misio3p

Ceny trzody chlewnej 2022

Polecane posty

Mieciu24    48
12 godzin temu, czesio200 napisał:

Chyba nigdy nie będzie już opłacalności...

Bo mięso ku.. a będzie z drukarki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Ludzie mało mięsa jedzą. Ogólnie myślą, że żywność jest ze sklepu a nie z pola od rolnika...


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

mało mięsa jedzą ? nie wiem jak u Was ale w moim kaliskim w delikutasach kolejna sobota gdzie o 12 brakło mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
48 minut temu, czesio200 napisał:

Ludzie mało mięsa jedzą. Ogólnie myślą, że żywność jest ze sklepu a nie z pola od rolnika...

Jedzą sporo a nawet dużo . Jeszcze nie dawno szukali DOBREGO mięsa i cena nie grała roli,teraz trend się odwrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

od jakiegoś czasu wiadomo o co im chodzi chore czasy nastały https://agrofoto.pl/artykul/do-ke-wplynal-wniosek-o-zlikwidowanie-hodowli-zwierzat-w-unii-europejskiej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

U nas w miasteczku właśnie na odwrót 15 lat temu były kolejki teraz kupują, ale bez kolejek. Ilość sklepów ta sama.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Moja znajoma co pracuje w mięsnym sama mówi że mało idzie towaru jedynie co na grilla na weekend tak to słabo każdy kupuje małe ilości i to w większości starsi ludzie 

Oni mają problem bo jak będą mało zamawiać towaru z zakładu to zamkną im sklep zamawiają jak zawsze mało się sprzedaje i są zwroty to darcie ryja i każdemu źle ale to że ceny kosmiczne nikt nie widzi 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Do mnie jak przyjadą z Warszawy to wcinają schabowe jak małpa kit 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Większość w mieście ma 2 lewe ręce i najlepiej im kupić półprodukt żeby szybko coś zrobić jeść albo iść do restauracji 

 

Jak u teściów jestem i widzę jak jedzą i ile jedzą to się nie dziwię że jak pojadą na działkę i skosza z 3-4 ary trawy kosiarka są zmęczeni jak nie wiem co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Mało jedzą i się dziwią że siły nie mają a jak cos cięższego zrobić to wielki lament a przed 50 lat osoby i ciezko zawodowo nie pracują 

Ale to ich jedzenie to na przeżycie i posiedzenie przed tv wystarcza 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

Mało jedzą bym nie powiedział tylko gówno wartościowe jedzą i d*py rosną .

Jak by jedli jak ludzie jedli 50 lat temu to by zdrowe byli jak dąb .

ŚWINIA NAFASZEROWANA DZIŚ TEŻ ŚWIŃSTWEM .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Te obniżki na giełdzie niemieckiej to pewne? Bo nie wiem czy nie przyspieszyć odstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
damianos95 napisał:

Mało jedzą i się dziwią że siły nie mają a jak cos cięższego zrobić to wielki lament a przed 50 lat osoby i ciezko zawodowo nie pracują 

Ale to ich jedzenie to na przeżycie i posiedzenie przed tv wystarcza 

 

to musisz im to powiedzieć, ale konkretnie to mało mięsa jedzą czy co miałeś na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Nic nie jest pewne niby obniżki a niektórzy tucznika szukają inni znowu kombinują bo mają za dużo 

Ja zawsze się śmieje że jak się pożądanie ktoś nie zje to i siły i roboty nie ma to się patrzą na mnie dziwnie 

No jedzą ogólnie jak dla mnie mało a mięsa sporadycznie bo drogie a jak już to drób bo najtańsze w sklepie i tyle w temacie no oczywiście że mi płacą niewiadomo ile i jakiej to ja kasy z unii nie nadostaje też słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

łeee to jakaś biedota z miasta ta twoja rodzina skoro na jedzeniu oszczędza nawet, bo mięso drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44
19 godzin temu, krilan06 napisał:

Do mnie jak przyjadą z Warszawy to wcinają schabowe jak małpa kit 😂

Może dlatego że za .....  darmo😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
51 minut temu, turtojs napisał:

łeee to jakaś biedota z miasta ta twoja rodzina skoro na jedzeniu oszczędza nawet, bo mięso drogie...

No właśnie byś się zdziwił gdzie pracują może nie zarabiają po 5tys ale sporo wyżej niż najniższą ale logika taka że po co jeść lepiej że nic z tego nie ma jak kiedyś był temat właśnie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

,, można żyć żeby jesć albo jeść żeby żyć  '' co do cen miesa to jest drogo i nie wszystkich stać nawet w miesci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Bez przesady, że mięsa jest jakieś mega drogie. Co jest tanie warzywa? Coś lepszej jakości swoje kosztuję.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj