Polecane posty

damianzetor9540    2705
11 godzin temu, komizmo napisał:

Ciekawe czy mlekovita na to zareaguje

 

11 godzin temu, szymek napisał:

na fb ktoś pisał ze przyszedł sms i 27 gr do góry na kwiecien , kierowca też mówił w tamtym tygodniu o podwyżce ale do nas jeszcze sms nie doszedł. teraz ma być doplata do białka bo pobierają próbę raz w tygodniu

 

9 godzin temu, zetorr6441 napisał:

Brawo wy teraz czekać na SMS od lidera o dodatkowej premi 🙂

Mlekovita na kwiecień juz 2 sms dała. 28 marca że premia 17 gr względem lutego (+7 gr względem marca) a tydzień  później  4 kwietnia ze 17 gr zwiększone na 27 względem lutego (+17 względem marca). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68
10 godzin temu, damianzetor9540 napisał:

 

 

Mlekovita na kwiecień juz 2 sms dała. 28 marca że premia 17 gr względem lutego (+7 gr względem marca) a tydzień  później  4 kwietnia ze 17 gr zwiększone na 27 względem lutego (+17 względem marca). 

i czekamy na 3 sms z kolejnymi 10gr :D

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12187
andrzej2257 napisał:

OSM Krasnystaw 39 tys tł.:4,05 bi.:3,5 1.96 brutto dla vatowca + 11 gr względem marca

jak 11gr względem marca jak dopiero wypłata za marzec 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamik90    9
2 godziny temu, andrzej2257 napisał:

OSM Krasnystaw 39 tys tł.:4,05 bi.:3,5 1.96 brutto dla vatowca + 11 gr względem marca

Czyli to jest cena netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

No taka Rospuda płaci  na dziś 2,2-2,3 za litr powyżej 25 tys przy dobrych parametrach... Wczoraj rozmawiałem z gościem co zdaje ponad 30 tys.... 

A tu ludki liczą, liczą i nadzne 2 zl... 🤔

No co się dzieje 🤷‍♂️

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

2 czy 2.3 to bida z nedza przy tych kosztach. Powinna juz byc 3 z przodu. Ale widac polowa musi zlikwidowac zeby cena byla jak sie nalezy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342

Jak się ma głowę na karku to te 2,4-2,5 co tu na forum się przewija pozwala już bardzo dobrze zarobić, wszystko zależy od tego jakie się generuje koszty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, emattti napisał:

i czekamy na 3 sms z kolejnymi 10gr :D

Teraz Mlekovita powinna jeszcze dołożyć 20gr - mowa o kwietniu, oprócz tego co dołożyli. Inaczej trzeba będzie myśleć o Giżycku 

Edytowano przez ogorek_kiszony
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

No taka Rospuda płaci  na dziś 2,2-2,3 za litr powyżej 25 tys przy dobrych parametrach... Wczoraj rozmawiałem z gościem co zdaje ponad 30 tys.... 

A tu ludki liczą, liczą i nadzne 2 zl... 🤔

No co się dzieje 🤷‍♂️

2,40 netto za marzec w Piątnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
4 godziny temu, Marcin441 napisał:

Jak się ma głowę na karku to te 2,4-2,5 co tu na forum się przewija pozwala już bardzo dobrze zarobić, wszystko zależy od tego jakie się generuje koszty 

Jesli jedziesz na surowcach z przed roku. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
5 godzin temu, greg1985 napisał:

A gdzie te 2.7zł jest  co tak niedawno zachwalałeś juz tylko 2.3 zostalo szalu nie ma

 Było 3 zł pow 25 tys.... Ale jednak mała firma a płaci... A rekiny panie gieeee. 😁😁😁

1 godzinę temu, dominik1703 napisał:

2,40 netto za marzec w Piątnicy

Jaka ilość itp...? Ile na udziały? Jak vacik to mniej dostaniesz i tyle na rękę... 🤔

Ja mam 2,3 u prywaciarza a spadam z mlekiem bo likwiduje krowy... Mam na rękę bez udziału itp. 

 

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
28 minut temu, Bogdan_ja napisał:

 Było 3 zł pow 25 tys.... Ale jednak mała firma a płaci... A rekiny panie gieeee. 😁😁😁

Jaka ilość itp...? Ile na udziały? Jak vacik to mniej dostaniesz i tyle na rękę... 🤔

Ja mam 2,3 u prywaciarza a spadam z mlekiem bo likwiduje krowy... Mam na rękę bez udziału itp. 

 

Przedział 10-20 tyś białko 3,32 tłuszcz 4,42 2,30 netto. Jaki "vacik"? Przecież napisałem że to cena netto. Na udziały 10 groszy. No ale jak to możliwe że ta Rospuda nie płaci po 2,7? Przecież przerzut drożeje i drożeje a cena dlaczego idzie dół?

Edytowano przez dominik1703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
radekz200 napisał:

Daniel wracaj nie potrzebnie się przenosiłeś 😛

Mlekpol nie przyjmuje "uciekinierów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

Bo z Tafił dzwonili, że Fyntów nie nadążą zamawiać xD 

Edytowano przez ThePerkins
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305
7 godzin temu, Marcin441 napisał:

Jak się ma głowę na karku to te 2,4-2,5 co tu na forum się przewija pozwala już bardzo dobrze zarobić, wszystko zależy od tego jakie się generuje koszty 

Na razie. Przy tej inflacji i te 2,5 netto za jakiś czas może nie pokrywać kosztów produkcji. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj