Polecane posty

Bogdan_ja    2989
5 godzin temu, kocmen24 napisał:

Ile tych ryczałtowców na forum się teraz narobiło jeszcze przed obniżeniem  tego vatu nie byli tak aktywni jak dziś . Proszę mnie źle nie zrozumieć ,to dobrze że piszecie Państwo ceny tylko każdy lubi pisać cenę jak ma dobrą 😎🐄🤠

Powiem ci w tajemnicy ze największy dostawca jaki się tu udziela jest na RR... Wiec nie wiem co tam sugerujesz 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12158
DanielFarmer napisał:

czyli ile?

robert1226 napisał:

Na te chwilę to + 25 gr , a ile wyjdzie to ci napisze jak będzie faktura nie będę teraz liczył.

kurła rebusami sypią 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
22 godziny temu, Rrolniik napisał:

a czemu mają się bać tej skarbówki?

🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7336
Dnia 9.05.2022 o 05:21, kocmen24 napisał:

Ile tych ryczałtowców na forum się teraz narobiło jeszcze przed obniżeniem  tego vatu nie byli tak aktywni jak dziś . Proszę mnie źle nie zrozumieć ,to dobrze że piszecie Państwo ceny tylko każdy lubi pisać cenę jak ma dobrą 😎🐄🤠

Przecież vatowcy mogą pisać ile by mieli gdyby nie zniesienie VAT 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, lusjan napisał:

Aneks z nowym cennikiem Osm Włoszczowa

IMG_20220510_083756.jpg

Poniżej 15 tys nie ma dopłaty 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekskw    43
Napisano (edytowany)
Dnia 8.05.2022 o 12:03, damianzetor9540 napisał:

Jestem z łódzkiego i za kwiecień 2.48, somsiad z Radomska chyba 2.0 jeszcze nie łapie. 

Trzeba dupe ruszyć, i głową myśleć a nie tylko ją nosić na karku. 

W Łowiczu?

Edytowano przez tomekskw

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuna9977    70

Tak czytam i nie mogę uwierzyć ile wam płacą pomorskie grupa pomorze za kwiecień dostałem 2,07 netto ilość 12500 tł 4,9 białko 3,7  komórki 250tyś bakterie 9 tyś więc parametry dobrze a cena nijaka a na okolicy wszyscy mają podobne ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    303

doją tam was jeszcze bardziej niż tutaj nas😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    369
19 godzin temu, farmer787 napisał:

mleko łazorko za kwiecień 2.05 netto ilość ok 5 tyś

O to brutto będzie z 2,22 całkiem nieźle u mnie w okolicy ostatnie parę msc Łazorko parę groszy mniej płaciło jak Intermilk a teraz ja przy takiej ilości za kwiecień mam 2,14brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12158
Karol6130 napisał:

Marcin, kup ze dwie jałówki i będzie dopłata 🤭

ale to nic nie daaaa 🤣


kuna9977 napisał:

Tak czytam i nie mogę uwierzyć ile wam płacą pomorskie grupa pomorze za kwiecień dostałem 2,07 netto ilość 12500 tł 4,9 białko 3,7  komórki 250tyś bakterie 9 tyś więc parametry dobrze a cena nijaka a na okolicy wszyscy mają podobne ceny 

zmień odbiorcę na lidera cena pozostanie tylko parametry spadną 🤭

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 8.05.2022 o 12:03, damianzetor9540 napisał:

Jestem z łódzkiego i za kwiecień 2.48, somsiad z Radomska chyba 2.0 jeszcze nie łapie. 

Trzeba dupe ruszyć, i głową myśleć a nie tylko ją nosić na karku. 

Namawiaj sąsiada żeby jak najszybciej przechodził to tej mleczarni co Ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Mlekovita Kalisz 15-20k tł 4,30 bi 3,33  2,44zl brutto RR 


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Wart Milk Sieradz najwyzszy przedzial litrowy bialko 3.6 tluszcz 4.0 

1.99zl netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PerezStunt    131

Koło, najniższy próg litrowy. Białko 3.2 Tłuszcz 4.2 cena 1.94 netto minus udziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

I dlatego mlekpol podsunął nowe umowy do podpisania moim zdaniem na plus . Tylko z tym cennikiem mogą być jeszcze nieźle cyrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlazejChP    2

Mam pytanie czy osm Łowicz był u kogoś z ofertą współpracy bo ponoć jeżdżą po terenie i szukają mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Mlekovita przedział 10-15 tł 4.12 b 3.57 cena 2.4 brutto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213

Ja nie mam faktury ale 2,34 brutto u lydera za 10-15k, sąsiad w mlekpolu za 45tys 2,4 netto a inny znajomy za ponad 100tys 2,51 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj