Polecane posty

Gość   
Gość

U mnie polmlek zawsze kilka groszy mniej mają niż ja u lidera chociaż litraż sporo większy mają. A jak ja miałem najpierw SMS że za maj cena +10 groszy a dopiero później że za kwiecień też jednak dokładają ? To według mnie cena taka jak za kwiecień powinna być. Chyba że jakieś nowe wiadomości dostaliście, u mnie nic nie ma jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12184
radekz200 napisał:

4 godziny temu, krzychu121 napisał:

Bajka. Jakby tyle dawali to by tu na forum jeden przez drugiego cenę podawał a tak każdy ,,wywalczy ''te 5-10 gr podwyżki i wychodzi wtedy 2,1-2,2 . U największych pewnie koło 2,3 lub trochę więcej ale kierownik oddziału zabronił się chwalić cena i każdy zadowolony choć nie zawsze rolnik  ma  z czego 

2,3 to będzie za maj ale do największych to mi jeszcze duzo brakuje 😛😛😛

brutto? i z tego się cieszysz? 🤦‍♂️ w spółdzielniach więcej netto wychodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715
2 godziny temu, slawek74 napisał:

brutto? i z tego się cieszysz? 🤦‍♂️ w spółdzielniach więcej netto wychodzi ....

A mam wybór? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3897

Czyli tak jak pisałem małym koło 2 zł i poniżej , średnim 2,1-2,2 netto jak u Radka a największym 2,3 i więcej. 

Radek koło Ciebie Piątnica chyba bierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93

Polmlek Piotrków Kujawski  przy 7 tys litrow 1.80 polmlek słabo płaci i oszukuja na czym się da nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996
radekz200 napisał:

A mam wybór?

Nigdy nie widziałem Cię tak zdenerwowanego 🙊🙊🙊🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
radekz200 napisał:

2 godziny temu, slawek74 napisał:

brutto? i z tego się cieszysz? 🤦‍♂️ w spółdzielniach więcej netto wychodzi ....

A mam wybór? 

A nie możesz przejść do piątnicy? 🤔 Będzie ciebie stać na 3 fendty jak Damianek.. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715
23 minuty temu, kris91 napisał:

Nigdy nie widziałem Cię tak zdenerwowanego 🙊🙊🙊🙊

Dlaczego? 😛

7 minut temu, Bercik92 napisał:

A nie możesz przejść do piątnicy? 🤔 Będzie ciebie stać na 3 fendty jak Damianek.. 😉

Trzeba będzie pomyśleć 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

Jak już Radek będzie w Piątnicy to ciekawe czy ktokolwiek będzie godzien na konwersacje z nim na forum😂

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3897

Kiedyś były zapisy a teraz biorą jak leci o ile spełnia się warunki. Radek czyżbyś miał jakies niepożądane urządzenie przy zbiorniku ? 😄

Dużo gospodarstw deklaruje zakończenie produkcji w najbliższym czasie więc każdy dostawca ważny. No i nowy prezes ma też inna wizję niż poprzedni. 

31 minut temu, radekz200 napisał:

Dużo osob chciało do piatnicy i nie przyjęli 😛😛

Jest tylko jedne wytłumaczenie czemu ich nie wzięli 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715
2 minuty temu, krzychu121 napisał:

Kiedyś były zapisy a teraz biorą jak leci o ile spełnia się warunki. Radek czyżbyś miał jakies niepożądane urządzenie przy zbiorniku ? 😄

Dużo gospodarstw deklaruje zakończenie produkcji w najbliższym czasie więc każdy dostawca ważny. No i nowy prezes ma też inna wizję niż poprzedni. 

Jest tylko jedne wytłumaczenie czemu ich nie wzięli 😄

A Ty nie chcesz do piatnicy? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996
1 godzinę temu, radekz200 napisał:

Dlaczego? 😛

 

Jak napisałem, to i przeszło Tobie 🙊🙊🙊🙊

 

56 minut temu, michalcium napisał:

Jak już Radek będzie w Piątnicy to ciekawe czy ktokolwiek będzie godzien na konwersacje z nim na forum😂

To będzie jednostronna konwersacja, On będzie się chwalił a my będziemy mogli tylko patrzeć 😂😂😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587
1 godzinę temu, danielhaker napisał:

Kiedys słyszałem że tam trzeba się w kolejkę zapisać 🤔

Kiedyś były zapisy teraz trzeba przed bramą w kolejce stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3897
2 godziny temu, radekz200 napisał:

A Ty nie chcesz do piatnicy? 😛

Narazie nie. Bardziej się skłaniam ku giżycku ale zobaczymy w przyszłości co czas pokaże bo narazie cisza z ceną. Teraz nie trzeba czekać do końca roku z wypowiedzeniem więc w każdej chwili można odejść :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikusss    199

Witam ja dostałem takiego  esemesa od lidera za miesiąc maj cena wzrasta o 10 groszy. Dalej pisze było premi 57 groszy będzie 67 groszy i dalej wprowadzone nowe progi więc ja myślę że 10 groszy więcej jak w kwietniu ale dla mnie to już rybka krów już 12 teraz dobrze płacą za ładna 12 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
4 godziny temu, danielhaker napisał:

Kiedys słyszałem że tam trzeba się w kolejkę zapisać 🤔

Do Piątnicy, czy na konwersacje z Radkiem? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

A jak piatnica za kwiecień dała bo cisza nikt się nie wychylil nawet czareczek się nie pochwalił ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocmen24    48
1 godzinę temu, Dzikusss napisał:

Witam ja dostałem takiego  esemesa od lidera za miesiąc maj cena wzrasta o 10 groszy. Dalej pisze było premi 57 groszy będzie 67 groszy i dalej wprowadzone nowe progi więc ja myślę że 10 groszy więcej jak w kwietniu ale dla mnie to już rybka krów już 12 teraz dobrze płacą za ładna 12 zł brutto

To po co siedzisz na forum cen mleka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli chodzi o mlekowite to na 100% dokładka 10gr za mleko z maja względem kwietnia, info z mleczarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj