Polecane posty

slawek74    12186
Pafnucy napisał:

ja widziałem tego robota.

👍🤣🤣🤣


leszek1000 napisał:

2 minuty temu, slawek74 napisał:

no gdzie 🙆‍♂️ to nie moje 😁 filma mam na yt

To wstaw, jestem ciekawy jakiej firmy masz robota udojowego 😃

👍👊🤲💪🤜🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, Pafnucy napisał:

ale ja Sławka Robota WIDZIAŁEM. nie to coś z fotki.

Żonę 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715
16 minut temu, slawek74 napisał:

👍🤣🤣🤣

 

👍👊🤲💪🤜🤪

 

Sławek chyba Cię syn emotkę nauczyl wstawiać 😛😛 No chyba ze masz nowy tel? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934
9 godzin temu, alfa napisał:

Ja po 4.82 b0 wczoraj 

Tylko Ty pewnie większe ilości i hurtowo, ja na stacji lałem to też. Choć dziś byłem na mieście to i b7 w takiej samej cenie wszędzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12186
radekz200 napisał:

16 minut temu, slawek74 napisał:

👍🤣🤣🤣

 

👍👊🤲💪🤜🤪

 

Sławek chyba Cię syn emotkę nauczyl wstawiać 😛😛 No chyba ze masz nowy tel? 😛

tel ponad dwa lata i sie rypie 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
1 godzinę temu, leszek1000 napisał:

To wstaw, jestem ciekawy jakiej firmy masz robota udojowego 😃

Toć była fotka.. Trochi obsrane dojki były ale pokazywał 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Kierownik napisał:

Kolejny kołchoz oglądałem dzisiaj ;)

IMG20220204121742.jpg

To teraz już masz porównanie z lely. Który bardziej Ci się spodobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Osm Włoszczowa, 15-30tys, b. 3.67, t.4.07, 2.10 brutto VAT, w tym 3 grosze na udział. Jakieś 4 grosze mniej na zaniżonym tłuszczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191
16 godzin temu, ThePerkins napisał:

Tylko Ty pewnie większe ilości i hurtowo, ja na stacji lałem to też. Choć dziś byłem na mieście to i b7 w takiej samej cenie wszędzie 

5500 litrów.  Zawsze większą różnica była miedzy stacją a hurtem bo można nawet 5.2 na stacji spotkać teraz.  Rozmawiałem z właścicielem stacji kilku takich nie dużych to mówi że pod 6 jeszcze w marcu może być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Wczoraj zamawiałem b0 w hurcie 5,28zl brutto i wyrobić się nie mogą. Pld wlkp. Najbliższe dni ma iść w górę. Na stacji b7 powyżej 5,20zl. 

Co do robotów GEA nie słyszałem jakiś zachwytów nad nimi, ale mówiła to osoba z konkurencji także tego 🤪


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

To u mnie strasznie drogo, każda stacja 5,38- 5,45 czy to b0 czy b7 , choć b0 jest tylko na jednej w powiecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    436
chuck00 napisał:

Wczoraj zamawiałem b0 w hurcie 5,28zl brutto i wyrobić się nie mogą. Pld wlkp. Najbliższe dni ma iść w górę. Na stacji b7 powyżej 5,20zl. 

Co do robotów GEA nie słyszałem jakiś zachwytów nad nimi, ale mówiła to osoba z konkurencji także tego 🤪

tzn one coś mało litrów doją. Nie widzę żeby któryś doil powyżej 2250-2300l na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio1612    102

kolega doi na monoboxie 60 szt przy wydajności 10k to muszą ogarniać tych litrów więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342
1 godzinę temu, czesio1612 napisał:

kolega doi na monoboxie 60 szt przy wydajności 10k to muszą ogarniać tych litrów więcej

 

6 godzin temu, Kierownik napisał:

tzn one coś mało litrów doją. Nie widzę żeby któryś doil powyżej 2250-2300l na dzien

Żeby dużo litrów doil to częstotliwość doju nie może być wysoka na tych oborach co jest np. 2-2,2 to nawet lely wydoi 2500 ale jak częstotliwość jest 2,9-3 to dużo nie wydoi bo musi te krowy umyć, podłączyć, zdipować a wiadomo to wszystko trwa a dużo mleka ta krowa nie przynosi jak wchodzi 3-4 razy do robota 

Kiedyś czytałem o gościu co na 4 robotach de lavala miał średnia roczną 3050 l/ dobe z robota, de laval reklamował że rekord niesamowity a te 4 roboty doiły 360 krów 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370

Inter Milk ilość mała około 5 tys cena za styczen- 1,85 brutto ryczałt +5gr porównując z grudniem 2021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_19    181

Mlekovita przedzual 10-15k, tl. 4,24, bi, 3,36, 1,9999zl brutto , brak premi non GMO na fakturze, ale też nikt nie informował że mlekovita wychodzi z non GMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213

bo sami nie wiedzą czy wychodzą czy nie z no gmo, jak się w końcu namyślą to dadzą znać (info ze skupu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj