Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzycho3333    37
3 godziny temu, kierowiec napisał:

Oddaje ktoś mleko do Agrocomplex z Morszkowa lub miał styczność ? Można zauważyć ich auta na regionie. 

Ja oddaje do nich od stycznia ilość pow.15 tys. Tłuszcz 3,89 białko 3,25 cena 1,965 netto.

3 godziny temu, kierowiec napisał:

 

 

3 godziny temu, kierowiec napisał:

 

Widget blockquote

Edytowano przez krzycho3333
Pomylka
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mlekovita. 2.13 brutto za marzec. Ilość 5-10k Tłuszcz - 4,33 Białko - 3,52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_19    181
1 godzinę temu, dejmian90 napisał:

Do was też wydzwania przedstawiciel z fotowoltaiki który współpracuje Mlekovitą?

Do mnie z miesiąc temu wydzwaniali. Kierowca przywoził tą kartke z tą firmą od fotowoltaiki, ale nie wyraziłem zgody i nie podpisywalem ,a mimo to dzwonią,.

Mlekovita  przedzial 10-15k , tl, 4,37 , bi 3,37, 2,13zl brutto ryczałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
18 godzin temu, BlazejChP napisał:

Koledzy jak płaci lacpol? lacpol słabo nie polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

No panowie dopłata za dobrostan weszła dzisiaj na konto... muszę powiedzieć że fajna sprawa te dofinansowanie. Wniosek składany jednego dnia z sąsiadem i on równiez otrzymał płatność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934
2 godziny temu, michal_19 napisał:

Do mnie z miesiąc temu wydzwaniali. Kierowca przywoził tą kartke z tą firmą od fotowoltaiki, ale nie wyraziłem zgody i nie podpisywalem ,a mimo to dzwonią,.

Mlekovita  przedzial 10-15k , tl, 4,37 , bi 3,37, 2,13zl brutto ryczałt.

Za jakiś tydzień była druga kartka, którą trzeba było podpisać bo inaczej dane zostałby przekazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159

Do mnie dzisiaj ze 3 razy dzwonił że we wtorek będzie w okolicy i zajedzie przedstawić ofertę, i mu mówię że jak i tak nie kupię tego bo nie mam pieniędzy A on dalej że przyjedzie. To niech przyjeżdża to się mu powie tak żeby zrozumiał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
czareczek85 napisał:

No panowie dopłata za dobrostan weszła dzisiaj na konto... muszę powiedzieć że fajna sprawa te dofinansowanie. Wniosek składany jednego dnia z sąsiadem i on równiez otrzymał płatność. 

To z łuni pieniądze czy krajowe?


Czy wybetonowany wygon gdzie krowy chodziły by luzem i tam miały żarcie i picie też się wlicza w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342
4 godziny temu, czareczek85 napisał:

No panowie dopłata za dobrostan weszła dzisiaj na konto... muszę powiedzieć że fajna sprawa te dofinansowanie. Wniosek składany jednego dnia z sąsiadem i on równiez otrzymał płatność. 

Też właśnie słyszałem że kto na PiS głosował to już dostał, reszta musi czekać 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile jest dopłaty z dobrostanu na oborze wolnostanowiskowej na jedną sztukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
3 godziny temu, AndrzejMikulewicz napisał:

A mnie zastanawia czy do wypasu to jest określoną ilość pastwiska na szt?

Nie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342
7 minut temu, dominik1703 napisał:

Ile jest dopłaty z dobrostanu na oborze wolnostanowiskowej na jedną sztukę?

Do 100 szt 595 zł 100-150 szt - 75 % kwoty, powyżej 150 szt - 50 % 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Dobra Pany 🤨 wszystko na temat Łazorka mnie interesuje bo miałem wizytę przedstawicieli i powiem że całkiem intetesującą ofertę przedstawili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Dobra Pany 🤨 wszystko na temat Łazorka mnie interesuje bo miałem wizytę przedstawicieli i powiem że całkiem intetesującą ofertę przedstawili. 

a skąd jesteś? i jaka ilość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
6 godzin temu, Xawier napisał:

a skąd jesteś? i jaka ilość?

Powiat Radom gmina Skaryszew. 

Coś pomiędzy 10000 a 15000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
25 minut temu, PRIMO napisał:

Powiat Radom gmina Skaryszew. 

Coś pomiędzy 10000 a 15000

Maja udziały w kabako Milk Lubelskie i w zeszłym roku kupili Chmielnik (świętokrzyskie) sporo osób do nich u nas w okolicy 2 lata temu przechodzilo ja w zeszłym roku też myślałem do nich odejść ale w końcu zdecydowałem się na Intermilk mój kolega przeszedł do Lazorka i ostatnio się z nim widziałem i mówił że za podobna ilość ma 10 groszy mniej jak ja. W Lazorku za parametry nie dopłacają tł ma być min 3,9 a białko 3,2

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, PRIMO napisał:

Dobra Pany 🤨 wszystko na temat Łazorka mnie interesuje bo miałem wizytę przedstawicieli i powiem że całkiem intetesującą ofertę przedstawili. 

A teraz gdzie oddajesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411
12 godzin temu, PolonezAtu napisał:

To z łuni pieniądze czy krajowe?

 

Czy wybetonowany wygon gdzie krowy chodziły by luzem i tam miały żarcie i picie też się wlicza w to?

 

Musi to raczej być budynek ich nie interesuję czy beton czy asfalt aby była zwiększona powierzchnia wzgledem normy. Teraz jestem zadowolony że zrobiłem o 2m szerszy budynek względem pierwotnego projektu bo i metraż i stanowiska pozwalają na wprowadzenie 140DJP zgodnie z obowiązującym prawem. A co do pieniędzy to chyba są unijne.

Edytowano przez czareczek85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasiu15    0

A może ktoś wrzucić umowy ze swoich mleczarni? Wrzucamy tu mlekpolu i nie ma jak porównać do innych mleczarni.. my też oddajemy do mlekpolu, ale umowa jeszcze do nas nie przyszła... I też się zastanawiamy co robić... Ciekawe co zrobią jak ktoś nie podpisze aneksu do umowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

A teraz gdzie oddajesz ? 

FigAND prywatna mleczarnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@PRIMO Nie znam , nie spotkałem się z takim produktami na półce , pewnie na lokalnym rynku działają 

I dobrze płacą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
10 godzin temu, Marcin441 napisał:

Do 100 szt 595 zł 100-150 szt - 75 % kwoty, powyżej 150 szt - 50 % 

Jak np mam 140 krow, to dostanę do pierwszych 100, po 595 zł a za pozostałe 40 sztuk, po 75% z 595? Czy ogólnie 140 sztuk x 75% z 595

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj