misio3p

Ceny trzody chlewnej 2022

Polecane posty

ŻemPitek    24

Wypełniłem ten formularz kontaktowy na ich stronie internetowej. Może ktoś odezwie się do mnie. Jak znaleźć tych przedstawicieli? Na stronie nie ma takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44
1 godzinę temu, adamn999 napisał:

jak cennik skupu macior wygląda?

2,50+vat czerwona

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jj    22

Dziasiaj oferta maciora 4.2 tucznik 7 netto i się wacham czy jeszcze nie przetrzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

cena na jutro 10szt 6,60zł+vat

Przed chwilą, Y635 napisał:

cena na jutro 10szt 6,60zł+vat kuj-pom

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783
39 minut temu, Neveragain napisał:

Po ile teraz sprzedajecie tuczniki na ubój dla cywili?

rzeźnik  jak bierze to bez ważenia 110-115 kg płaci tysiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i nagle teraz są w stanie zapłacić za tucznika a przez cały dołek nie schodzi nie ma gdzie sprzedać jak chcesz to dam po 3.5 skupniki i przetwórcy z branży trzody to skur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Bez sentymentów, bez skrupułów, ostatnią koszulę z człowieka zdarli. 10 groszy nie dołożył, bo nie wychodził na swoje. Oby po 15 złotych płacili. Z góry. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789
16 minut temu, szczypka napisał:

i nagle teraz są w stanie zapłacić za tucznika a przez cały dołek nie schodzi nie ma gdzie sprzedać jak chcesz to dam po 3.5 skupniki i przetwórcy z branży trzody to skur...

Bedzie rzeź zakładów szczególnie tych współpracujących z marketami, jeżeli nie aneksują umów[ prognozy mówiły o 4,90 na żywo pod koniec roku 2022]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Zakład do którego odstawiam, już w zeszłym tygodniu płakał że musi płacić 5,50+vat, ja pindolę 2 lata dokładaliśmy do interesu a te kutwy płaczą po pierwszym tygodniu podwyżek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, ws71 napisał:

Bedzie rzeź zakładów szczególnie tych współpracujących z marketami, jeżeli nie aneksują umów[ prognozy mówiły o 4,90 na żywo pod koniec roku 2022]

tych co w tyłki włażą marketom to nie szkoda 

1 minutę temu, krilan06 napisał:

Zakład do którego odstawiam, już w zeszłym tygodniu płakał że musi płacić 5,50+vat, ja pindolę 2 lata dokładaliśmy do interesu a te kutwy płaczą po pierwszym tygodniu podwyżek 

po poprzednim dołku właściciel lokalnej ubojni wybudował nowy dom jesienią dokupił pole po sąsiedzku i praktycznie przez całą zimę firma budowała mu ogrody teraz nasadzają drzewa i rozkładają trawniki 

ja wole te swoje kury nie dużo ale zostaje na rachunki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
35 minut temu, szczypka napisał:

tych co w tyłki włażą marketom to nie szkoda 

po poprzednim dołku właściciel lokalnej ubojni wybudował nowy dom jesienią dokupił pole po sąsiedzku i praktycznie przez całą zimę firma budowała mu ogrody teraz nasadzają drzewa i rozkładają trawniki 

ja wole te swoje kury nie dużo ale zostaje na rachunki 

Duzi masz kur jaj można widzieć,  i po ile jajka sprzedajesz,  ja po 12 zł mendel klientów mam nawet brakuje jaj,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Też sprzedaję jajka 30szt 24 zł teżi jajek brakuje a kury słabo niosą mimo paszy i wolnego wybiegu 

Świnie podobno z dnia na dzień do góry jak gadałem z pośrednikiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek0093    5

Jestem ciekawy co mówią teraz ci analitycy, którzy mówili, że cena świń nie wzrośnie do końca marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cena świń fajnie wygląda . Szkoda tylko że teraz trzeba 5 szt sprzedać na tone nawozu a nie jak było choćby rok temu 2 szt. Tak jak ze  zbożem,pasza,  o materiałach budowlanych nie wspomnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31
11 godzin temu, ws71 napisał:

Bedzie rzeź zakładów szczególnie tych współpracujących z marketami, jeżeli nie aneksują umów[ prognozy mówiły o 4,90 na żywo pod koniec roku 2022]

A ... z nimi  przejmował się Tobą ktoś jak była cena 3 zeta a maciora 1 zeta niech padają

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj