Polecane posty

ravoj    1287

nigdy nie ma 0% pewności, zaufaj bardziej przezornemu i doświadczonemu


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na facebooku widziałem, że chłop podjechał opryskiwaczem tankować. :D


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1287

książkowo nie, fizycznie tak i zachowaj sobie epitety na kogoś komu powiesz to w oczy.


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magikk    12

Jestem na tym forum parę inteligentych osób. Od przyszłego tygodnia raczej już będą nowe cenniki.

 

Pytanie moje takie, do jakiego momentu czekać ze sprzedażą zboża, aby sprzedać najkorzystniej przy wzrostach, a nie stracić?

 

Sytuacja według mnie jest bardzo niestabilna, bo wojna może zakończyć się za tydzień, a może trwać parę miesięcy i w jakim tu okresie sprzedać zboże?

 

Oczywiście, nie cieszę się cudzą krzywdą i bardzo jest mi żal obecnej sytuacji. Aczkolwiek zarządzać i planować dalej musimy, uwzględniając zmieniającą się sytuację gospodarczą

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1287
Mateusz1q napisał:

NIE BYLIŚMY W ZSRR!!! WRACAJ DO SZKOLY GŁĄBIE, układ warszawski to nie rebublika radziecka

To tak jak teraz nie ma wojny, tylko jakiś tam konflikt, incydent. Nazwa lewaków i hipokrytów. Byliśmy w strefie wpływów i pod okupacją. Ty nazywaj sobie to jak chcesz, może masz w tym interes, a zapewne masz. Faktycznie ZSRR to się nie nazywało jak poprawi Ci to nastrój.


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2260

LM przeniesiona z Rosji, zaraz walkower dla Polski w barażach, Rosjanie już pisza jakieś petycje aby zaprzestac wojny, oj wolodia wolodia ne peredumal ty ni ch*ja 🕵️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279
2 minuty temu, Tomek90 napisał:

Po ile i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
11 minut temu, Mateusz1q napisał:

0%, atak na NATO to odwet i bombardowania Moskwy do ostatniego stojącego budynku

Tak samo jak dotkliwe sankcje. A z systemu bankowego rosji nie wywalili. A to jedyna mozliwosc dotkliwych sankcji. Jak widac ten atak to jeszcze za malo. 

W 39 r tez mielismy sojusznikow a oni tylko patrzyli jak sie wykrwawiamy. 

Gdy putin wejdzie do polski to dzielni amerykanie beda sp***dalac jak z afganistanu.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110
12 minut temu, Tomek90 napisał:

Leje dorabiane pod silos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2260

Oryginał. 

9 minut temu, tomo12 napisał:

Gdzie będziesz wywoził?

Do mlina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
40 minut temu, Tomek90 napisał:

O Afganistan sie mieli bic miesiąc, a walczyli 10 lat i nic nie wyszło, czeczenia tak samo. 

Nie zapominaj jak to było z Gruzją, dokładnie o Osetię chodzi, najpierw separatyści odłączyli ją później połączyła sie z ruskiem , podobny scenariusz może i tu być.

29 minut temu, Magikk napisał:

nie moje takie, do jakiego momentu czekać ze sprzedażą zboża, aby sprzedać najkorzystniej przy wzrostach, a nie stracić?

 

Sytuacja według mnie jest bardzo niestabilna, bo wojna może zakończyć się za tydzień, a może trwać parę miesięcy i w jakim tu okresie sprzedać zboże?

 

Aby nie stracić musisz znać swoje koszty produkcji i przechowywania, sprzedając powyżej tej sumy już masz zysk. Co do prognoz na przyszłość to wiem że kontrakty terminowe  które teraz są proponowane  są w cenach troche wyższych niż obecne, Wczoraj oferta z odbiorem na kwiecień to 1420 netto  i była wyższa od tej z krótkim terminem odbioru.

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

Tomek po ile handlujesz ? Jak parametry? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    225
13 godzin temu, Mati17 napisał:

Ja dziś dzwoniłem do sako w Kraśniku 1150.

dziś już 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2260
5 minut temu, XTRO napisał:

Tomek po ile handlujesz ? Jak parametry? 

Miałem w tym tyg przywieść po 1230, ciekawe czy bedzie tyle 😅

16 białko 32 Gluten gestosc 78 wilgotnośc 14 ostatnio było

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1179
34 minuty temu, Bugii napisał:

Tak samo jak dotkliwe sankcje. A z systemu bankowego rosji nie wywalili. A to jedyna mozliwosc dotkliwych sankcji. Jak widac ten atak to jeszcze za malo. 

W 39 r tez mielismy sojusznikow a oni tylko patrzyli jak sie wykrwawiamy. 

Gdy putin wejdzie do polski to dzielni amerykanie beda sp***dalac jak z afganistanu.

Juz amerykanie sojusz z ruskimi przeciwko chinom wzieli, ukraina sprzedana nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIUSZA323    25
50 minut temu, Mateusz1q napisał:

0%, atak na NATO to odwet i bombardowania Moskwy do ostatniego stojącego budynk

A ja uważam że NATO nic nie zrobi, gadają tylko i jak na razie nic nie robią

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio88    75

A ja uważam że trzeba skończyć pier...ć tylko zacząć pisać ceny z rynku krajowego temat sytuacji politycznej jest w innym temacie tam można sobie o tym pisać

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

@Jasio88, jest jeden mały problem, sytuacja polityczna sąsiadów  teraz ma ogromny wpływ na ceny w tym pszenicy, jednego od drugiego nie oderwiesz.

Kolejna firma skupująca wstrzymuje sie z wysyłaniem propozycji cenowych smsami , obecne cenniki ustalać chcą indywidualnie i na daną chwilę.

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj