Polecane posty

Mateusz1q    1766
1 godzinę temu, damianzetor9540 napisał:

Ile macie teraz?

Póki co tylko mlekovita dała cenę na kwiecień a reszta nie więc nie mów hop

Osm koło na kwiecień +20 gr,2zł netto będzie ale co 3 miesiące w dupe z cena było to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    907
1 godzinę temu, Troker1979 napisał:

2 tys to podejrzewam że za plewy

Czy ja wiem, Biofeed lacto 21, to chyba nie aż takie plewy, ostatnio płaciłem 1840 ...  W składzie niby na 1 miejscu rzepaczanka.. 

 

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacperro    7
12 godzin temu, wille napisał:

Dzwoniłem dziś do winnicy powiedziałem że wypowiedzenie składanym bo wyszło 1.88 to powiedział żeby miesiąc poczekać bo mają zrobić cenę wyjściowa 2 zł za 3.8 to i 3.2 bo ale nowiem czy mu wieżyc bo oszukanie jest no ale powiedział że 2 dni i SMS będą wysyłane zobaczymy

Jaka ilość? Teraz ostra selekcja idzie. Dostawca 30 tys l i więcej na miesiąc już za luty 2,2 ok dostali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlak2507    252
8 godzin temu, ThePerkins napisał:

Czy ja wiem, Biofeed lacto 21, to chyba nie aż takie plewy, ostatnio płaciłem 1840 ...  W składzie niby na 1 miejscu rzepaczanka.. 

 

Ostatnio 2 miesiące temu🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wille    31
2 godziny temu, kacperro napisał:

Jaka ilość? Teraz ostra selekcja idzie. Dostawca 30 tys l i więcej na miesiąc już za luty 2,2 ok dostali. 

U mnie jakieś 18 tys 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio1612    102
wille napisał:

Dzwoniłem dziś do winnicy powiedziałem że wypowiedzenie składanym bo wyszło 1.88 to powiedział żeby miesiąc poczekać bo mają zrobić cenę wyjściowa 2 zł za 3.8 to i 3.2 bo ale nowiem czy mu wieżyc bo oszukanie jest no ale powiedział że 2 dni i SMS będą wysyłane zobaczymy

Ja odszedlem z końcem roku, ale właśnie znajomy liczył mi cenę jaką miałbym w winnicy to wychodziło prawie 2.2 jakoś na koniec stycznia podobno taki cennik był. To dlaczego tylko 1.88?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    491

No Podlasie cena za mleko do góry bo zostajemy w tyle za innymi mleczarniami z innych województw  😉 . W tym roku więcej posiałem zboża jak kukurydzy . Mam nadzieję że suszy nie będzie i zboże sypnie choć te 6-8 t jak tu u każdego na forum to coś jeszcze się zarobi 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wille    31

SMS winnica cena podstawowa 1.98 netto przy 3.8 tł i 3.2 bo oczywiście od kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12046
wille napisał:

SMS winnica cena podstawowa 1.98 netto przy 3.8 tł i 3.2 bo oczywiście od kwietnia

co to ''bo'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7183
1 godzinę temu, Podlesiok napisał:

Towar luksusowy, mleko nie jest produktem pierwszej potrzeby 

Za co mają to kupić jak inne koszty wzrosły 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Wystarczy że Chiny przestaną brać i mamy kryzys. Masło wróci do 3 zł za kostkę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
2 godziny temu, Podlesiok napisał:

A ile ludzi kupuje te "prawdziwe" masło ? U nas do smarowania chleba to tylko margaryna Tzn Rama, Smakowita itd ... 

Szczerze mówiąc to masło mi w ogóle nie smakuje 

  • Confused 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1814

A ja margaryny nie cierpię. Tylko porządne masło, 82%tłuszczu. Nawet za 10zł kupie, na pewno zdrowsze od zamienników. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1814
1 minutę temu, Karol6130 napisał:

Ilu jest tych świadomych 🤔

Tego to nie wiem. Wiem tylko, że wszystko drożeje, nie tylko masło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12046

u mnie tylko 100% masło nigdy zamiennik roślinny a ci co kupują ten szpek i tak dalej będą kupować garwolińskie produkty ok 👍 tylko u nas nie ma w sklepach 🤷‍♂️


Karol6130 napisał:

Ilu jest tych świadomych 🤔

coraz więcej...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
22 minuty temu, ChiquitaB napisał:

Juz wole suchy chleb zjeść jak margaryna posmarować.

Chleb margaryną do tego mielonka "turystyczna" z puszki i lux jedzenie 😋

Edytowano przez TheraRolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    303
45 minut temu, TheraRolnik napisał:

A ile ludzi kupuje te "prawdziwe" masło ? U nas do smarowania chleba to tylko margaryna Tzn Rama, Smakowita itd ... 

Szczerze mówiąc to masło mi w ogóle nie smakuje 

Ja to nie dam rady margaryny. Ostatnio dziewczyny kupiły jakiś Mix Pasłęcki nie dałem rady zdzierżyć tego smaku. Masło to jednak masło i w dodatku zdrowsze 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1564
2 godziny temu, TheraRolnik napisał:

Chleb margaryną do tego mielonka "turystyczna" z puszki i lux jedzenie 😋

I śledzia z dżemem do tego.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj