Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Uziu92    7883

a żałowałem że nie kupiłem auta na benzynę a tu cyk też i benzynowych trzeba poddoic 😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25227

7,60 Moya od 2 tygodni.

Orlen 7,54. Orlen w mieście Ostrowiec Świętokrzyski 7,29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pozwolicie że dołącze do tematu mimo że jestem świeżak 🙋 a takie dziś ceny 

 

Screenshot_2022-05-18-19-01-45-23.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7883

Ty co tydzień świeżak zaraz dostaniesz bana od Daniela za multi konto i tyle będzie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12079
Rolnik1973 napisał:

Żeby sprawiedliwie było

dla kogo sprawiedliwie ? bęzyniak więcej od dizla skopci 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183

Dizelek lepszy bo mało pali no i można odliczyć VAT i akcyzę... 😜😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot2385    57

Poleci ktoś dobrą firmę? Miejsce dostawy to zachodnia wielkopolska ilość 1500l. Chyba trzeba powoli robić zapasy na żniwa, bo lepiej już pewnie nie będzie ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3153

A weź tu rób zapasy jak limit wykorzystany do sierpnia trzeba czekać,a vatu tez całe g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547
4 minuty temu, kojot2385 napisał:

Poleci ktoś dobrą firmę? Miejsce dostawy to zachodnia wielkopolska ilość 1500l. Chyba trzeba powoli robić zapasy na żniwa, bo lepiej już pewnie nie będzie ... 

Jaki powiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12079
Strongman napisał:

A weź tu rób zapasy jak limit wykorzystany do sierpnia trzeba czekać,a vatu tez całe g.

w sierpniu też kupisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3153

W sierpniu kupie bo to nowy rok kalendarzowy do zwrotu a na razie jeszcze mam paliwo i do sierpnia powinno starczyć.Zawsze na pierwszego sierpnia dostawę szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12079

ja kupuję kiedy potrzebne a limitu to już dawno braknie...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Strongman napisał:

A weź tu rób zapasy jak limit wykorzystany do sierpnia trzeba czekać,a vatu tez całe g.

Poważnie mieście się w limicie akcyzy? Orka, nawozy, uprawy,siew, nawozy, opryski, kombajn, prasa, zwożenie bel, obornik, uprawa ścierniska.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3153
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, gustaww napisał:

Poważnie mieście się w limicie akcyzy? Orka, nawozy, uprawy,siew, nawozy, opryski, kombajn, prasa, zwożenie bel, obornik, uprawa ścierniska.  

 

Jeszcze mam drugie tyle dzierżaw za które nic nie biorę i jest na styk.I jeszcze jeden samód na ropę.:D

No mam krowy i za nie dodatek jest ale to na dzierżawy pójdzie.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116
14 minut temu, gustaww napisał:

Poważnie mieście się w limicie akcyzy? Orka, nawozy, uprawy,siew, nawozy, opryski, kombajn, prasa, zwożenie bel, obornik, uprawa ścierniska.  

 

A czemu się nie mieścić.

Porozmawiać z każdym to co jeden ciągnik to mniej pali taki oszczędny jak rozmowa o zwrocie to każdemu braknie limitu 😂😂😂.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Tak w skrócie. 

Jesień:

Orka 17l

nawóz 5l

uprawa 9l

siew 14l

oprysk doglebowy 5l

Wiosna:

nawóz 5l

T1   5l

N2 5l

T2 5l

Zbiór 17l

belowanie 10l

zwożenie 10l

obornik 30l 

talerzowanie 10l

Suma 147l ON  nie liczyłem zwozu zboża z pól, wywozu na skup, przywozu azotów i pewnie paru innych co teraz zapomniałem. A jak ktoś ma daleko do pola to przecież na powietrze nie jedzie. 

 

Edytowano przez gustaww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj