Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25580
22 minuty temu, Bercik92 napisał:

Młotek który wymyśla takie tytuły winien przez tydzień siedzieć o chlebie i wodzie w ciemnej piwnicy. Rozjaśniło by to jego umysł.

Już myślałem że pozmieniali końcówki nalewaka i trzeba będzie wlewy w baku wymieniać🤦‍♂️😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30

5.50 b0

lubelskie 

Edytowano przez KaMel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67
20 godzin temu, Agrest napisał:

Młotek który wymyśla takie tytuły winien przez tydzień siedzieć o chlebie i wodzie w ciemnej piwnicy. Rozjaśniło by to jego umysł.

Już myślałem że pozmieniali końcówki nalewaka i trzeba będzie wlewy w baku wymieniać🤦‍♂️😁

Tez raz przeczytałem na tej z.ebanej stronie że będzie podatek za każdy 1kon powyżej 245 w kwocie bodajże 90zl co roku to byłem gotowy samochód na olx wstawiać heheh

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    303
B0 to oznaczenie zawartości biokomponentów w ON, a raczej ich braku. B7 ma 7%
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30
4 godziny temu, Lukasz21_Lubelskie napisał:

Jaki dostawca?

Exoil

zamawiane 29.XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekRolnik    3125

Falko Białystok na dzień dzisiejszy cena za On B0 przy ilości 500l wynosi 5,60zł brutto, przy ilości 1000l i powyżej 5,50zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
48 minut temu, WitekRolnik napisał:

Falko Białystok na dzień dzisiejszy cena za On B0 przy ilości 500l wynosi 5,60zł brutto, przy ilości 1000l i powyżej 5,50zł brutto.

Dzis kupione b0 1000l 5.62 koniec roku było 8 gr tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekRolnik    3125

@nexeqadore Dużo zależy też gdzie mają dowieźć bo jak dzwonisz z zapytaniem  o cenę to pytają najpierw gdzie wieziemy, a później dopiero pytają o ilość, także tu też parę groszy naleci. Nie wiem jaka cena była końcem roku, ale 21 grudnia dzwoniłem i była taka odpowiedź: " ON B0 poniżej 1000l 5,59zł/L i powyżej 1000l 5,49zł/L" także w mojej sytuacji w przeciągu tego czasu to mało co z ceną się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam86    53
20 godzin temu, KaMel napisał:

Exoil

zamawiane 29.XII

Zamawiałem 29.XII. przywiezione 30.XII. po 5.42   2,5tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30
56 minut temu, Adam86 napisał:

Zamawiałem 29.XII. przywiezione 30.XII. po 5.42   2,5tyś

Do mnie dojechało 31.XII

1000l, tutaj pewnie tez różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

@farmtrac8244 5,5 to dobra cena. Baryłka dziś już 80 usd żeby nie doszło do 100 bo będzie 7 zl/l a po tarczy pewnie więcej. Jam mam resztę  20% limitu na 2022 jak po 5,5 będzie do lutego to kupię jak nie to na sierpień pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
10 minut temu, mmarcinn001 napisał:

@farmtrac8244 przy jakiej ilości ta cena? 

Możesz napisać u kogo kupowałeś?

Z Charsznicy 

6 minut temu, Norman napisał:

@farmtrac8244 5,5 to dobra cena. Baryłka dziś już 80 usd żeby nie doszło do 100 bo będzie 7 zl/l a po tarczy pewnie więcej. Jam mam resztę  20% limitu na 2022 jak po 5,5 będzie do lutego to kupię jak nie to na sierpień pójdzie.

Względem ubiegłego tygodnia +10 groszy. 

Edytowano przez farmtrac8244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj