misio3p

Ceny trzody chlewnej 2022

Polecane posty

adamn999    271

według małej giełdy powinny kosztować 9,60 zł za E


A jakie ceny mamy wszyscy wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
2 godziny temu, damianos95 napisał:

Skąd info ? 

Ciekawe czy pójdzie coś u nas do góry 

Podobno świń coraz mniej już się wyprzedają powoli każdy sprzedaję tylko największe 

Już niby 30 gr w dół w poniedziałek po 6,50 sprzedałem,  we wtorek kolega odwizil 6,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Mala lokalna ubojnia,pisalem juz kilka razy w postach wcześniej

Edytowano przez Dontcry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    44

Panowie jeden sposób na tych skur..nów to wstrzymać  się ze sprzedażą na tydzień dwa zobaczymy co zrobią sprowadzą po 9.6 WBC 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1824

@bandzior11 tyle czasu przebiedują na dostawach od nakładczych, ok 70% dziennych ubojów pochodzi z tuczu nakładczego[chodzi o duże ubojnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Może w końcu nakładczy da im chleba że im bokiem wyjdzie bo nikt nie będzie dokładał do interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2422

Poczekaj jeszcze trochę, mega susza, niektóre kraje wprowadzają zakaz eksportu zbóż, soi. Zakłady to najlepiej by chciały sobie skupować trzodę tak jak było przez ostatnie 2 lata po 4 zł/kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

Ja też jutro 40 największych reszta  czeka  na rozwój wydarzeń bo świń będzie coraz mniej naszych  nie urodzonych i nie przywiezionych warchlaków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Dziś przez telefon Wilkucice 5,7brutto, czekać  czy jechać do dobrodzieji z kabanami? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1824
Dnia 22.03.2022 o 15:04, adamn999 napisał:

pamiętajcie które zakłady trąbiły o obniżkach i się dwa razy zastanówcie zanim znowu do nich odstawicie

No jak zmieniłeś zakład na taki co podniósł cenę chociaż na 9 zł za E, ciekawe czy w ostatnim tygodniu przed świętami nie obniżą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31
5 godzin temu, rollo29 napisał:

Dziś przez telefon Wilkucice 5,7brutto, czekać  czy jechać do dobrodzieji z kabanami? 

Masakra.Pasza najtansza na paszarni 2000 tylko zasiedlać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Zpm Jeżów niby 6,00 + vat -50 gr przez tydzień,  przedświętami chyba wypchnę w ostatnim dniu Kiedy będą brać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
rollo29 napisał:

Dziś przez telefon Wilkucice 5,7brutto, czekać  czy jechać do dobrodzieji z kabanami? 

co to za zakład śmieszny ? brzmi jak Wilkowyje z serialu Ranczo, sprzedaje ktoś tam za tą cenę, znajdzie się ktoś ? przecież to 5,30 netto tylko, ja wczoraj po 6,80 zł netto sprzedałem i to tylko 34 sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153
Dnia 26.03.2022 o 08:29, ws71 napisał:

@bandzior11 tyle czasu przebiedują na dostawach od nakładczych, ok 70% dziennych ubojów pochodzi z tuczu nakładczego[chodzi o duże ubojnie]

Nakładcze też nie oddają. Mam przesunięte odbioru o dwa tygodnie. Teraz jest przeciąganie liny. Zaklady nagle nie akceptują obecnych cen na giełdzie w Niemczech 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
4 godziny temu, turtojs napisał:

co to za zakład śmieszny ? brzmi jak Wilkowyje z serialu Ranczo, sprzedaje ktoś tam za tą cenę, znajdzie się ktoś ? przecież to 5,30 netto tylko, ja wczoraj po 6,80 zł netto sprzedałem i to tylko 34 sztuki

Chyba muszą miec klientow jak taką cene trzymają niską. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj