Polecane posty

v11    1010
5 godzin temu, biznesmen95 napisał:

Choroszcz - miasto niedaleko Białegostoku, mieści się tam szpital psychiatryczny. Bywał tam miedzy innymi Krzysztof Kononowicz.

Dzięki za wyjaśnienie -Przeczytałem życiorys i coś niektórzy z AF chyba są jego naśladowcami tyle że rozgłosu  nie zdobywają (nawet nie wiedziałem że można z niczego stać się taką gwiazdą )

RolAnonim    70

nie ma to jak dać ruskim ostrzeliwać ukraine z białorusi a jednocześnie chcieć  przewozić zboże z ukrainy.

lajkzxc    65
1 godzinę temu, miwigos napisał:

Po 1200 kupione na dwa lata było

Skoro tak kupiłeś moje gratulacje zmysłu

v11    1010
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Jaka różnica czy wjedzie przez granicę legalnie i z rozsądną ceną czy przez 10ciu pośredników po 5koła?zwracam uwagę że sól potasowa czerwona pochodzi z Białorusi sól zachodnia jest biała Kanadyjska nie wiem ale nawet do kornkali jest domieszka białoruskiej soli (przynajmniej była ) .Sól potasowa ruska z koncernu  PhosAgro też jest z domieszką białoruskiej z wyjątkiem ULTRA KALI .A to że się dławią do upadku jeszcze daleko wcześniej nas rolników  wykończą później dopiero Łukaszenkę 

• Like 1
  • Sad 1

Mistrz18    296

Zawsze można kupić nawóz co Bardowski reklamuje..., a propo przypomniał mi się żart o nim: Jak brzmi poczta głosowa Grzegorza?

-Nie mogę teraz rozmawiać, ale tak, zareklamujemy to

• Like 1
  • Haha 4

v11    1010

A tam żaden miód jeżdzi po różnych spotkaniach produkuje się a słyszy takie odzywki że głowa boli -tak za kasę ale to błazeństwo kolegów po fachy jest urągające  -Każdy może startować w rolnik szuka żony

jajonasz    1413
16 minut temu, v11 napisał:

A tam żaden miód jeżdzi po różnych spotkaniach produkuje się a słyszy takie odzywki że głowa boli -tak za kasę ale to błazeństwo kolegów po fachy jest urągające  -Każdy może startować w rolnik szuka żony

a tak wygląda gdy po tych spotkaniach wraca smutny do domu i ociera łzy 

P2TcWLd.gif

• Like 1
  • Haha 1

miwigos    3595
1 godzinę temu, lajkzxc napisał:

Skoro tak kupiłeś moje gratulacje zmysłu

Raczej Ty , sądząc po wypowiedzi 

v11    1010

To nie Lewandowski  a myślisz ze organizatorzy tacy skorzy do płacenia ? Im większy koncern tym większy dusigrosz -na prawników miliony na umowy a tak to sknery do kwadratu .Zawsze jest propozycja że jak nie ty to jest kto inny .Muzycy też niby miliony a na starość do przytułku bo płacili KRUS

Edytowano przez v11

lajkzxc    65
5 minut temu, miwigos napisał:

Raczej Ty , sądząc po wypowiedzi 

Mam to głęboko w poważaniu co sądzisz.    Sprzedałem rzepak ,   kupiłem nawozy i tyle.   Dupcia boli to kup sobie maść

miwigos    3595

Ja mam nawozy kupione , płody nie sprzedane , czyli jakaś kasa będzie Ty masz puste konto

Nadal twierdzisz że saletra stanieje do marca do 3 tysięcy

• Confused 1

v11    1010

Nawozy ani na Norweskim ani na Katarskim gazie przez długie lata nie stanieją bo ruscy to nr 1 w prod nawozów a embargo to lata nacisków  obojętnie czy  podbiją czy nie ukrainę jak wygrają to żle jak przegrają jeszcze gorzej i najbardziej to tyczy rolnictwa bo ruscy to również potentat eksportu pszenicy 

• Like 1

lajkzxc    65
12 minut temu, miwigos napisał:

Ja mam nawozy kupione , płody nie sprzedane , czyli jakaś kasa będzie Ty masz puste konto

Nadal twierdzisz że saletra stanieje do marca do 3 tysięcy

To jesteś zaradnym i bogatym czlowiekiem😂 kup sobie szklaną kulę i będziesz wiedział.   Martw się o siebie A nie o moje konto. 

lajkzxc    65
15 minut temu, miwigos napisał:

Tę wojne Ty wywołałeś sądząc że 2700 za saletre to nie jest promocja

Chłopie co Ty pitolisz o jakiejś wojnie.    Dwa lata masz? Do piaskownicy bawić się.   Kupuj sobie w swojej "promocji" bajkopisarzu. Masz jakieś złote myśli jeszcze?

Edytowano przez lajkzxc

miwigos    3595

To pochwal sie po ile kupiłeś , skoro 2700 to bardzo drogo

Edytowano przez miwigos

lajkzxc    65
7 minut temu, miwigos napisał:

To pochwal sie po ile kupiłeś , skoro 2700 to bardzo drogo

Ręce opadają.    Chyba jesteś kuzynem galana bo jeżeli chodzi o myślenie to w swoim świecie żyjecie.   Koniec tematu 

Muszę tylko przyznać że rządzący do perfekcji opanowali uszczęśliwianie takich osób jak ty😂   sprzedali Ci w promocji A Ty się cieszysz jakbyś jakąś loterie wygrał

Edytowano przez lajkzxc
  • Like 1

przemek28_28    2176
6 godzin temu, miwigos napisał:

2700 to  według Ciebie  droga saletra, jeśli tak to nie będziesz siał nawozu w tym sezonie

A kiedy kupiłeś po 2700? Czy to średnia jaka masz na magazynie?

GBRL    19
Dnia 11.12.2022 o 17:36, tytanowyJanusz napisał:

Kolego jeśli byś mógł podać numer kontaktowy tutaj albo w wiadomości prywatnej. Kumpel spod Ciechanowca wziął by mocznik i któryś NPK

505760117 wozimy do 100 km

arturooo    126

Czy ktoś się orejentuje jak to jest z mocznikiem z importu? Slyszalem ze lezy dlugo w porcie luzem i sie rozpuszcza i ulatnia dlatego schodza teraz mocno z ceny? prawda to?

GBRL    19
10 minut temu, arturooo napisał:

Czy ktoś się orejentuje jak to jest z mocznikiem z importu? Slyszalem ze lezy dlugo w porcie luzem i sie rozpuszcza i ulatnia dlatego schodza teraz mocno z ceny? prawda to?

Nie prawda, on się rozchodzi szybciej niż płynie do nas do portu. Cena jest niższa, bo tam gdzie jest produkowany gazu jest ponadto. No i producenci mają lepszą marżę sprzedając taki mocznik niż sprzedać sam gaz. W ostatnich kilku latach sam Katar odpalił chyba ze 2 nowe fabryki azotu. Tych fabryk na świecie powstało w ciągu 2 lat może z 8. No i zanim taki mocznik wyjedzie ze statku na kołach musi być zbadany w stacji chemicznej. Opłaca się cło i inne daniny których akurat nie znam i dopiero urząd celno-skarbowy wypuszcza towar ze statku. Jakby nie było parametrów to musiałby wrócić stamtąd skąd przybył, więc nikomu to na rękę. Każdy nawóz importowany jest lepiej przebadany niż nasz krajowy 

• Like 2
  • Thanks 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?

Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.

Jest to kontynuacja tematu: 

• Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost

Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 

• Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku

kontynuacja zeszłorocznego tematu:

• Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj