieć wojnę blisko granic RP

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Piast Lewkowiec podwyżka o 50zł do 1200, żeby nie było za fajnie koncentrat ich produkcji dużo mocniej do góry 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik0    64

Gdzie wy mata te 1500 powiat Opatów Świętokrzyskie 1170zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

No to by bylo tyle tych odwaznych co w czasie wojny uciekna z kraju. Polska od wczoraj wpuszcza tylko i wylacznie kobiety i dzieci. Mezczyzni sa odsylani spowrotem. Malo tego wszyscy ukraincy w kraju maja miec cofniete te papiery pobytowe i na wojne.

Edytowano przez Bugii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasi ich odysłają? bo słyszałem, że ukraińcy wyciągaja z aut chłopów od 18 do 60 i na front, a ze nasi odysłają to nie słyszałem jeszcze


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
31 minut temu, Bugii napisał:

No to by bylo tyle tych odwaznych co w czasie wojny uciekna z kraju. Polska od wczoraj wpuszcza tylko i wylacznie kobiety i dzieci. Mezczyzni sa odsylani spowrotem. Malo tego wszyscy ukraincy w kraju maja miec cofniete te papiery pobytowe i na wojne.

Polska wpuszcza czy Ukraina wypuszcza, bo to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2254

Ukraincy sami wracaja do kraju walczyć, co za pierdolenie ze ktos kogoś nie wpuszcza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

MATIF nadal 25 euro nad notowaniem ze środy - więc jakie obniżki ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
25 minut temu, Tomek90 napisał:

Ukraincy sami wracaja do kraju walczyć, co za pierdolenie ze ktos kogoś nie wpuszcza. 

Propaganda tylko taka. 

Byl wywiad w rmf fm z ukrainka z 4 dzieci przyjechala z mezem pod granice. Niestety jego zawrocili. Wpuscili ja z dziecmi. Takie byly jej slowa. A ktora straz graniczna zawraca nie bylo. 

A co do cofania tych pobytow to slyszalem od kierowcy. Mieli w firmie 2 ukraincow i musza wrocic teraz do kraju ale nie z wyboru.

Edytowano przez Bugii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
3 godziny temu, KULAWA_KOZA napisał:

😷😷😷 a mówiłem że będzie 1500,,,,,,

Może i było ale tylko kilka godzin,  teraz rynek się uspokoił i pszenica 14%  do 1350 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj