Polecane posty

Piffpaff    321
galan99 napisał:

bać się zawsze trzeba przysięgałem bronić ojczyzny jak powołają to pójdę bronić .

 

rezerwista czy terytorials?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

nie słuchasz mediów?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieMadry    121
3 minuty temu, yacenty napisał:

nie słuchasz mediów?

 Z tego sondażu wynika, że w roku 2023 PiS przestanie rządzić. Że opozycja, która będzie składała się z rządów czterech partii - Lewicy, PSL-u, Polski 2050 i KO, bo tylko tak się uda złożyć wspólny rząd, odsunie Kaczyńskiego od władzy.

 

To ja nie wiedziałem ze my takie przełożenie na matif mamy:)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7573

Tylko że Lewicę wkurwiła Tusk i nici z porozumienia sami się zniszczą a nie pokonają PiS są za słabi .

Pszenica będzie miała cenę taka jak zechcą nam dać .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieMadry    121
4 minuty temu, galan99 napisał:

Tylko że Lewicę wkurwiła Tusk i nici z porozumienia sami się zniszczą a nie pokonają PiS są za słabi .

Kolego uśmiechnij się przecie to żart był. Jak nie z żartu to z tego że pszenica 8 euro do góry. A nie alkoholizm szerzycie tylko wina Tuska wódka Palikota a piwo Jakubiaka.

Edytowano przez NieMadry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    952
15 minut temu, Navara1988 napisał:

Co się stało że giełda tak szaleje ?

Putin tak narozrabiał że inwestorzy w obawie  wycofują się z rynku rosyjska giełda dziś 9procent na minusie  

Edytowano przez Zbyszek3939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9228

USA zagroziły zamrożeniem wymiany walut przez rosyjskie bank na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2458
52 minuty temu, Navara1988 napisał:

Co się stało że giełda tak szaleje ?

Giełda szaleje , na zbożu do góry o 8,5euro , ale na rzepaku dopiero jest szał 37,5 euro ... tyle że na minusie , i tu dopiero powiedzcie co się dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    120

jest tu jeszcze ktos kto nie sprzedał rzepaku bo czekał na więcej od max cen jakie mozna było dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3512

Wielu jest ,miedzy innymi ja

5 minut temu, Mario81 napisał:

jest tu jeszcze ktos kto nie sprzedał rzepaku bo czekał na więcej od max cen jakie mozna było dostac?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

110euro od szczytu rzepaku. Plus różnica kursu I już grubo powyżej 500zł na tonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    120

  Dnia 9.12.2021 o 17:59, Mario81 napisał:

Kolego Vitasem  w jakim kierunku bedzie szedł kurs pszenicy wg Ciebie w opraciu o analize techniczna?

Na razie mamy korektę, maksymalnie do poziomu 250 -260 Euro.

Jeżeli nic złego na świecie się nie wydarzy to powinniśmy wrócić na ścieżkę wzrostową z zasięgiem o jakim pisałem wcześniej 330 -340 Euro.

PS.to tak dla przypomnienia co kolega Vitasem prognozował, korekta sie sprawdziła oby wzrosty sie sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020

No zobaczymy czy wróci cena bo nie sprzedałem ani ziarnka. Jeżeli nie zdrożeje to podaruje sobie uzupełnienie brakującego nawozu. ŚOR znów mają iść w górę mimo że VAT w dół, ręce opadają .

Do bydła co roku obniżają też dopłaty, jak tak dalej pójdzie to nie wiele będzie można kupić za nie .

Edytowano przez Damianek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4053
36 minut temu, pawelol111 napisał:

Chleba z rzepaku nie zrobi a we wojne jesc sie chce

 Chleb z olejem lepszy ( takim olejem tłoczonym tradycyjnie  )

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7573
52 minuty temu, mysza103 napisał:

A jak nie ma wojny to jeść się nie chce?

jak się robi to 2 kromki chleba się należy jak się nie robi to 1 kromka się należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2458
36 minut temu, Mario81 napisał:

  Dnia 9.12.2021 o 17:59, Mario81 napisał:

Kolego Vitasem  w jakim kierunku bedzie szedł kurs pszenicy wg Ciebie w opraciu o analize techniczna?

Na razie mamy korektę, maksymalnie do poziomu 250 -260 Euro.

Jeżeli nic złego na świecie się nie wydarzy to powinniśmy wrócić na ścieżkę wzrostową z zasięgiem o jakim pisałem wcześniej 330 -340 Euro.

PS.to tak dla przypomnienia co kolega Vitasem prognozował, korekta sie sprawdziła oby wzrosty sie sprawdziły

Teraz mamy wzrosty bo właśnie zaczyna się żle dziać na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    120

wiec dlaczego na rzepaku spadki?

nie ma co sie licytowac z jakiego powodu te wzrosty, ważne że są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1826

Wzeszłym tygodniu nie było podobnie? od poniedziałku do środy wzrost a później spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj