Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojak1986    1877

Jak się reszta dowie że Grupa azoty i Anwil teraz obciął realizację zamówień na 10 i 20% to też może być ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
53 minuty temu, poosa21 napisał:

Dziś paliwo ON 5.74 kolejka na 2 samochody. A wczoraj miasto zablokowane bo w kolejkach pełno samochodów stało. 

Poczekaj do 15-16 będą znów kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
Dastan napisał:

1 godzinę temu, sznajdik napisał:

W tym sezonie zbierzemy plon ale w następnym będą masowe odłogowania nawozy+paliwo nic nikogo nie przekona do takiej inwrstycji jak nie wiadomo czy koszty się zwrócą takie moje skromne zdanie

Ja się przygotowuje na taki właśnie scenariusz.

przydało by się by część maruderów odpadła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7353
54 minuty temu, danielursus3p napisał:

Jak się do tego stopnia gawiedź rzuciła to nie będą tylko 2 dni. Kilka dni dłużej. 

 

Może przypadkiem po opryski byłeś? Bardzo zdrożały jak coś wiesz? Wybieram się dziś do Jacka. 

Nie wiem nic o opryskach

Golfa firmowego do pełna byłem zalać i dwadzieścia litrów znajomemu. 

Nie miał nic w domu paliwa, a z wawy wczoraj na oparach wrócił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5
9 godzin temu, monstercase457 napisał:

 ktoś tu pisał że b 7 nie nadaje sie do dłuższego przechowywania w kanistrach, beczkach, co się z nim dzieje, ?

Jak zamawiałem to powiedzieli ze do 2 miesięcy, potem może się (rozwarstwiac), znaczy rozdzielać

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Ja miałem 2 lata w beczce metalowej i nic się nie dzieje

Tylko gluty z rzepaku na dnie osiądą a tak normalna ropa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620
35 minut temu, slawek74 napisał:

przydało by się by część maruderów odpadła....

Ale za to będę trzymał kciuki za tych co będą dopłacać aby było tanio w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357
7 minut temu, Karol6130 napisał:

I Ty to do perszinga lał? 

 

No, i do volva w dci

Tylko nie do samego spodu pompka by glutów nie złapało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Prawda że Orlen zapowiedział weryfikację umów ze stacjami które wczoraj pojechały po bandzie drastycznie podnosząc ceny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2451
41 minut temu, gesy napisał:

Jak zamawiałem to powiedzieli ze do 2 miesięcy, potem może się (rozwarstwiac), znaczy rozdzielać

U mnie 2 tygodnie temu spuszczałem z kombajnu z 200 litrów do baniek ,bo zostało ze żniw i nic jej się nie działo , normalna jednolita ropa bez żadnych glutów . Tak samo w tamtym roku kupowałem , koniec stycznia i do żniw stało w mauzerze , również nic się nie działo, a było brane do zera z mauzera . Zresztą mauzer przezroczysty to się widzi co jest na dnie  , więc trochę mnie dziwi że u was takie coś się robi , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrol123    19

Może się mylę może nie ale taniej nie będzie.  Paliwo będzie dostępne tylko kwestia ceny. Nawet we wczorajszym komunikację p. Obajtek że mają zdywersyfikowane dostawy i tylko 50% pochodzi od Rosji . Zabraknie tych 50% to co się stanie ?   Taka sama sytuacja z węglem ok 50% ściągamy od Rosji, to co nasz krajowy stanieje jak braknie od ruskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958
Rolnik1973 napisał:

7 minut temu, Karol6130 napisał:

I Ty to do perszinga lał? 

 

No, i do volva w dci

Tylko nie do samego spodu pompka by glutów nie złapało.

Twoje Volvo to na pompie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Podobno w torby lali co niektórzy przyznać się może ktoś z forum😃😃😃😃

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ku🤬 na pobliskich trzech stacjach paliwo dowieźli i już cyrk od nowa. 🤦‍♂️

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Z rana z ciekawości podjechałem zerknąć co tam na orlenie. Dostępne tylko 98 i lpg, reszty brak. CRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357
7 minut temu, Uziu92 napisał:

Twoje Volvo to na pompie jest

95 KM do 2000 na pompie

115 od 2 000 na cr

 

Screenshot_20220225-102049.jpg

Screenshot_20220225-101912.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Małe kolejki na wszystkich stacjach w Chełmie na nie których brak ON i zakaz lania w baniaki.Na lokalnej 5.79 ON i Pb .W biedronkach brak cukru i mąki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj