Polecane posty

FarmerDyzio    1125
Grabos1981 napisał:

Teraz jeszcze inne przemyślenie. czy tym popiepszonym ludziom aż tak jest potrzebne te paliwo w samochodzie. nie przeżyją bez niego. niech pomyślą że przez takie zachowanie mogą spowodować że zakłócą dostawy choćby żywności bo przewoźnik nie będzie miał paliwa. albo zwykły rolnik nie wyjedzie w pole. I co? samochód z pełnym bakiem da mu jeść??

a ja czym mam do pracy dojechać ? Liczy się tylko rolnik bo on nie będzie miał w pole jak wyjechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven18    159
21 minut temu, cinek1808 napisał:

Obajtek wydał oświadczenie że zapas paliwa jest zabezpieczony i nie należy się martwić. Będzie dostarczone na bieżąco 

Tzn że paliwa nie ma i nie będzie, powinniśmy zacząć się martwić 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
4 minuty temu, FarmerDyzio napisał:

a ja czym mam do pracy dojechać ? Liczy się tylko rolnik bo on nie będzie miał w pole jak wyjechać ?

Ile litrów średnio tankujesz do auta podczas wizyty na stacji ? 

A ile dziś ludzie tankują przez strach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabos1981    703
FarmerDyzio napisał:

Grabos1981 napisał:

Teraz jeszcze inne przemyślenie. czy tym popiepszonym ludziom aż tak jest potrzebne te paliwo w samochodzie. nie przeżyją bez niego. niech pomyślą że przez takie zachowanie mogą spowodować że zakłócą dostawy choćby żywności bo przewoźnik nie będzie miał paliwa. albo zwykły rolnik nie wyjedzie w pole. I co? samochód z pełnym bakiem da mu jeść??

a ja czym mam do pracy dojechać ? Liczy się tylko rolnik bo on nie będzie miał w pole jak wyjechać ?

nie chodzi mi o tych co normalnie tankują. Tylko o takich co myślą że na całe życie zapasy zrobią.

  • Thanks 1

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7959
Pafnucy napisał:

9 minut temu, Uziu92 napisał:

dobrze że kupiłem na początku lutego.

za dwa dni też bez kolejki kupisz.

do żniw wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1125
pawlus224 napisał:

4 minuty temu, FarmerDyzio napisał:

a ja czym mam do pracy dojechać ? Liczy się tylko rolnik bo on nie będzie miał w pole jak wyjechać ?

Ile litrów średnio tankujesz do auta podczas wizyty na stacji ? 

A ile dziś ludzie tankują przez strach ?

przeciętnie 150 -200 zł. Pytanie ilu z tu obecnych sama uległa panice i stała w tych kolejkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3895
16 minut temu, raven18 napisał:

Tzn że paliwa nie ma i nie będzie, powinniśmy zacząć się martwić 🙃

Akurat czego jak czego ale paliwa nie zabraknie. Raz że rosja musi zarabiać bo prowadzą wojnę a dwa to teraz ciapate i amerykańce będą chcieli skorzystać z szansy i wbić się na miejsce putina. Wojna wojną ale interesy muszą iść dalej i kasa ma być 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Cbot po wystąpieniu Bidena +10  934  obecnie dolców na pszenicy. Baryłka ropy w dół 95,40 i idzie w dół, podejrzewam że jeszcze poleci bo swift został. Te zakupy do samochodów 60 litrów to tylko zarobek dla stacji podobno ceny pod 10 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1128
46 minut temu, katopo napisał:

Na taką stację to powinien wjechać jakiś prokurator czy inny urzędnik i dowalić im za spekulacje 

 

28 minut temu, soltys48 napisał:

k**wa polska PAŃSTWOWA stacja. Brawooooo

Robić zdjęcia i bombardować nimi UOKiK

Taa jasne, jakie to typowo polskie, ja nie mam to i niech inny nie będzie miał. A jak na giełdzie ziemniaki podają po dychu za worek i nagle doleje i nikt ziemniaka nie dowiezie to ci co mają od razu po 30 sprzedają, też im dowalić za spekulację albo do uokik zgłosić. Nie żyjemy w socjalizmie gdzie ceny były urzędowe, mam towar za tyle jak nie chcesz to nie kupuj nikt nie zmusza, azotowe poszły 300% do góry a tu się o 30 % na paliwie pultacie.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    4994

Ludzie już pierniczą, że w hurcie nie idzie nic zamówić. Prawda to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
1 minutę temu, Leszy napisał:

Ludzie już pierniczą, że w hurcie nie idzie nic zamówić. Prawda to? 

Chwilowo tak

 

4 minuty temu, mikad napisał:

 

Taa jasne, jakie to typowo polskie, ja nie mam to i niech inny nie będzie miał. A jak na giełdzie ziemniaki podają po dychu za worek i nagle doleje i nikt ziemniaka nie dowiezie to ci co mają od razu po 30 sprzedają, też im dowalić za spekulację albo do uokik zgłosić. Nie żyjemy w socjalizmie gdzie ceny były urzędowe, mam towar za tyle jak nie chcesz to nie kupuj nikt nie zmusza, azotowe poszły 300% do góry a tu się o 30 % na paliwie pultacie.

Państwowa spółka tak powinna robić? Śmiem wątpić,

Wiesz kto powiedzmy rządzi rynkiem paliw płynnych w PL?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12168
Leszy napisał:

Ludzie już pierniczą, że w hurcie nie idzie nic zamówić. Prawda to? 

prawda....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1128

A państwowa spółka powinna d0pierdolić 300% za nawóz wyprodukowany z gazu po starej cenie?


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati17    13

Oby cena baryłki ropy miała faktycznie wpływ na cenę paliwa u nas bo jak widać po dzisiejszym dniu robią na stacjach co im pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1128

Hurt przyblokowany ale nie dla wszystkich jednakowo, gadałem dzisiaj z moim dostawcą i z zaplanowanych na jutro do wywozu 80 tys litrów dostał 30.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi    80
14 minut temu, Leszy napisał:

Ludzie już pierniczą, że w hurcie nie idzie nic zamówić. Prawda to? 

Prawda. Obsrajtek twierdzi inaczej, ale najzwyczajniej kłamie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korbol    82

ON nie do dostania na większości stacji w okolicy, chociaż o tej godzinie to już pewnie na żadnej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
3 minuty temu, mikad napisał:

Hurt przyblokowany ale nie dla wszystkich jednakowo, gadałem dzisiaj z moim dostawcą i z zaplanowanych na jutro do wywozu 80 tys litrów dostał 30.

Rejowiec całkowicie zablokowany tak samo Nowa Wieś . Pytanie dlaczego, te ogromne magazyny opróżnione w pół dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7354
8 minut temu, soltys48 napisał:

Również nie. Wtedy też pisałem zgłaszać do UOKiK

Na Orlenie dziś lali w mauzery bez ceregeli po kilka tysięcy. 

Nagle można, w beczki to samo, policja nie reagowała. 

Dziś kasę z ludzi wydoili, jutro może dadzą domiar. 

4 mauzery b7 to normalne nie jest 

Dwupłaszczowy pod korek zalany

 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj