misio3p

Ceny trzody chlewnej 2022

Polecane posty

damian8070    1

witam. Poszukuje skupu/ ubojni do współpracy z wlkp. okolice Wrześni- Słupcy.  Skupy do współpracy , na razie współpracuje z Sokołowem ale widzę że ceny sa często lepsze na forum.  Dziękuje za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2099

Może to być trudne, ludzie często tu piszą ceny przy całym aucie lub przy podpisanym kontrakcie. Sam mam 5km do lokalnej ubojni, ale płacą tak, że nawet przy tej żenująco niskiej cenie jestem 35-50 zł na sztuce do przodu oddając do Sokołowa.

  • Like 1

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

A ubojnia spod strzałkowa chyba przywarty?

Jeszcze masz Miłosław?

Edytowano przez migacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190
misio3p napisał:

Może to być trudne, ludzie często tu piszą ceny przy całym aucie lub przy podpisanym kontrakcie. Sam mam 5km do lokalnej ubojni, ale płacą tak, że nawet przy tej żenująco niskiej cenie jestem 35-50 zł na sztuce do przodu oddając do Sokołowa.

A ile teraz ta lokalna ubojnia płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314
34 minuty temu, zycietoniejebajka1 napisał:

A ten handlarz z którym Ty handlowałeś jeszcze skupuje ?

Skupuje. Tylko zbyt ma słaby. A cenę próbuje mi jakąś w miarę na przyszły tydzień wyciągnąć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
2 godziny temu, Dontcry napisał:

Euromeat

To znam tej firmy,  ja muszę chyba zadzwonić po niedzieli zapisać miały byc na maciory ake nie chcą się łachać to C...j z nimi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Ja zmniejszam hodowle o 70% jak nic sie nie zmieni to jedna sobie tylko zostawie tak hobbystycznie na uzytek wlasny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2099
8 godzin temu, mikcom20 napisał:

A ile teraz ta lokalna ubojnia płaci?

Ostatnio jak pytałem to dolina dawała 4,0 netto.


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    232

Mnie też przy chodowli trzymało to wyrównanie dochodu ale od stycznia ma już nie być więc trzeba pogadać z powiatowym i skończyć z  biznesem może uda się dostać kasę za zaprzestanie chodowli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

Dzisiaj dostałem telefon od tego co odbiera ode mnie że w czwartek znowu cena pierd.lnie w dół. Ja myślałem że niżej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Zaraz minie 3 miesiące, odkąd znieśli czerwoną strefę na Grabicy. Grabica się za moment wysypie z tucznikiem. Jeśli na zachodzie się nie poprawi, to u nas ...? 

Edytowano przez Peron
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432
2 godziny temu, bizon1 napisał:

Mnie też przy chodowli trzymało to wyrównanie dochodu ale od stycznia ma już nie być więc trzeba pogadać z powiatowym i skończyć z  biznesem może uda się dostać kasę za zaprzestanie chodowli 

A ile teraz daja za zaprzestanie chodowli ?

30 minut temu, Peron napisał:

Zaraz minie 3 miesiące, odkąd znieśli czerwoną strefę na Grabicy. Grabica się za moment wysypie z tucznikiem. Jeśli na zachodzie się nie poprawi, to u nas ...? 

No tylko na Grabicy to juz tucznika prawie nie ma tydzien temu 600szt znajomy sprzedal po 4.4 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    232
2 godziny temu, damianos95 napisał:

A ile teraz daja za zaprzestanie chodowli ?

No tylko na Grabicy to juz tucznika prawie nie ma tydzien temu 600szt znajomy sprzedal po 4.4 brutto 

No minister obiecuje 365 zł za sztukę średnioroczną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
3 godziny temu, migacz napisał:

Dzisiaj dostałem telefon od tego co odbiera ode mnie że w czwartek znowu cena pierd.lnie w dół. Ja myślałem że niżej się nie da.

W przyszly czwartek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

Tak w przyszły. Ode mnie biorą w poniedziałek i środę. Podzielony na pół żeby dobic auto na max. A ponad 40 szt na raz moglbym mieć w czwartek ale to już po zmianie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17
Dnia 11.01.2022 o 20:48, misio3p napisał:

W tym roku badałem, 21 albo 22% wyszło.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub23    4
3 godziny temu, damianos95 napisał:

A ile teraz daja za zaprzestanie chodowli ?

No tylko na Grabicy to juz tucznika prawie nie ma tydzien temu 600szt znajomy sprzedal po 4.4 brutto 

Tu bym nie powiedział 

Rozmawiałem ze znajomym kierowcą który jeździ na beczce z paszą i na grabicy jest kilku co puściło po 4 tysiące na rzut po zniesieniu stref 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432
3 godziny temu, bizon1 napisał:

No minister obiecuje 365 zł za sztukę średnioroczną 

Tzn jak to liczyc ta srednioroczna sztuke urodzone sprzedane ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    232
38 minut temu, damianos95 napisał:

Tzn jak to liczyc ta srednioroczna sztuke urodzone sprzedane ? 

Suma stanu świń na ostatni dzień miesiąca podzielone przez 12= stan średnioroczny  liczony od miesiąca poprzedzającego zaprzestanie chodowli tak było w poprzednich naborach

Edytowano przez bizon1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31
9 godzin temu, Peron napisał:

Zaraz minie 3 miesiące, odkąd znieśli czerwoną strefę na Grabicy. Grabica się za moment wysypie z tucznikiem. Jeśli na zachodzie się nie poprawi, to u nas ...? 

Podobno nie jest aż tak zle Pany z Grabicy mówia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31
11 godzin temu, migacz napisał:

Dzisiaj dostałem telefon od tego co odbiera ode mnie że w czwartek znowu cena pierd.lnie w dół. Ja myślałem że niżej się nie da.

Takie gadanie dopiero któryś mówił ze od srody  miały  do góry skoczyc tylko nie napisał od której.Jedno jest pewnie jazdy ciag dalszy a towar jedzie z francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Dziś dzwoniłem zapisać 4,30 + vat i dopiero na 31 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj