Polecane posty

radekz200    6696
3 minuty temu, Marcin133 napisał:

Polmlek 1.86 brutto niecałe trzy dyszki

Podnieśli, upuścili? 

Edytowano przez radekz200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troker1979    563
1 godzinę temu, Mistrz18 napisał:

Kurła człowiek ledwo 2zl dostał za litr i już podwyżki surowców w kosmos, przykładowo tłuszcz chroniony ze 180zl worek 25kg na 240zl...

u mnie wczoraj pierwsza dostawa po nowym roku. Witaminy z 136 na 147, bufor z 88 na 98 na drożdżach też kilka złoty plus. A poszło tyle szampana i fajerwerki też z pompą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2993
17 minut temu, greg1985 napisał:

Piątnica chyba jako pierwsza ma już cennik na styczeń 

No i jak przebija Rospude 😜😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2993

Podam.... Spoko.... Na razie nie mam ale dostanę.... Ponoć dzwonią za przezutem ze nie nadąża odbierać telefonów.... 😁 

Będę miał fotę cennika.... 😜

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    590

Bardzo chętnie tą fotkę cennika poproszę, jeśli faktycznie cenę utrzymają wyższą od molochów to z tą fotką wydrukowaną chłopy na zebraniach powinni rozpier.ol zrobić w molochach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Raczej nie przejmuje osm Krasnystaw. Obok mnie spółdzielnia właśnie zamieniła Krasnystaw na mlekowite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2993
1 godzinę temu, niesamowity90 napisał:

Bardzo chętnie tą fotkę cennika poproszę, jeśli faktycznie cenę utrzymają wyższą od molochów to z tą fotką wydrukowaną chłopy na zebraniach powinni rozpier.ol zrobić w molochach.

Cena prawdopodobnie zejdzie o premie świąteczna czyli 50 gr... Wiec daLej jest korzystna bo przy śmiesznej  ilości te 5 tys będzie to 2,2 - 2,3 zł za litr... Wieksi plus te 10 - 15 gr ilosciowki ... Wiec możesz szykować się na rozpier.... 😜

 

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    154
7 godzin temu, Zenonim napisał:

Raczej nie przejmuje osm Krasnystaw. Obok mnie spółdzielnia właśnie zamieniła Krasnystaw na mlekowite.

Nie.rozumiem, możesz mi to rozjaśnić obok mnie spółdzielnia spoldzielniA zamieniła Krasnystaw na mlekowita 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Spółdzielnia rozwiązała umowę z osm Krasnystaw i po 3msc wypowiedzeniu przeszli do mlekowita Tomaszów Lubelski. Jakby mlekowita miała przejąć osm Krasnystaw to raczej zbędne by były takie manewry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin133 napisał:

matias941211 gdzie teraz oddajesz? I jaka cena 

Do Sierpca. Faktury jeszcze nie ma ale po wypłacie tak mniej więcej wychodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek0921    58

Nutricia Danone za grudzień 1,86 brutto ryczałt ponad 30 tys bi.3,7 tł.4,2 

jednym słowem bida 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342
16 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

No i jak przebija Rospude 😜😁😁😁

Chyba z pieniędzy które powinny iść na inwestycje tak płacą 😂😂😉

IMG_20220113_090452.jpg

IMG_20220113_090558.jpg

  • Haha 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

No ale właściwie co z tego? Żeby się sąsiad pośmiał że do biedaka oddajesz?

Czyli lepszy na podwórku John Deere za pół miliona a w niedzielę na obiad kotlety z mortadeli i rosół z kurzej łapki? Zobaczymy tak naprawdę ile te inwestycje były warte jak rozkokosi się w Polsce kryzys na całego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj