Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelek98    1175
8 godzin temu, mysza103 napisał:

Ludzią się maży 1500 , jak na matif nie ma nawet 1250 . A żeby u nas ceny rosły muszą przypłynąć statki po zboże , a żeby statki przypłynęły , matif musi być co najmniej 100 zł drożej ,niż zboże w kraju  żeby się opłacało exporterom  , a bez tego to pszenicy w kraju jest jeszcze kupę , 

1500 w tym sezonie brutto można było wziąć za konsumpcje, tylko wtedy wszyscy marzyli o 2000

Edytowano przez pawelek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2451

Wiem że można było wziąć , bo sam miałem taką propozycję początkiem grudnia . Niestety było minęło , i teraz jest 1390 , przynajmniej w moim przypadku.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

Weźcie już sprzedajecie to zboże jak nie potraficie trzymać ciśnienia i stoperami już nie pomaga i będzie spokój, szkoda waszego zdrowia.

  • Like 6
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Za oceanem brakuje 7% do wyrównania rekordu notowań. Dwie wczorajsze sesje niech się powtórzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175
47 minut temu, sthil007 napisał:

Weźcie już sprzedajecie to zboże jak nie potraficie trzymać ciśnienia i stoperami już nie pomaga i będzie spokój, szkoda waszego zdrowia.

chłopie nie znasz ceny węgla?

50 % komentarzy to dla jaj się tu odbywa tak więc daruj se ze stoperanem, nikt poważny nie będzie decydować czy sprzedać czynie bo na forum napisali

takie czasy kiedyś ludzie się spotykali, bawili gadali śmiali się , a dziś klikają w klawiaturę

a tak na poważnie myślałem że odbije dopiero kwiecień maj a tu już zaczęło iść w górę, zobaczymy co z tego będzie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1755
7 godzin temu, pawelek98 napisał:

1500 w tym sezonie brutto można było wziąć za konsumpcje, tylko wtedy wszyscy marzyli o 2000

Jak drożeje to czekają na nie wiadomo ile. A jak tanieje to na hurra do skupu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1755
23 minuty temu, brodziak81 napisał:

Pan88 co w stolicy ciekawego?

Nic ciekawego. Towaru jest kupca nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiukov    95
2 godziny temu, GABBER85 napisał:

na razie to odbiło i w nast tyg spadnie , a odbicie  moze byc pozniej

Odbija ale w dół 😜 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1304
3 godziny temu, sthil007 napisał:

Weźcie już sprzedajecie to zboże jak nie potraficie trzymać ciśnienia i stoperami już nie pomaga i będzie spokój, szkoda waszego zdrowia.

Dokładnie ,sprzedać ,pozamiatać i nie denerwować siebie i innych na forum.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2451
4 godziny temu, Agrest napisał:

Za oceanem brakuje 7% do wyrównania rekordu notowań. Dwie wczorajsze sesje niech się powtórzą...

Nie wygląda na to na razie żeby się powtórzyły . Byle tylko na zero dzisiaj wyszło to chyba nie będzie najgorzej , z tego co się widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek884    37

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w tej giełdzie Cbot? Dlaczego są tam takie dziwne ceny? Pszenica 800 euro, a kukurydza 600. To o wiele za dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spwrp    116

tam jednostką wagi, objętości jest buszel coś ponad trzy tony i wszystko się zgadza😉 w sensie nie buszel ma trzy tony a notowaną jednostką jest te 1000 buszli

Edytowano przez spwrp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7555
51 minut temu, Agrest napisał:

Było  już +5,25, zjechało na -6,5

Nabrało odpowiedniej wysokości by mogło spaść , za jakiś czas podskoczy by rypnąć na - 10 .

Jak to żyd powiadał czym wyżej wejdziesz tym większym hukiem spadniesz .

Powiększyło stratę o 1 ,25 na minus dobry skok .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

kurs pszenicy kręci się około 800 gdzie tydzień temu było 750 , także trend zwyszkowy


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj