Polecane posty

pedro2    7205

Siostra dzwoniła, że wraca z pracy i w Łomży na stacjach kolejki aż ulice poblokowali 🙆 w godzinę 30gr podwyżki. Pojebało... Podejrzewam, że gdyby u nas była taka sytuacja jak dzisiaj na Ukrainie to większość by zawinęła d*pę czym prędzej jak najdalej. Nie było by komu stanąć i bronić ojczyzny...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Miasto powiatowe, dwa cpn Orlenu - do jednego kilkanaście aut kolejki żeby w ogóle dojechać do stacji, drugi - koło 10 aut w kolejce do każdego instrybutora. Drugie miasteczko małe - dwa cpn, w jednym jest tylko gaz, w drugim przywieźli paliwo, to kolejka do stacji jakieś 300m, kolejna miejscowość nie ma paliwa na żadnej stacji, kolejna miejscowość to samo. Ludzi pojebało. Widziałem typa, co na stację z 3mauzerami zapierniczal..

Wczoraj ropę kupowałem po 5.45, dziś rano po 5.51, a teraz 5.69 i nie ma. Dobrze, że sobie po troszku nawozilem, to jakby tak umiarkowanie korzystał, to może i na jesienne zasiewy by wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Córka tankowała auto to żadnych kolejek nie było .Świętokrzyskie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966

Udało się zalać beczkę i auto i po mnie cysterna wjechała...Ale ludzie wkur...😬

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7353

Lokalna stacja miało być 5,65 jest 5,75.

Stoczek łukowski lał po 20 litrów tylko. 

Na koniec nie ma nawet benzyny. 

Żelechów Orlen 

IMG_20220224_165305.jpg

W rykach ponoć też braki on. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Wygląda na to ze raz mi się udało. 

W poniedziałek zamawiałem w Olbezn b7 5.32, w środę przywiezli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neveragain    136

Ostatnio zamawiałem ON to przywieźli bez problemu z dnia na dzień. W sumie to dobrze zrobiłem z tego co widzę :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1125
36 minut temu, danielhaker napisał:

Jeden trzyma pieniądze na koncie, inny stara się inwestować. Naturalne. Chodzi mi o porównanie wzrostu cen surowców i kupno w odpowiednim momencie

Jeden złoto drugi mieszkanie trzeci 5 traktorów na 10 ha. Każdy ma swój punkt widzenia

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, slawek74 napisał:

wiedziałem że tak będzie ....

ale to nic nie daaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Rano woziłem ze stacji po 5 45 bez kolejek teraz już 5 70 i kolejka w uj. Hurtu już od wczoraj nie szło zamówić.

  • Sad 1

czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek333    5

Centralna polska cena na stacji ON 6.50  a na drugiej 6.80 kolejka w jak za komuny ;/ 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

 LHR 1,5h na orlenie stałem najszybciej szło z kilku stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bardzo ciekaw jestem, za ile te paniczne zakupy? na jak długo to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1958
50 minut temu, pedro2 napisał:

Siostra dzwoniła, że wraca z pracy i w Łomży na stacjach kolejki aż ulice poblokowali 🙆 w godzinę 30gr podwyżki. Pojebało... Podejrzewam, że gdyby u nas była taka sytuacja jak dzisiaj na Ukrainie to większość by zawinęła d*pę czym prędzej jak najdalej. Nie było by komu stanąć i bronić ojczyzny...

Gdyby po wojnie mieli rządzić Polacy to warto walczyć, ale jeżeli dalej mielibyśmy być pod żydowsko watykańską okupacją to szkoda się męczyć.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
1 minutę temu, maciek916 napisał:

kolega mi pisał ze ON 9.99  i kolejka

 

Spokojnie ,drożej nie będzie bo nie ma tyle okienek na tablicy 😂

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949
2 minuty temu, Pafnucy napisał:

bardzo ciekaw jestem, za ile te paniczne zakupy? na jak długo to wystarczy?

Rezerwę w aucie miałem to mus było stać + 120 l na zapas do t-25 bo mtz roboty na wiosne nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj