misio3p

Ceny trzody chlewnej 2022

Polecane posty

rafooo    8

A co jeśli ktoś nie składa o obszarowe a hoduje swinie kasy nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Też miałem rozkmine co z takimi bo sam znam osobę co kupuję jęczmień ziemie ma w dzierżawie i świnie choduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek0093    5

Wnioski o dopłaty obszarowe to tylko dwie pozycje z 12 pozycji z załącznika do dopłat o prosiąt. Wymóg jest taki żeby spełnić jeden punkt z 12. U mnie wygląda tak że nic nie wpisałem w polach, których mówią o dopłaty obszarowe. Mi wystarczyła tylko decyzja o premie dla młodego rolnika. 

Edytowano przez waldek0093

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    851

Byłem w agencji, złożyłem wniosek I żadnych załączników nie chciała, mówi po co jak oni wszystko widzą na komputerze, kazała wpisać tylko dywersyfikacja upraw+ Utrzymywanie łąk i to wszystko żadnych powierzchni ani nic, tak to można składać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

To zależy gdzie mój znajomy w innym ARiMR złożył podobnie ale mu powiedziała że mogą dzwonić o poprawki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Każde biuro powiatowe robi po swojemu w moim powiedziano mi że musze kopie obszarówki złożyć, natomiast na pytanie o fakty znane organowi z urzędu (KPA) zacytowano mi fragment rozporządzenia. No cóż nie ma co się z koniem kopać. Chyba ustawa ma większą moc niż rozporządzenie, ale mnie tego uczono dość dawno. Teraz wiedzą lepiej... Złożę  im kopię wniosku który mają w systemie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

Ja właśnie wracam z biura. podpisywałem numery umów i na pytanie pani przyjmujących wniosek gdzie są decyzje odpowiedziałem w systemie. Potem jeszcze mówiłem że Warszawa na infolinię nie każe tego składać więc zamknąłem babkę trochę. Przyjęła powiedziała że sobie poszukają wszystko w systemie bo od tego właśnie jest system

Edytowano przez migacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    851

I tak powinno być wszystko mają w kompie i jeszcze kopie 

Ktoś wyżej pisał że modernizacje wziął to 80 stron musiał ksero robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

2 modernizację czyli 2x80, w punkcie ksero wzięli mi za to 40 zł czyli połowę dopłaty do jednego tucznika, a zwykłą atramentówkom, to bym musiał kogoś zatrudnić żeby mi to skserował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

składał ktoś wniosek w aleksandrowie kujawskim jak tak to co tam potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783
3 godziny temu, krzysiek277 napisał:

I tak powinno być wszystko mają w kompie i jeszcze kopie 

Ktoś wyżej pisał że modernizacje wziął to 80 stron musiał ksero robić 

ja podałem nr decyzji i nic nie musiałem kserować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

u mnie chcieli, Poznań, babka powiedziała że dobrze wysłać, i dla świętego spokoju poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
17 godzin temu, kopin napisał:

ja podałem nr decyzji i nic nie musiałem kserować

Tak samo jak ja, numer decyzji wystarczyl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44
42 minuty temu, rollo29 napisał:

6,5 brutto. Łódzkie.

6.50 netto świetokrzyskie-skup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jj    22

7 netto 30 szt. Maciora 4.5 netto 11szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
50 minut temu, jj napisał:

PPL

Co?11 ostatnich macior?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jj    22

Ostatnie lochy ale loszki już sie zaczynają prosić 

Cena tucznika w małej ubojni lata współpracy robią swoje chociaż przy ilości samochodowej miałem lepszą ofertę 2 tygodnie temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillos10    0

U mnie w ramach długoletniej współpracy właściciel zaproponował cenę niższą o 30 groszy niż mogłem dostać w innej ubojni. Argumentował to tym, że na małej marży on nie będzie robił, a poza tym ja mam dopłaty do prosiąt, a on nie. Póki co współpraca się skończyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

W moim Biurze Powiatowym aby złożyć wniosek o prosiaki wołają kopie decyzji za 2021r którą sami wydali. Jeśli nie mam to musze napisać podanie to mi wydają. 

Znajomość KPA (kodeksu Postępowania Administracyjnego) poniżej zera - art 77 kpa "Fakty powszechnie znane oraz fakty znane organowi z urzędu nie wymagają dowodu" - no niestety w g partyjnych pociotków wymagają. Musisz udowodnić że nie jesteś koniem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj