Polecane posty

tay29    184

To prawda ze w mlekpolu zmiana cennika była? I za niepodpisanie umowy -65gr/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12045
Polski_rolnik_arczi napisał:

Osm włoszczowa nowy cennik od maja, dla mnie mniej korzystny, bo zaczęli bardziej cennić biało i tłuszcz 

z wody towaru nie ma 🤷‍♂️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    930
11 godzin temu, strsw33 napisał:

Polmlek da ci podwyżkę to ja będę księdzem

 

Już zamawiaj sutannę 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polski_rolnik_arczi napisał:

Osm włoszczowa nowy cennik od maja, dla mnie mniej korzystny, bo zaczęli bardziej cennić biało i tłuszcz 

możesz podzielić się cennikiem? bo dali do podpisania aneks ale spieszyło mi się i nie spojrzałem jak to wygląda a kopi jeszcze nie mam. jak coś to ma może być na priw. a cena za kwiecień wiadomo jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio1612    102
DanielFarmer napisał:

pisać ceny za kwiecień zaktualizowane po podwyżkach odrazu bo tak sypią że ciężko policzyć u Was 🙂 tylko nasza Piątnica siedzi cicho i przed majówką humoru poprawić nie chce (albo zepsuć)😜

na razie oficjalne mówią o premii 20 gr i podwyżce do tłuszczu. oczywiście podwyżka od ceny bazowej a ile będzie ostatecznie dowiemy się pewnie przed sama faktura


znaczy się premia od ceny bazowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222
Dnia 29.04.2022 o 20:53, Marcin441 napisał:

sp***rzają od nich eno trzeszczy, to za bardzo wyjścia nie mają. Żeby średnią za ostatni rok wyrównali względem najlepszych to ze 2 zł premii musieliby dać jednorazowo 😁

Darek by chyba zawału dostał jakby miał tyle dać

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    6
1 godzinę temu, michal_19 napisał:

Mlekovita

IMG_20220501_113725.jpg

To ile by wyszło przy tł 4,20 bi 3,4 i ilości 30 tys 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248
Dnia 30.04.2022 o 07:54, krzychu121 napisał:

Maj ma zostać z cena taka sama jak w kwietniu . Plus te 5 gr. Więc przy dobrych parametrach 2,5 -2,55 netto będzie, bo za kwiecień powinno mi wyjść niecałe 2,5 netto. Jak będzie to się okaże. 

 

Dla tych co produkuja aby dużo bo mają do tego warunki  to mniej korzystny ale jak ktoś zwiększyć już nie może i idzie w jakość to uczciwszy. Z bardziej wartościowego mleka idzie zrobić więcej produktu 

Aby tylko parametry uczciwie podawali... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3780

U mnie się zgadzają. Sprawdzam co jakiś czas w innej spółdzielni i się wszystko zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

U mnie bardzo podobne za marzec z federacji tł. 3.88 ,bi 3.24 a z mlekovity tł 3.94 , bi.3.22

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1766

No jak ktoś ma niskie to nie przytną bo nie ma na czym ale jak ktoś ma 4,5 3,6 to chulaj diable piekła nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subiektywny    38
Dnia 29.04.2022 o 16:33, marcin168041wppl napisał:

spomlek +30 gr za kwiecień

to ile wyjdzie cena za litr po tej podwyżce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12045
zetorr6441 napisał:

U mnie bardzo podobne za marzec z federacji tł. 3.88 ,bi 3.24 a z mlekovity tł 3.94 , bi.3.22

 

z tego co obserwuję bardziej tną tych z wysokimi parametrami tu już niskie to nie ma co ''kraść''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397
Napisano (edytowany)

U mnie w Spomleku ostatnio wyszło 2.08 zł/l (-8 gr na udział) przy 3.41 bi , 4.40 tł , 2.67 kazeina

To teraz powinno wyjść 10 gr więcej 

Ps Vatowiec cena netto . Poprawiałem i skasowałem istotną rzecz 

Edytowano przez sebe1033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3780

Właśnie. Teraz przy cenie 2,2 netto dla vatowca wychodzi 2,35 dla ryczałtowca a to duża różnica więc wypadałoby napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1564
4 godziny temu, slawek74 napisał:

piszcie czy brutto/netto bo ..uj wie co z czym 🤪

A co ci do tego choć napiszą , a ty swojej nie napiszesz 😄😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12045

drugi ogarek że tak pragniesz znać moją cenę 🤪🤔


koledzy podają to nie dubluje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj