Polecane posty

Agrest    25581
20 minut temu, koniu napisał:

@Agrest a co to w środe że ma drożeć po 10€ dziennie? 😁

Cicho, chcę uspokoić nastroje😉

A na poważnie jeśli by miało drożeć to jak już było pisane , ruch i handel rozpocznie się po 10. Będzie popyt będzie cena. 

Kontraktów w grudniu napisali żeby do stycznia starczyło. Teraz zacznie się na nowo.

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Netto? U kogo ? Dzwoniłem do Łochpolu to pszenzyto 1150 brutto a Ekoplon 1177 brutto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomhim1    116
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Od środy będzie po 10 euro dziennie w górę.

Kolego ale to jest forum a nie koncert życzeń 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    120

Kolego Vitasem przemów do ludu  że to tylko korekta na giełdzie a pózniej wzrosty bo kiepskie nastroje tutaj panuja :)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
1 godzinę temu, matisz napisał:

Netto? U kogo ? Dzwoniłem do Łochpolu to pszenzyto 1150 brutto a Ekoplon 1177 brutto. 

Oczywiście brutto-Gierada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322

Ludzie do skupów bo od poniedziałku ma tanieć pszenica !!!!😂😂Sprzedajcie i będzie problem z głowy bo inaczej większość z piszących to na kraszkach wyląduje przez ta pszenicę 😂😂😂😂

Edytowano przez dlugin
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
4 godziny temu, PAN88 napisał:

Myślisz że będą Cię prosić żebyś sprzedał?

Kurniki powoli puste się robią. Wiatr hula po nich

Na kurnikach to jest teraz gorączka złota. Kurczak, kaczka, indyk, gęś ostro do góry. Jeszcze jest nowy hit koguciki. Jak się nic nie zmieni to za miesiąc pierś z kurczaki poniżej 20 zł to będzie promocja. 

Aktualizacje cenników dopiero 10.01. Wtedy dopiero będzie można coś powiedzieć.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1972
7 godzin temu, PAN88 napisał:

Myślisz że będą Cię prosić żebyś sprzedał?

Kurniki powoli puste się robią. Wiatr hula po nich

Mam mieszalnię pod nosem i nawet w Trzech Króli samochody z paszą do klientów jeździy. Ze względu na wysokie ceny zbóż, ssanie na gotową paszę jest naprawdę spore.

Edytowano przez JanKrzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153
grys napisał:

14 godzin temu, Marcinrolnik2022 napisał:

Dadzą doplate do nawozów, on, zwiekszą dopłatu bezposrednie, dopłacą do lochy, krowy i ludzie będą zapieprzać za miskie ryżu. 

Od przyszłego Roku dopłaty będą pomniejszone do kwoty 700 zł ha byłe nie dawno na szkoleniu z odr. Więc info pewne

Z jakiego powodu będą obniżać dopłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276

Bo będą dopłacać do ugorów,łąk kwietnych itp...i z tymi dopłatami będzie tyle samo kasy co teraz,tak powoli będą wygasxac produkcję rolniczą

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574
29 minut temu, KrzysMis napisał:

Dziś chleb z 3 zł na 4.20 więc od poniedziałku pszeniczka w górę😂😂😂

Chleb to nie tylko cena pszenicy . pszenica 30 % a 70 % pozostałe koszta od mąki licząc i do sklepu i tak cały proces wypieku .

Pszenica teraz jest bardzo wrażliwym surowcem podczas inflacji czas pokaże teraz jaki będzie  kierunek wzrostu czy spadku cen .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    953
29 minut temu, melon10641 napisał:

W Biedronce nie ma chleba 😛

Kup sobie w biedronce w Zamościu chleb z koszyczka  za 2,99  pieką go na miejscu a półprodukt biorą z piekarni to się zdziwisz, konserwantów pewnie ma jak każdy bo przez 2 dni nie czerstwieje ale smak ma chleba z lat 70/80 😃 kto go kupuje wie o czym piszę.

Edytowano przez Zbyszek3939
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
20 minut temu, galan99 napisał:

Chleb to nie tylko cena pszenicy . pszenica 30 % 

🤦‍♂️🤦‍♂️ w niektórych piekarniach 10 %

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj