Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Karol6130    7353
50 minut temu, leonardo111 napisał:

A kto  na bezobsługowej zabroni do baniek ?

Chodzą i pilnują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890
4 godziny temu, Karol6130 napisał:

Orlen stoczek łukowski. 

Limit 50 litrów, ciężarowe wyganiane, verva 6 zł

To gdzie mają tankować, kiedy u prywaciarzy nie ma? Kierowca po mleko rano mówił że jeżdżą na Orleny i po 50l leją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7353

I właśnie ta informacja zrobi kolejkę. 

 

22 minuty temu, krzychu121 napisał:

No to UOKiK się bierze ze stacje i ich podwyżki. Brawo. Kary powinny być takie że powinni dołożyć do tego interesu drugie tyle co zarobili. sk***iel.two ostatnimi czasy jest na porządku dziennym.  Zdzierają z ludzi jak tylko mogą. A ludzie głupi idą później do tych samych osób robić zakupy. 

W handlu nie ma gniewu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3895

Może i nie ma. Ale wolałbym dać komuś innemu zarobić nawet i trochę drożej niż takiemu cwaniaczkowi co myśli że się milionów dorobi bo podniósł cene o 1 lub 2 zł w ciągu jednego dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Ja też mam taką zasade, jak mnie dotychczasowy dostawca chce zrobić na szaro to idę do innego choćby było więcej. W firmie gdzie pracuje właściciel robi to samo, jak tylko ktoś wychyli nosa z podwyżką zaraz dostaje wypowiedzenie umowy i idzie to innego choćby za więcej. Co jak co, ale to działa ;)

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3895

@Dastan szanuje.

Jakiś honor i zasady trzeba mieć. Najgorzej że ludzie zamiast tępić takie osoby to stają się tacy sami i myślą tylko jak kogoś oszukać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz    112

A było: Kup zbiornik na paliwo to przywieziemy na miejsce każdą ilość.I co dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursomix4011    21

EZG Kupione paliwo w bańki 200l (male gosp). W miastach brak ON  dopiero zatankowałem na małej stacji w okolicy po 6,05zł bez kolejki  .

274211007_450698486839874_5261641401239943023_n.png

Edytowano przez Ursomix4011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

jakie te ludzie są głupie to aż trudno uwierzyć. Zatankowałem sobie symbolicznie za 100 bo rezerwa się zapaliła ale zanim zatankowałem odwiedziłem 3 stacje. Zatankowałem na bp po 6,49, kolejka jak h*j, ludzie się wyzywają od najgorszych. Chłopy leją w co się da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

Co do obsrajtka i tych stacji, ciekawe na jakiej podstawie rozwiązuje umowy. Czyżby mieli w umowach zapis o max. marży? Nie bronię stacji, pytanie czysto techniczne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3895

Dajcie człowieka a paragraf się znajdzie. Na takiej zasadzie będą rozwiązywać umowy i będą mogli Orlen w pompkę cmoknac. Pochwalam w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursomix4011    21

Dziś kierowca przyjechał z butlami propan-butan(mam wymianę butli) , to tylko poinformował o braku pełnych zabierając puste.

Edytowano przez Ursomix4011
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944
38 minut temu, thor1984 napisał:

jakie te ludzie są głupie to aż trudno uwierzyć. Zatankowałem sobie symbolicznie za 100 bo rezerwa się zapaliła ale zanim zatankowałem odwiedziłem 3 stacje. Zatankowałem na bp po 6,49, kolejka jak h*j, ludzie się wyzywają od najgorszych. Chłopy leją w co się da. 

Mam nadzieję że w słoiczki co dają próbę to nie....😉

2 godziny temu, danielhaker napisał:

Może być zdjęciem przedstawiającym jedzenie

Dobrze że nie siatkowe😄

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7200

+20 gr od wczoraj na Orlenie. Pod bankami kolejki, podobno z rana wypłacali jeszcze do 10 tys, po południu już max 1 tys. Komedia


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496
25 minut temu, pedro2 napisał:

+20 gr od wczoraj na Orlenie. Pod bankami kolejki, podobno z rana wypłacali jeszcze do 10 tys, po południu już max 1 tys. Komedia

Hehe u mnie w spółdzielczym wczoraj już do południa pieniędzy nie było. Dziś tylko nominał 500zł i można wypłacić tylko jeden banknot na osobie . Kasy brak nie wiadomo kiedy dowiozo.  Żoną dziś jechała to mówi że 20 samochodów stoi ludzie tylko wchodzą okienko ucałują i wychodzą. 

A jak drukowali to ludzie źli że bo inflacja A teraz by 2 worki przywieźli i po strachu 😂😂😂😂😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj