Polecane posty

ukaszProcho    91

Nawet słomek z kanału tankował w co się da i gdzie się da 🙉🙉 ja tam spokojnie mam zalane ze stycznia 800 l i czekam na te obniżki co idą 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Ja tankuję w butlę najczęściej 22l gazu. Ale wejdzie więcej.  Tylko to proszenie się o spotkanie ze św Piotrem. 

Dziś gaz 3,69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 minutę temu, Agrest napisał:

Ja tankuję w butlę najczęściej 22l gazu. Ale wejdzie więcej.  Tylko to proszenie się o spotkanie ze św Piotrem. 

Ale jakie efektowne. 💥🚀😁🤭

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Bogami tankowania są ci goście z Sanoka którzy wyciągnęli butle gazu, zapomnieli o tym zatankowali, weszli do samochodu i zapalili papierosa.....

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Alem się dzisiaj wk🤬🤬🤬.

Jakiś wnuczek półgłówk właściciela pola które dzierżawię nawyp🤬 śmieci z odpadów stolarskich,żeby to jeszcze same trociny wióry czy skrawki drewna a tam pełno gwoździ śrub podkładek i wkrętów. 

 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574
6 minut temu, PRIMO napisał:

Alem się dzisiaj wk🤬🤬🤬.

Jakiś wnuczek półgłówk właściciela pola które dzierżawię nawyp🤬 śmieci z odpadów stolarskich,żeby to jeszcze same trociny wióry czy skrawki drewna a tam pełno gwoździ śrub podkładek i wkrętów. 

 

Dzierżawę masz na papier czy na gębę jak na gębę co mu zrobisz jego pole to wysypał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, PRIMO napisał:

Alem się dzisiaj wk🤬🤬🤬.

Jakiś wnuczek półgłówk właściciela pola które dzierżawię nawyp🤬 śmieci z odpadów stolarskich,żeby to jeszcze same trociny wióry czy skrawki drewna a tam pełno gwoździ śrub podkładek i wkrętów. 

 

To gnojek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
1 minutę temu, galan99 napisał:

Dzierżawę masz na papier czy na gębę jak na gębę co mu zrobisz jego pole to wysypał .

Nie wolno wysypywać odpadów nawet na swoje pole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
16 minut temu, Mateusz1q napisał:

Po 8,20 hurt wozili złodzieje a teraz 6,50 powinien się za nich wziąć ziobro

pis przy wladzy i ustala ceny paliw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368
22 minuty temu, Mateusz1q napisał:

Po 8,20 hurt wozili złodzieje a teraz 6,50 powinien się za nich wziąć ziobro

Jakby nie kupowali to by nie wozili

Wtedy była taka cena 

Samo zycie.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581
50 minut temu, PRIMO napisał:

Alem się dzisiaj wk🤬🤬🤬.

Jakiś wnuczek półgłówk właściciela pola które dzierżawię nawyp🤬 śmieci z odpadów stolarskich,żeby to jeszcze same trociny wióry czy skrawki drewna a tam pełno gwoździ śrub podkładek i wkrętów. 

 

Dobry magnes i jeszcze zarobisz przy tych cenach 🤭

Dzierżawiłem kiedyś pole. Dopłat jeszcze nie było. Stawka 100zł za 2ha. Jadę siać na pole, a tam wycięte dwie topole. Grube zabrane a gałęzie zostawione. Wiecie ile z tego potrafi być gałęzi. 1,5 dniówki uprzątaliśmi a potem jeszcze oponę rozjebałem bo gałąź pionowo weszła w glebę i się złamała. Nie zauważyłem i kapeć.

Jesienią przychodzą po czynsz, pogoniłem z podwórka rzuciłem dzierżawę.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2422
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Alem się dzisiaj wk🤬🤬🤬.

Jakiś wnuczek półgłówk właściciela pola które dzierżawię nawyp🤬 śmieci z odpadów stolarskich,żeby to jeszcze same trociny wióry czy skrawki drewna a tam pełno gwoździ śrub podkładek i wkrętów. 

 

Na moje dzierżawione pole pracownicy firmy budowlanej wyrzucali sobie butelki "małpki" - 30 sztuk zbierałem żeby na nic nie najechać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 godzinę temu, hubertb napisał:

Uprzejmie doniosłeś komu trzeba ?

Jutro dostanie wiązankę 🤬🤬🤬🤬🤬 słowną a jak tak dalej będzie to policja choć bym tego nie chciał. 

1 godzinę temu, galan99 napisał:

Dzierżawę masz na papier czy na gębę jak na gębę co mu zrobisz jego pole to wysypał .

Jest umowa dzierżawy na papierze. 

1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

To gnojek ...

Take nie wychowane miastowe niewiadomo co. 

13 minut temu, krilan06 napisał:

Na moje dzierżawione pole pracownicy firmy budowlanej wyrzucali sobie butelki "małpki" - 30 sztuk zbierałem żeby na nic nie najechać 

Niestety już pół worka tego uzbierałem ze swoich działek a jeszcze będzie tego z worek. 😡

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12184

mam trochę działek przy drogach i jedną przy pieczarkarni to jak się łąki włókuje albo inne prace to worek na śmieci w kabinie obowiązkowy ludzie to flejtuchy...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie zakupu dystrybutora do paliwa może ktoś mi udzieli informacji co kupić ? i jaka jest różnica w zakupie paliw w hurcie jeśli mówimy np o 2500l 5000l a 9000l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
51 minut temu, krilan06 napisał:

Na moje dzierżawione pole pracownicy firmy budowlanej wyrzucali sobie butelki "małpki" - 30 sztuk zbierałem żeby na nic nie najechać 

Nic mi nie mów mam pole w ciąg drogi 700m 100% będzie pełna taczka butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212
2 godziny temu, Agrest napisał:

Dobry magnes i jeszcze zarobisz przy tych cenach 🤭

Dzierżawiłem kiedyś pole. Dopłat jeszcze nie było. Stawka 100zł za 2ha. Jadę siać na pole, a tam wycięte dwie topole. Grube zabrane a gałęzie zostawione. Wiecie ile z tego potrafi być gałęzi. 1,5 dniówki uprzątaliśmi a potem jeszcze oponę rozjebałem bo gałąź pionowo weszła w glebę i się złamała. Nie zauważyłem i kapeć.

Jesienią przychodzą po czynsz, pogoniłem z podwórka rzuciłem dzierżawę.

Heh u nas to samo, kiedyś ojciec dzierżawił 5ha, na brzegu 7szt jesionów starych stało, właściciel obalił wszystkie, grube zabrał, resztę zostawił. Ojciec chodził, prosił, w końcu nie zebrali, zasiał grykę, a od brzegu 15 metrów  zostało. Właścicielowi dopiero kontrola z ARiMR przypomniała w lato, że gałęzie leżą i nie zasiane 🤪 15x90m 

  • Like 1
  • Haha 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej    169
Mateusz1q napisał:

Po 8,20 hurt wozili złodzieje a teraz 6,50 powinien się za nich wziąć ziobro

baryłka dochodziła do 130 a teraz jest po 97-99 ogólnie już w hurcie powinno być koło 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

tanieje tanieje u nas już benzynę 6.8 widziałem

znajomy mówił że w hurcie już idzie ON po 6.5 kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248
10 godzin temu, Sadek napisał:

Zważyłem kilka butli i waga gazu to od 9 kg do 10,2 kg żeby nie było to z tego samego miejsca. 

no tak, kolega mi to samo mówił ja osobiście jeszcze nie kontrolowalem ile jest w butlach...


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj