misio3p

Ceny trzody chlewnej 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mesi    20
6 godzin temu, Mieciu24 napisał:

Łódzkie to kto tak płacił pośrednik? 

Nie , ubojnia zmp Jeżów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81
1 godzinę temu, mesi napisał:

Nie , ubojnia zmp Jeżów 

To przepłaca .5,6 netto Tychów, Łódź. Wilkucice pewnie brutto niewiele więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

Jeżów w ostatnich latach płaci za świnie najlepiej i bierze te zwykłe nie fermowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81
24 minuty temu, bluecows1 napisał:

Jeżów w ostatnich latach płaci za świnie najlepiej i bierze te zwykłe nie fermowe

To dziwne, bo w okolicy Łodzi nikt dobrze nie płaci od dawna za świnie. Małych ilości też nie chcą kupować od chłopów. Ostatni dobrze płacący zakład to zm Zbyszko ,ale wiadome jak skończył ,całe szczęście dla mnie, że długo przed upadkiem skończył ubój świń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12373
32 minuty temu, bluecows1 napisał:

Jeżów w ostatnich latach płaci za świnie najlepiej i bierze te zwykłe nie fermowe

A Dorota z ziewanic jak teraz płaci? Z tydzień temu szukali świń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
1 godzinę temu, rollo29 napisał:

To przepłaca .5,6 netto Tychów, Łódź. Wilkucice pewnie brutto niewiele więcej. 

A kiedyś dużo znajomych tak chwalili wilkucice   , A teraz już tam nie dają,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Pani L.....ma umowy na fermowego i swój transport ,także to jej  dobra wola skupować ewentualnie  od chłopów. P........ .są i byli  jak sępy ,jedynka do 130 kg, biorą wszystko, (z czerwonej strefie asf też )prawie bez zapisów,cena brutto  jak Tychów netto! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31
2 godziny temu, rollo29 napisał:

To przepłaca .5,6 netto Tychów, Łódź. Wilkucice pewnie brutto niewiele więcej. 

i w piatek miało być bite 100 było 400 czyli  cena czyni cuda oczywiście w Tychowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
16 minut temu, rollo29 napisał:

Pani L.....ma umowy na fermowego i swój transport ,także to jej  dobra wola skupować ewentualnie  od chłopów. P........ .są i byli  jak sępy ,jedynka do 130 kg, biorą wszystko, (z czerwonej strefie asf też )prawie bez zapisów,cena brutto  jak Tychów netto! 

Mówię o L........i kilka lat temu znajomy mówił że 150 kg nawet  nie marudził,  wtedy niby fermowki nie brali ale jak było nie wiem,  nigdy tam nie sprzedałem , tylko Jeżów,  albo Rawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31
2 minuty temu, mesi napisał:

Mówię o L........i kilka lat temu znajomy mówił że 150 kg nawet  nie marudził,  wtedy niby fermowki nie brali ale jak było nie wiem,  nigdy tam nie sprzedałem , tylko Jeżów,  albo Rawa 

Tak było  woziłem  do Pana B .I nie było problemu aż do momentu gdy zaczeli sort;  wagowo i wyglądowo. Nas koniec nie wypłacali kasy i nie odbierali tel i tak sie współpraca zakonczyła kasa  wypłacona po długim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

Na rawe to trzeba mieć dobre świnie żeby dobrze wyszły jak słaba mięsność to licho wychodzi

Wilkucice kiedyś super a teraz słychać że najgorzej, na Tychów zlego słowa nie powiem bo bydło tam oddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
1 minutę temu, bluecows1 napisał:

Na rawe to trzeba mieć dobre świnie żeby dobrze wyszły jak słaba mięsność to licho wychodzi

Wilkucice kiedyś super a teraz słychać że najgorzej, na Tychów zlego słowa nie powiem bo bydło tam oddaje

2 razy dawałem na Rawa żle nie wyszły , potem dozucal mi Tadek 20 gr , i tylko do Jeżów dawałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81
14 minut temu, kiko8 napisał:

Tak było  woziłem  do Pana B .I nie było problemu aż do momentu gdy zaczeli sort;  wagowo i wyglądowo. Nas koniec nie wypłacali kasy i nie odbierali tel i tak sie współpraca zakonczyła kasa  wypłacona po długim czasie

Zgadza się,był taki czas koło 2017 , cena 6PLN ich przydusiła z 30 dni Rr zrobiło się 40 .Teraz prawie niemożliwe sprzedać im świnie, trzeba jechać i prosić B żeby kupił po znajomości!!,Kiełbasa w sklepie firmowym Zm L......A w Rokicinach jest  po 10,40 PLN zjadliwa na grilla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
Napisano (edytowany)
16 minut temu, rollo29 napisał:

Zgadza się,był taki czas koło 2017 , cena 6PLN ich przydusiła z 30 dni Rr zrobiło się 40 .Teraz prawie niemożliwe sprzedać im świnie, trzeba jechać i prosić B żeby kupił po znajomości!!,Kiełbasa w sklepie firmowym Zm L......A w Rokicinach jest  po 10,40 PLN zjadliwa na grilla. 

Z kąd jesteś dokładnie jak można wiedzieć? Widzę że moje okolicę 

Edytowano przez mesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81
16 minut temu, mesi napisał:

Z kąd jesteś dokładnie jak można wiedzieć? Widzę że moje okolicę 

Gm Brójce. Masz zablokowane priv wiadomość! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31
11 godzin temu, rollo29 napisał:

Zgadza się,był taki czas koło 2017 , cena 6PLN ich przydusiła z 30 dni Rr zrobiło się 40 .Teraz prawie niemożliwe sprzedać im świnie, trzeba jechać i prosić B żeby kupił po znajomości!!,Kiełbasa w sklepie firmowym Zm L......A w Rokicinach jest  po 10,40 PLN zjadliwa na grilla. 

Syf przyjezdza z zachodu i się dzielom tu na terenie wiem coś na ten temat dla tego  Pan L ma w d*p... rolnika skupi troche miesza i wyroby  sa lux ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2422

To co - tona zboża 1500zł, tucznik 5 zł/kg? Banda złodziei 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

w Chinach pojawiają się braki, ja myślę że obniżki są celowe aby nakupić taniego towaru, zboża rok do roku 80 % do góry drób o 40 % wołowina 20% a trzoda to co? jej prawa rynkowe nie dotyczą, tylko presją spekulacji?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Byk na żywa 13 zl  dostaniesz, a nie tak dawno kosztował tyle co świniak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko979    67

zielony ład jest/był jest po to aby uzależnić nas od wschodu, po to samo jest podatek co2. Niemcy sądzą ze z ruskimi przejmą Europe, a tu psikus. Teraz wychodzi ile zboża traktowanego niedozwolonymi środkami w UE trafia do UE i zboże wtedy jest cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj