Polecane posty

Rrolniik    185
4 godziny temu, komizmo napisał:

Dla niektórych chęć pochwalenia się ceną była nawet silniejsza od strachu przed skarbówką.... 😎

a czemu mają się bać tej skarbówki?

Bogdan_ja    1008
5 godzin temu, kocmen24 napisał:

Ile tych ryczałtowców na forum się teraz narobiło jeszcze przed obniżeniem  tego vatu nie byli tak aktywni jak dziś . Proszę mnie źle nie zrozumieć ,to dobrze że piszecie Państwo ceny tylko każdy lubi pisać cenę jak ma dobrą 😎🐄🤠

Powiem ci w tajemnicy ze największy dostawca jaki się tu udziela jest na RR... Wiec nie wiem co tam sugerujesz 🤔

slawek74    8474
DanielFarmer napisał:

czyli ile?

robert1226 napisał:

Na te chwilę to + 25 gr , a ile wyjdzie to ci napisze jak będzie faktura nie będę teraz liczył.

kurła rebusami sypią 🤪

Wiadomość z agroFakt.pl

lusjan    211

Aneks z nowym cennikiem Osm Włoszczowa

IMG_20220510_083756.jpg

• Thanks 1

komizmo    2041
22 godziny temu, Rrolniik napisał:

a czemu mają się bać tej skarbówki?

🤫

Karol6130    2706
Dnia 9.05.2022 o 05:21, kocmen24 napisał:

Ile tych ryczałtowców na forum się teraz narobiło jeszcze przed obniżeniem  tego vatu nie byli tak aktywni jak dziś . Proszę mnie źle nie zrozumieć ,to dobrze że piszecie Państwo ceny tylko każdy lubi pisać cenę jak ma dobrą 😎🐄🤠

Przecież vatowcy mogą pisać ile by mieli gdyby nie zniesienie VAT 😂

Gość   
Gość
2 godziny temu, lusjan napisał:

Aneks z nowym cennikiem Osm Włoszczowa

IMG_20220510_083756.jpg

Poniżej 15 tys nie ma dopłaty 🤔

Karol6130    2706

Marcin, kup ze dwie jałówki i będzie dopłata 🤭

tomekskw    7
Napisano (edytowany)
Dnia 8.05.2022 o 12:03, damianzetor9540 napisał:

Jestem z łódzkiego i za kwiecień 2.48, somsiad z Radomska chyba 2.0 jeszcze nie łapie. 

Trzeba dupe ruszyć, i głową myśleć a nie tylko ją nosić na karku. 

W Łowiczu?

Edytowano przez tomekskw

:)

kuna9977    1

Tak czytam i nie mogę uwierzyć ile wam płacą pomorskie grupa pomorze za kwiecień dostałem 2,07 netto ilość 12500 tł 4,9 białko 3,7  komórki 250tyś bakterie 9 tyś więc parametry dobrze a cena nijaka a na okolicy wszyscy mają podobne ceny 

RusiL    177

doją tam was jeszcze bardziej niż tutaj nas😉

MariuszDe    95
19 godzin temu, farmer787 napisał:

mleko łazorko za kwiecień 2.05 netto ilość ok 5 tyś

O to brutto będzie z 2,22 całkiem nieźle u mnie w okolicy ostatnie parę msc Łazorko parę groszy mniej płaciło jak Intermilk a teraz ja przy takiej ilości za kwiecień mam 2,14brutto

slawek74    8474
Karol6130 napisał:

Marcin, kup ze dwie jałówki i będzie dopłata 🤭

ale to nic nie daaaa 🤣

kuna9977 napisał:

Tak czytam i nie mogę uwierzyć ile wam płacą pomorskie grupa pomorze za kwiecień dostałem 2,07 netto ilość 12500 tł 4,9 białko 3,7  komórki 250tyś bakterie 9 tyś więc parametry dobrze a cena nijaka a na okolicy wszyscy mają podobne ceny 

zmień odbiorcę na lidera cena pozostanie tylko parametry spadną 🤭

• Haha 2

Gość   
Gość
Dnia 8.05.2022 o 12:03, damianzetor9540 napisał:

Jestem z łódzkiego i za kwiecień 2.48, somsiad z Radomska chyba 2.0 jeszcze nie łapie. 

Trzeba dupe ruszyć, i głową myśleć a nie tylko ją nosić na karku. 

Namawiaj sąsiada żeby jak najszybciej przechodził to tej mleczarni co Ty 

chuck00    197

Mlekovita Kalisz 15-20k tł 4,30 bi 3,33  2,44zl brutto RR 

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Piotrass    13

Wart Milk Sieradz najwyzszy przedzial litrowy bialko 3.6 tluszcz 4.0 

1.99zl netto...

PerezStunt    123

Koło, najniższy próg litrowy. Białko 3.2 Tłuszcz 4.2 cena 1.94 netto minus udziały.

greg1985    285

I dlatego mlekpol podsunął nowe umowy do podpisania moim zdaniem na plus . Tylko z tym cennikiem mogą być jeszcze nieźle cyrki

BlazejChP    2

Mam pytanie czy osm Łowicz był u kogoś z ofertą współpracy bo ponoć jeżdżą po terenie i szukają mleka

Zenonim    166

Mlekovita przedział 10-15 tł 4.12 b 3.57 cena 2.4 brutto. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Jak kształtują się ceny rzepaku na skupach? W jakich cenach podpisujecie kontrakty na cenę rzepaku 2022?
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny rzepaku w ciągu najbliższych miesięcy?
      Kontynuacja tematu cen rzepaku 2021:

• Przez danielhaker
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2022? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na cen? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z roku 2021:

• Przez danielhaker
      Rolnicy każdego roku zmuszeni są śledzić uważnie zmieniające się ceny pszenicy w Polsce. Aktualne notowania pszenicy wcale nie są takie łatwe do oszacowania i determinuje je cały szereg różnych czynników, które mogą warunkować o znaczącej obniżce lub podwyżce ich cen. Umiejętne oszacowanie cen pszenicy 2022 wymaga od rolników sporego doświadczenia w branży, a także ciągłego śledzenia zmieniających się warunków rynkowych. Tylko wtedy będą w stanie przewidzieć, czy ceny pszenicy rosną czy spadają. 
      Jakie będą ceny pszenicy w 2022 roku?
      To pytanie zadają sobie rolnicy w całym kraju, kiedy tylko zbliża się sezon upraw. Zastanawiając się, od czego zależy cena pszenicy, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wielkość krajowej produkcji zbóż zarówno w obecnym sezonie, jak i w tym poprzedzającym. Warto zwrócić uwagę również na prognozy w kolejnym sezonie, uwzględniając również zboża importowane. Zdajemy sobie sprawę, że przewidzenie tych kwestii do najłatwiejszych zadań nie zależy i jest w dużej mierze niezależne od rolników, chociażby ze względu na zmieniające się czynniki pogodowe, ponieważ miniona susza może w znacznym stopniu wpłynąć na obecną cenę pszenicy. Przy prognozie cen pszenicy w 2022 roku należy uwzględnić również stan zapasów,  system krajowego handlu zbożem, ale też produkcję i zapasy światowe. Plony mogą też różnić się w zależności od poszczególnych regionów w kraju. 
      Cena pszenicy 2022 - prognozy
      Pomocne mogą okazać się również prognozy KOWR, czyli Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, który stara się określić, ceny pszenicy 2022 np. na podstawie jej zużycia czy wielu innych najpopularniejszych czynników. Warto czerpać wiedzę na temat zmieniających się cen zboża z różnych źródeł, aby finalna prognoza była jak najbardziej wiarygodna i miała najwyższa skuteczność, a prognozy specjalistów i analityków mogą okazać się cennym źródłem wiedzy.