Polecane posty

marcin1606    12
Dnia 1.02.2022 o 15:58, KlimekPL napisał:

Ja podałem hurtową cenę 5,30 brutto za b0, mnie zawsze cena brutto interesuje.

B7 to jest to samo co B0 tylko z 7% domieszki rzepaku

olej rzepakowy jest za 1 litr ponad 7 zł .

Kiedyś gościo przyjechał po olej z chipsów do gorzelni i miał iści do paliwa na B7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547

Lokalni 'złodzieje' na liczydle b7 mają 5.30, w grudniu mieli 5.40 i zastój w interesie, teraz ruch że autem nie ma gdzie uciekać

Kto na tym cyrku zyska? A kto zapłaci za pół roku sami sobie odpowiedzcie ... 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

5.29 kupione „w hurcie”. Najtańsza oferta wśród znanych i zaufanych dostawców. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7364

LLU 

Lokalna stacja b7 5,25 po rabacie 5,15

Chłopy mało co się nie pobiły w  kolejce

We wtorek vatowiec się kłócił że mu paliwo staniało 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piffpaff    321

Panowie jak to jest z paliwem zimowym użytym w okresie letnim? chce kupić 500l teraz ale ta ilość wystarczy mi do wrześniowych zasiewow, jest sens trzymać tak długo paliwo w plastikowych baniakach po oleju? A może kupić tylko połowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur12441    125

Północne mazowsze okolice Mławy stały dostawca 5.30 on bierze paliwo z Orlenu z Płocka. Ilość 300 litrów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    57
34 minuty temu, artur12441 napisał:

Północne mazowsze okolice Mławy stały dostawca 5.30 on bierze paliwo z Orlenu z Płocka. Ilość 300 litrów. Pozdrawiam

Też jestem z tych okolic, można wiedzieć od kogo taka cena? Na stacjach podobna cena, a pisalem do kolegi, który wozi paliwo u naszego stałego dostawcy to mówi że ma iść do góry, co do ceny to trzeba dzwonić do przedstawiciela, będę dzwonić jutro bo chce kupić 1-1,5 tys. max 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25580

Pojechałem wczoraj po ON. Cena 5,27 dzwoniłem miało być dużo w bekach . Tankuję i koniec. 600l naleciało.

Zawsze było 15gr upustu.

No ale po co skoro watu nie ma to już i upust się  nie należy.

Dziś miałem kupić kolejny tysiąc  No ale skoro vatu nie ma a ruch jest to można ceny podnieść o kolejne 10gr😤

O I tyle z tego vatu. Za 2 tyg dojdzie do 6zl.

W spożywczym obniżki praktycznie niezauważalne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur12441    125
35 minut temu, EmilPlayP napisał:

Też jestem z tych okolic, można wiedzieć od kogo taka cena? Na stacjach podobna cena, a pisalem do kolegi, który wozi paliwo u naszego stałego dostawcy to mówi że ma iść do góry, co do ceny to trzeba dzwonić do przedstawiciela, będę dzwonić jutro bo chce kupić 1-1,5 tys. max 

Napisz może na priv podam namiary bo tak publicznie to lipa trochę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej    169

Orlen na franczyznie z 5,39 na 5,45 więc jeszcze w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamc330    142

Lokalna stacja 5,09 po rabacie kupione 600l


Massey Ferguson 255
Ursus C-330 + Tur1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszbyk    59

Panowie wytłumaczy mi ktoś jak to jest z zimowym paliwem? Chciałbym kupić z 600l i myslę, ze powinno mi to wystarczyć do jesieni. Pytanie czy można tak długo przetrzymywać diesla? Nie wytrąca się zaden osad? Uprzedzam pytania: tak chce zrobić zapas bo uważam że paliwo nie stanieje i pójdzie tylko w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

A to dlaczego?Kolega kupuje b7 zimą i nowy kombajn na tym chodzi i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Kuj-pom

B7 - 5.25 zł

B0 - 5,20 zł - u innego dostawcy

Cena przy 1000 litrów. Taniej tylko kilka groszy niż na stacjach. Mówią że na stacji jest cena zaniżona.

Moim zdaniem nie ma co czekać tylko zamawiać bo nie stanieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

BO 5.20 Wlkp. O co chodzi z tym rozliczaniem litrów w 15stopniach? Bo pierwszy raz brałem hurt.

IMG_20220201_145623.jpg


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszbyk    59
Napisano (edytowany)

@Uziu92 dzieki za rzeczowa odpowiedz

@czesio200 Oo Czesio ładbie zainwestowales. Co to za firma zbiornika i ile litrów? Kupujesz paliwo na cały sezon?

Ten hydrant i kran to masz do tankowania opryskiwacza? Woda ze studni?

 

Edytowano przez Tomaszbyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3897
16 minut temu, maroko napisał:

Kuj-pom

B7 - 5.25 zł

B0 - 5,20 zł - u innego dostawcy

Cena przy 1000 litrów. Taniej tylko kilka groszy niż na stacjach. Mówią że na stacji jest cena zaniżona.

Moim zdaniem nie ma co czekać tylko zamawiać bo nie stanieje. 

Jak nie stanieje jak narazie codziennie po około 1 gr taniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj