misio3p

Ceny trzody chlewnej 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1 godzinę temu, Desperado napisał:

Może żebyś przestał się chować przed kontrolą.

Się nie chowam , sami przyjść nie chcą 😜

 

5 godzin temu, kiko8 napisał:

Jak brałeś jakies dofinansowanie  Młody rolnik, modernizacja to możesz zapomnieć

Nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37
7 godzin temu, zycietoniejebajka1 napisał:

W irz mam czerwone wykrzykniki , mimo zgadzających się stanów i całej reszty . Ktoś wie co to oznacza?  

Ktoś brał pieniążki na zaprzestanie produkcji ? Jak to wygląda , jak to działa ? 

Też mam jakiś błąd wszystko zgłaszane tak jak zawsze pisało że wniosek złożony poprawnie a teraz pisze że nieprawidłowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillos10    0

Przy zgłaszaniu urodzeń może być tak, że oznakowanie kolczykiem jest zgłaszanie powyżej 2 dni od daty wykonania i wyskakuje nieprawidłowość. Tylko nie wiem jak jest w białej strefie, bo ja w niej nie jestem.

Edytowano przez kamillos10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Y635 napisał:

Też mam jakiś błąd wszystko zgłaszane tak jak zawsze pisało że wniosek złożony poprawnie a teraz pisze że nieprawidłowość

Dzwoniłes albo coś , żeby się dowiedzieć o co chodzi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuję co jest z kasą do prosiąt ? Wniosek złożony dobry miesiąca temu i kasy jak nie było tak niema. Pytałem się w agencji to powiedzieli że pieniądze ogólnie zostały wstrzymane. Ktoś wie może coś więcej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus2609    72

u mnie również cisza, wniosek złożony w połowie kwietnia i do tej pory cisza, żadnej decyzji nie przysłali, trzeba by podjechać do agencji i podpytać co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

ja wniosek składałem w marcu decyzje dostałem od ręki a kasa na koncie była w ciągu tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823
4 godziny temu, matus2609 napisał:

u mnie również cisza, wniosek złożony w połowie kwietnia i do tej pory cisza, żadnej decyzji nie przysłali, trzeba by podjechać do agencji i podpytać co jest grane

Składałem po 20 kwietnia , decyzja po paru dniach ,kasa ok 15 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Zależy jakie Biuro Powiatowe jedne wydawały decyzje od razu a inne robiły to z opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

o,nowe słowo którego nie znałem,ale też nie chodziłem do gimnazjum- cyknpismo ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
4 godziny temu, damianos95 napisał:

A później cyknpismo o niezałatwienia sprawy w terminie

Nie zdziwilbym sie jakby tak bylo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2127

Przyszło rozliczenie za sprzedane w piątek świnie, w przeliczeniu na żywą wagę wyszły po 6,50 netto za kg. 

  • Haha 1

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrols    9

Piszcie cenę wyjściowa a nie ile wam wyszło czy nie wyszło.

Orientujecie się czy w czerwcowym naborze wniosków na refundacja kosztów poniesionych na bioasekutacje bede mogl starać się o zwrot kosztów na ogrodzenie gospodarstwa? Chce dopiero grodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
rollo29 napisał:

A u mnie wyszło za sprzedaż w maju 5,7 brutto. 

nie szkoda Ci tego zboża śrutować ? przestań się w końcu męczyć i skończ z tą hodowlą jak nie da się drożej sprzedać 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317
19 minut temu, piotrols napisał:

Piszcie cenę wyjściowa a nie ile wam wyszło czy nie wyszło.

Orientujecie się czy w czerwcowym naborze wniosków na refundacja kosztów poniesionych na bioasekutacje bede mogl starać się o zwrot kosztów na ogrodzenie gospodarstwa? Chce dopiero grodzic.

Ogrodzenia to według mnie ten drugi program. Tam gdzie niecki do dezynfekcji możesz budować. W tym co jest teraz najpierw kupujesz i dostajesz zwrot i w grę są środki, myjki, siatki. Na ten drugi program najpierw podpisujesz umowę a potem inwestycja: płoty,brama, niecka, silos paszowy, magazyn słomy. Tak było do tej pory

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszmq    22

Teraz z dnia na dzień pewnie będzie brakować towaru, dużo mniej Polska i Niemcy wstawiły warchlaka z Danii. Następna sprzedaż piątek i poniedziałek więc zobaczymy ile zapłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81
2 godziny temu, turtojs napisał:

nie szkoda Ci tego zboża śrutować ? przestań się w końcu męczyć i skończ z tą hodowlą jak nie da się drożej sprzedać 🤦

Nie  szkoda. 2 letnie żyto,jara mieszanka, kiszone ziarno kukurydzy i serwatka i zakaz skarmiania odpadów piekarniczych. Zamieszkaj W okolicy miasta Łodzi to zobaczysz warszawskie ceny w agrobiznesie .Tu nawet wyłączyli nadajnik dvbt  z TVP 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

mnie by było szkoda tego zboża, wolałbym sprzedać za 1500 i mieć wywalone, przecież Ty przepuszczając je przez świnie sprzedajesz to zboże po 1000 zł albo mniej a gdzie twoja robota ? rozwiń myśl o co Ci chodzi z tymi cenami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj