Polecane posty

GRZES1545    8980

Coś czuję że  może  dzień lub dwa będą ceny niższe a potem baryłka w górę i z nią  ceny🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Jakby ktoś dzieś koło lotosa jezdził niech zerknie po ile diesel dynamic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie zdrożała 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
5 minut temu, Ursus932 napisał:

Nie zdrożała 🤭

Kurła jadę zalać do pełna KIA i pile 😛😛

Przed chwilą, Marcin133 napisał:

Jednak to dobra zmiana😄

Tera znów nie wiem na kogo głosować czy na Kołodziejczyka i czy Jarka 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298
26 minut temu, katopo napisał:

Paliwa Hawa (hurt):

B7 5,24

B0 5,29

Tanieje😂😂 właśnie dzwoniłem 

BO 5.22

B7 5.27 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43
6 minut temu, ab23 napisał:

Tanieje😂😂 właśnie dzwoniłem 

BO 5.22

B7 5.27 

Jak by utrzymali zwyczajną różnice pomiędzy nimi a stacjami w mojej okolicy to ceny powinni mieć 5.02 i 5.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Okoliczna stacjia 5.22 on okolice Piask. Zaraz będę wiedział cenę hurtu to dam znac

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1179

no to ja chyba wygrałem 21.01.2022 kupiłem b0 , po 5 netto ilości hurtowe, to wszystko do przewidzenia było orlen marżę będzie miał do budżetu dorzuci a morawiecki pochwali się jak to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3898

Raczej dolozyles do interesu jak kupiłeś po 5 netto Chlopaki wyżej pisza ze mozna kupić b0 po +/- 5.2 brutto czyli po 4.81 netto więc  20 groszy taniej. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj