Polecane posty

dzarjan8111    271
1 godzinę temu, Andpol napisał:

Ostatnio dowiedziałem się z dobrego źródła że naszą ropę wożą do ukrów po 1 zł za litr z zastrzeżeniem że na cele militarne no brak słów co wyprawia nasz popierdolony pis.

Usiądź wieczorem na spokojnie i sobie pomysl jak by wyglądał nasz świat gdyby „ukry”  przegrały bitwę o Kijów.  Wojsko rosyjskie od Bałtyku po Karpaty przez granice i już by na nas kamasze czekały. Eksperci rosyjscy i nie mówię tu o propagandzie mówią jasno ze może na froncie nie jest kolorowo ale Europa zmięknie pod szantażem energetycznym i żywnościowym zimą a Niemcy tylko czekają żeby się znowu z nimi dogadać. Nie wiem jak ty ale mi się ich polityka nie podoba... A i tak jest to paliwo fundowane przez USA a my nawet jak nie wyślemy im litra to i tak cena zostanie jaka jest bo taka jest cena rykowa. Podsumowując mamy przesrane bo musimy spinać d*p.e ale jak Ukrainą przegra albo dogadają się Niemcy z ruskimi to będziemy mieć przepier*olone... 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
Nie wyolbrzymiaj... Gdyby Rosja chciała wejść do Polski już dawno by to zrobiła z Białorusi lub przez kalingrad... 😏
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

I Polska uratuje świat przed Putinem zalewając własne kopalnie i oddając resztki węgla, nawozów, paliwa na Ukrainę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
GRZES1545 napisał:

Już mamy rywala, jeszcze go dozbrajamy, zbiórki  na drony, teraz jakis helikopter, dajemy bezcłowy rynek zbytu, jadą nawozy paliwa i węgiel itd. 🤦‍♂️ na granicy leją kierowców i niszczą auta nasze...a nasi dalej tam się pchają z pomocą, kiedy to się skończy.

Za 2 lata jak ze srowidem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Wy tu płacz i lament a ludzie dzierżawy szukają na potęgę, uważacie że nie potrafią liczyć. 

Banery stawiają,  ogłoszenia na grupach lokalnych,  przystankach, drzewach i nie tylko. 

20220907_132135.jpg

  • Like 1
  • Haha 2

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

Myślą że tym sposobem zwiększą swą dochodowość ale to pomyłka  ekonomiczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271
59 minut temu, Bercik92 napisał:

Nie wyolbrzymiaj... Gdyby Rosja chciała wejść do Polski już dawno by to zrobiła z Białorusi lub przez kalingrad... 😏

Ja przepraszam ale Rosja nie mogła podciągnąć logistyki pod Kijów także te argumenty są nie przemyślane. Druga sprawa jest taka ze nie chodzi tylko o atak militarny , miedzy Niemcami a ruskimi zostalibyśmy wyciśnięci jak cytryny ekonomicznie a potem pewnie i militarnie. 

1 godzinę temu, ansu napisał:

I Polska uratuje świat przed Putinem zalewając własne kopalnie i oddając resztki węgla, nawozów, paliwa na Ukrainę 

Nie Polska a USA ale nasza pomocą , nie świat a Ukrainę. Jesteśmy narzędziem w rękach Amerykanów ale to jedyna droga. Myślisz ze po wygranej kacapji nad Ukrainą miałbyś tani gaz, węgiel, nawozy i paliwo? Bądźmy poważni .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271
1 godzinę temu, Bercik92 napisał:

Za 2 lata jak ze srowidem

Nie wiem naprawdę jaki kontrargument mogę odpowiedzieć. Czyli co ? Niech ich tam Putin pozabija i niech się rozgościł za nasza granica a ewentualnie możemy wysłać 500 chelmow? Wtedy Amerykanie zabierają od nas swoje klocki a Olaf i Władimir graja z nami w zbijaka. A za dwa lata covid srovid , wojna srojna i zapieprzasz w kołchozie. Wybacz kolego wole inna przyszłość dla moich dzieci. Każdy ma swoje zdanie i zdrowy rozsądek. Ja nie żałuje im ropy do napier.dalania ruskich 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Tylko dlaczego paliwo nie wraca do ceny 5.5-6zł i musimy dokładać w cenie do paliwa dla Ukrainy

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392
30 minut temu, jaco512 napisał:

Tylko dlaczego paliwo nie wraca do ceny 5.5-6zł i musimy dokładać w cenie do paliwa dla Ukrainy

Ale uratujemy świat przed Putinem razem z USA i Ukraina!!!

Tylko kto uratuje nas przed U…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271
51 minut temu, jaco512 napisał:

Tylko dlaczego paliwo nie wraca do ceny 5.5-6zł i musimy dokładać w cenie do paliwa dla Ukrainy

Właśnie dlatego ze im pomagamy a żeby komuś pomoc trzeba coś od siebie dać . Nawiasem kraje które nie pomagają wcale nie maja tańszego ON. Paliwo które jedzie na Ukrainę i tak nie jest dla nas bo jest od wujka Sama. No i tak jak już pisałem, koledzy naprawdę myślicie ze nie pomaganie Ukrainie wyszło by nam na dobre?... i pod rosyjskim i niemieckim butem było by tanio miło i fajnie? Nikt za nas sobie pozycji nie wywalczy.  Dobra się rozpisałem jak nigdy  ... aaa Piotrans 7,30 B7  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

Mnie śmieszy że jak coś drożeje i jest tego mało na rynku to przez to że pojechało na ukrainę. Paliwo drogie bo za darmo jedzie na Ukrainę, nawozy drogie bo jadą za darmo na Ukrainę, cukru nie ma bo jedzie na Ukrainę. I zawsze to sprawdzone "źródło" lub znajomy "wie" lub "widział"

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

mnie tam bez różnicy co gdzie jedzie i czy jedzie, może jechać ten węgiel nawet na Madagaskar a paliwo do Mozambiku , byle by dla Polaka była cena normalna a nie wyjebana w kosmos za wszystko , już pomijając stosunek do płodów rolnych, ale do emerytur, rent i zarobków normalnych ludzi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek92    43
42 minuty temu, katopo napisał:

Mnie śmieszy że jak coś drożeje i jest tego mało na rynku to przez to że pojechało na ukrainę. Paliwo drogie bo za darmo jedzie na Ukrainę, nawozy drogie bo jadą za darmo na Ukrainę, cukru nie ma bo jedzie na Ukrainę. I zawsze to sprawdzone "źródło" lub znajomy "wie" lub "widział"

Sam to im wożę plandeka sprawdzone źródło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246
8 godzin temu, Andpol napisał:

Ostatnio dowiedziałem się z dobrego źródła że naszą ropę wożą do ukrów po 1 zł za litr z zastrzeżeniem że na cele militarne no brak słów co wyprawia nasz popierdolony pis.

Dawno o tym wiedziałem ze banderowcom dają jak za darmo, w tygodniu 3 cysterny wyprzedzałem na dk19, do ruiny nas doprowadzą tą zasraną pomocą, mojej zgody na to nie ma.

6 godzin temu, dzarjan8111 napisał:

Usiądź wieczorem na spokojnie i sobie pomysl jak by wyglądał nasz świat gdyby „ukry”  przegrały bitwę o Kijów.  Wojsko rosyjskie od Bałtyku po Karpaty przez granice i już by na nas kamasze czekały. Eksperci rosyjscy i nie mówię tu o propagandzie mówią jasno ze może na froncie nie jest kolorowo ale Europa zmięknie pod szantażem energetycznym i żywnościowym zimą a Niemcy tylko czekają żeby się znowu z nimi dogadać. Nie wiem jak ty ale mi się ich polityka nie podoba... A i tak jest to paliwo fundowane przez USA a my nawet jak nie wyślemy im litra to i tak cena zostanie jaka jest bo taka jest cena rykowa. Podsumowując mamy przesrane bo musimy spinać d*p.e ale jak Ukrainą przegra albo dogadają się Niemcy z ruskimi to będziemy mieć przepier*olone... 

Szkoda jak jesteś zmanipulowany, beż żadnej dociekliwości jak ten konflikt na prawdę wygląda.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Na S17 od Lublina do granicy cysterna za cysterną. Jak jadę to widzę 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

no jakby Ukraina przegrała to ruski by niby na nas poszedł i wygrał ? to po co te NATO , po co tyle wojsk obcych u nas, po co ta nasza niby super armia z super sprzętem, po co cała ta szopka. Z resztą koleja sprawa że druga armia świata nie może pokonać Ukrainy ? i to obok swoich granic mając wsparcie z morza i powietrza można powiedzieć na swoich śmieciach ? a może nie ma ich pokonać , może to chodzi o co innego ? a może....

  • Like 4
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5017
4 minuty temu, Uziu92 napisał:

no jakby Ukraina przegrała to ruski by niby na nas poszedł i wygrał ?

Pewnie nie, ale po co to sprawdzać? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047
1 godzinę temu, Unexpected napisał:

Dawno o tym wiedziałem ze banderowcom dają jak za darmo, w tygodniu 3 cysterny wyprzedzałem na dk19, do ruiny nas doprowadzą tą zasraną pomocą, mojej zgody na to nie ma.

Szkoda jak jesteś zmanipulowany, beż żadnej dociekliwości jak ten konflikt na prawdę wygląda.

smrod ruskiej onucy czuc nawet w polsce zachodniej.. w 44  kalmucy musieli sie duzo narobic skoro ich wnukowie dzisiaj sa wiekszoscia w polsce wschodniej..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974
Leszy napisał:

4 minuty temu, Uziu92 napisał:

no jakby Ukraina przegrała to ruski by niby na nas poszedł i wygrał ?

Pewnie nie, ale po co to sprawdzać? 

niech idą , w 20 roku dostali bęcki, można im przypomnieć 💪

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radeklegia    19
Dnia 10.09.2022 o 15:06, Sadek napisał:

Wy tu płacz i lament a ludzie dzierżawy szukają na potęgę, uważacie że nie potrafią liczyć. 

Banery stawiają,  ogłoszenia na grupach lokalnych,  przystankach, drzewach i nie tylko. 

20220907_132135.jpg

A ja wiem kto to stawia :)Pozdrawiam powiat Ciechanowski tu ludzie niedługo będą bić się o dzierżawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj