Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Troker1979    566
4 godziny temu, stach12 napisał:

moim skromnym zdaniem w ostatnich dniach wnioski składają nieuki i kombinatorzy

nieuk bo nie potrafi sobie zrobić korekty sam i poprawkę trzeba pewnie dopłacić

kombinator bo w ostatnim  dniu chce wyłudzić  dopłatę do cielątka które się urodzi za miesiąc po dopuszczalnym terminie składania wniosków

żadne terminy nie powinny być przedłużane , wysłane wnioski pocztą w ostatnich dniach niepoprawnie wypełnione do kosza  [ wyśle taki oszołom pocztą co popadnie i potem go wzywają do poprawki i płacą za wysyłke  za uczciwego obywatela podatki ] ,  a kary po 20  % za każdy dzień zwłoki

bez przesady 2 miesiące siedzą bezczynnie w okienkach i czekają  na wnioski a w ostatnim tygodniu najedzie się tępaków i mają pretensje że kolejki itd , guma i napierdal... bo grzbietach bydło

nieuk to raczej Ten co składa szybko, sam nie umie wypełnić a pod koniec terminu może być problem z dostępnością pomocy w wypenieniu

kombinator to ten co czeka na wycielenia do 15 maja  a ma jeszcze limit? Ciekawa interpretacja.

Dopłaty wysyłamy przez ewniosek to co to tego mają kolejki przy okienkach?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1370

A niech sobie każdy składa kiedy chce, gówno was to obchodzi xD 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
5 godzin temu, yaroslaw napisał:

Przestańcie  " karmić "  tego  pajaca  co  to  wszedł  tu  żeby  się  wyżyć  wirtualnie  za  swoje  kalectwo  intelektualne  w  realu  - z  pewnymi  ludźmi  dyskusja  mija  się  z sensem  bo  są  zwyczajnie  niereformowalni  a  polemika  z  nimi  kończy  się  zazwyczaj  zejściem  do  parteru  czyli  zniżeniem  się  do  ich poziomu intelektualnego

Hubertus to anty pisowski troll , na wszystkich AF zajmuje się dokopywaniem rządowi .

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1260
1 godzinę temu, Troker1979 napisał:

nieuk to raczej Ten co składa szybko, sam nie umie wypełnić a pod koniec terminu może być problem z dostępnością pomocy w wypenieniu

kombinator to ten co czeka na wycielenia do 15 maja  a ma jeszcze limit? Ciekawa interpretacja.

Dopłaty wysyłamy przez ewniosek to co to tego mają kolejki przy okienkach?

Klocki hamulcowe, czy filtr/olej wymienić też potrafię, ale lubię, kiedy kto inny za mnie to robi, na życie zarabiając.  Poza tym, nie lubię narzekać na rząd, czy ministra, a to standard, gdy w ostatnich dniach terminów, przeciążony system się zacina. 

 

  • Haha 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966
3 godziny temu, jarecki napisał:

siarczan siedmiowodny 65 zł za 25 kg .   jakoś odnosze wrazenie ze niektórzy na panice inflacyjnej próbują zarobić  w innym sklepie płaciłem po 75 zł niby 10zł na woreczku .           A i dodam ze im staszy przedawca tym drozej .

W Siedlcach 100zł 25kg siarczan🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    119
38 minut temu, biznesmen95 napisał:

A jak tam pomoc suszowa bo ponoc od poniedzialku mozna bedzie składać?

Skad taka informacja? rozumiem ze chodzi o ,,susze 2021,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2451
1 godzinę temu, biznesmen95 napisał:

A jak tam pomoc suszowa bo ponoc od poniedzialku mozna bedzie składać?

Ja już złożyłem razem z obszarowymi - nawozowymi - do mat.siewnego - i od razu suszowe . Kurna trza nowe konto otworzyć , bo jak zacznie kasa spływać na raz to na jednym koncie się nie pomieści

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555

to już można składać do materiału siewnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229

kurde najpierw niech oddadzą za nawozy, bo trochę pieniędzy utopione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Kasa na nawoz to nie utopiona kasa a inwestycja ktora sie zwroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baksik    2
40 minut temu, jan88 napisał:

to już można składać do materiału siewnego ?

właśnie, czy ktoś wie coś o dopłatach do materiału siewnego ? bo coś nie widać żadnych informacji w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555
46 minut temu, DANDYS napisał:

kurde najpierw niech oddadzą za nawozy, bo trochę pieniędzy utopione.

w grudniu po południu :) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276

Od poniedziałku w powiatowych oddziałach agencji polewają klina jak kogoś suszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2451
1 godzinę temu, jan88 napisał:

to już można składać do materiału siewnego ?

Nie tak tylko napisałem z przekąsem bo ktoś wspomniał o suszowych , do mat. siew to w tamtym roku było bodajże od czerwca i teraz też pewnie wcześniej nie będzie.

 

18 minut temu, VonVegans napisał:

Od poniedziałku w powiatowych oddziałach agencji polewają klina jak kogoś suszy

Co do tego polewania , to u nas w ogrodniczym jak tylko się zaczęła pandemia , to cały czas do tej pory stoją ze 2, 3 rodzaje alko badz jakiejś nalewki( jak się kończy to jest wymiana na nową ) , i 1 butla do rąk i napis zdezynfekuj ręce , ale nie zapomnij o gardle. Fakt że rzadko się próbuje , bo cały czas za kierowcę , ale jeśli ktoś ma taką potrzebę to sobie polewa . 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
23 godziny temu, Taurus83 napisał:

Skoro on jest miernotą z pisu to ty jesteś celujący z jakiej partii? Dla kolegi pytam.

Wniosek złożony tydzień temu jakoś a grykę zaczynam siać od poniedziałku jak wszystko dobrze pójdzie. I co? I nic. Co roku taj robię. Jak coś się zmienia to idzie korekta do wniosku i tyle. Nieraz to nawet w czerwcu robię korektę. 

Ja z żadnej partii. Punktuje tylko niemoty z rządu co nie umieją zorganizować składania dopłat o nawozy. Dopłaty obszarowe można złożyć nawet w nocy przez Internet nawet 14. To po co te korekty potem robić?

22 godziny temu, miwigos napisał:

Hubertuss gdzie jest napisane że  musi być obsiane w momęcie wysłania wniosku, ja mogę wypełnić wniosek już na przyszły rok 

Możesz I potwierdzisz prawdziwość wpisanych danych? Ty czytasz te wnioski czy ktoś ci wypełnia a ty nawet nie wiesz co klika.

21 godzin temu, mysza103 napisał:

 W tym wpisie to raczej ty się ośmieszasz , Z 2 tygodnie temu złożyłem wniosek , a parę dni temu umyślałem sobie że kawałek rzepaku będę przesiewał kukurydzą , więc sobie na spokojnie weszłem z powrotem we wniosek i zrobiłem korektę że na części działki będzie kukurydzą zamiast rzepaku , a inną działkę zbierałem na gębę , a teraz tą działkę również sobie dodałem . Więc nie rozumiem że wniosek składa się dopiero wtedy jak wszystko jest zasiane , przecież możesz złożyć wniosek wcześniej , ale cały czas masz do niego wgląd , i możesz sobie w tym wniosku robić różne modyfikacje , w zależności co ci się wydarzy na gospodarstwie . Ale że tyś z miasta to o takich rzeczach nie wiesz.

Ha ha ja się owieszam? Napisał ten co sam nie wie co posieje i korekty robi. Złożenie wniosku przez Internet to 5 czy 10 minut jak ktoś ma więcej pół czy zwierząt. Można to zrobić nawet 15 bo nie trzeba nigdzie iść to po co robić te korekty. To jest mądre? A może tak się spieszyłeś bo myślałeś, że szybciej złożysz o nawozy to szybciej kasę dadzą?

20 godzin temu, bezbarwny napisał:

Potrafisz wskazać Stetryczały  Nudziarzu  gdzie te żale wylewam? 

Ty również do końca przekonany nie jesteś, co i gdzie posiejesz? 

No przecież widać, że wylewasz swoje żale. Nie masz argumentów to próbujesz pyskówkę robić. Trolu dopłaty obszarowe składa się przez Internet. To dlaczego niedojdy z pisu nie zrobiły możliwości składania nawozowych przez Internet. I tak proszą by wpisać deklarowane nawozy do netu by było im łatwiej. To dlaczego nie mogli dodać tych kilku stron które musisz nieść do armir? Bronisz przegranej sprawy. Każdy myślący widzi te wady. Ale ci z pisu są tak otumanieni, że choćby było jak najgorzej to będą tu walczyć jak ty, że jest wspaniale.

20 godzin temu, yaroslaw napisał:

Przestańcie  " karmić "  tego  pajaca  co  to  wszedł  tu  żeby  się  wyżyć  wirtualnie  za  swoje  kalectwo  intelektualne  w  realu  - z  pewnymi  ludźmi  dyskusja  mija  się  z sensem  bo  są  zwyczajnie  niereformowalni  a  polemika  z  nimi  kończy  się  zazwyczaj  zejściem  do  parteru  czyli  zniżeniem  się  do  ich poziomu intelektualnego

Kalectwo intelektualne to prezentujesz tutaj akurat ty. Ja ci podaje konkretne przykłady jak brak możliwości składania dopłat nawozowych przez net gdzie i tak proszą by wpisać do netu deklarowane nawozy by im ułatwić. A ty w zamian wyzywasz. Ciężko im było dołączyć te strony co musisz nieść do armir. Czy brak możliwości składania pocztą gdzie decyduje data stempla pocztowego. Większość myślących to widzi. Ale tacy jak ty kalecy intelektualni będą bronić pisu do upadłego. Nawet gdyby ci pis na głowę nafajdał to byś tu piał z zachwytu i wyzywał. Jak by ci pisali co masz na głowie i kto ci to zrobił.

19 godzin temu, stach12 napisał:

moim skromnym zdaniem w ostatnich dniach wnioski składają nieuki i kombinatorzy

nieuk bo nie potrafi sobie zrobić korekty sam i poprawkę trzeba pewnie dopłacić

kombinator bo w ostatnim  dniu chce wyłudzić  dopłatę do cielątka które się urodzi za miesiąc po dopuszczalnym terminie składania wniosków

żadne terminy nie powinny być przedłużane , wysłane wnioski pocztą w ostatnich dniach niepoprawnie wypełnione do kosza  [ wyśle taki oszołom pocztą co popadnie i potem go wzywają do poprawki i płacą za wysyłke  za uczciwego obywatela podatki ] ,  a kary po 20  % za każdy dzień zwłoki

bez przesady 2 miesiące siedzą bezczynnie w okienkach i czekają  na wnioski a w ostatnim tygodniu najedzie się tępaków i mają pretensje że kolejki itd , guma i napierdal... bo grzbietach bydło

Ale żeś po wymyślał. Nieuk bo wypełni jak już posiał i korekt nie musi robić? A ten co korekty robi bo wypełnia nie wiedząc co będzie to mądry? Weź mi wytłumacz po co te korekty robić jak można raz a dobrze?

Z tymi źle wypełnionymi wnioskami to już popłynąłeś. Do kosza? OK. Tylko co z tymi uczonymi co nie wiedzą co będą sieli i potem korekty muszą robić? Też do kosza? Bo przecież źle wypełnili. Ok jestem za. Co za różnica czy wyśle źle wypełniony pocztą czy przez net czy zaniesie. Źle to do kosza. Ciekawe co na to @Taurus83czy  @mysza103? Miłośnicy korekt. Bo po coc raz a dobrze jak można poprawiać. Ciekawa metoda na życie rób dwa razy zamiast raz a dobrze.

14 godzin temu, Mariusz2903 napisał:

Hubertus to anty pisowski troll , na wszystkich AF zajmuje się dokopywaniem rządowi .

Rząd sam sobie dokopuje. Ja tylko o tym piszę. Marnowane miliardy z KPO kary za Turów utopione pieniądze w kraju na wybory kopertowe, Ostrołękę CPK. Nikt tak nie dokopie pisowi jak oni sami.

13 godzin temu, bezbarwny napisał:

Klocki hamulcowe, czy filtr/olej wymienić też potrafię, ale lubię, kiedy kto inny za mnie to robi, na życie zarabiając.  Poza tym, nie lubię narzekać na rząd, czy ministra, a to standard, gdy w ostatnich dniach terminów, przeciążony system się zacina. 

Nie lubisz narzekać na rząd czy ministra. Bo pisowska propaganda cię tak zaprogramowała. Jak rząd się zmieni będziesz tu pierwszy narzekał. Otóż temu ministrowi czy rządowi my podatnicy płacimy za dobrą pracę a nie za dyletanctwo i partactwo. Ty byś na ministra nie naciskał nawet jak by ci na głowę nafajdał i piał byś z zachwytu, ze tak trzeba bo to z pisu. Natomiast ci co myślą widzą partactwo i podają konkretne wady tego co jest i jak to się dzieje.

Weź mi wytłumacz dlaczego wniosku o nawozy nie można złożyć przez net skoro i tak proszą by podać zakupione nawozy? Dlaczego nie mogli dodać tam tych kilku stron które musisz zanieść do armir osobiście? Potrafisz coś mądrego konkretnie napisać? Czy znowu wyzwiskami na konkrety odpowiesz?

21 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

Ja składam po zasiewach bo po co potem robić zmiany itp... Po co niby składać wcześniej?.... Aby do kontroli wylosowali.. 🤔😜

Nigdy nie robiłem zaDnych korekt i tyle.... Robicie na oddpie... I potem poprawiacie... Aby złożyć bo myślicie ze kasę dostaniecie pierwsi. 

Dokładnie. Ja myślę, że wcześniej ci składają co sami nie umieją by kolejek uniknąć. A potem korekty robią. Lub po prostu mają taki sposób na życie, że robią wszystko byle jak i poprawiają bo im to normalka, że się poprawia.

Było tu tez na forum kilku co myśleli, że jak szybciej złożą to szybciej kasa będzie. Ale to nie prawda.

16 godzin temu, jarecki napisał:

siarczan siedmiowodny 65 zł za 25 kg .   jakoś odnosze wrazenie ze niektórzy na panice inflacyjnej próbują zarobić  w innym sklepie płaciłem po 75 zł niby 10zł na woreczku .           A i dodam ze im staszy przedawca tym drozej .

To to akurat normalka kiedyś taki rozrzut był. Sam kupowałem siarczan7w kilka tygodni temu po 65.

11 godzin temu, DANDYS napisał:

kurde najpierw niech oddadzą za nawozy, bo trochę pieniędzy utopione.

Spokojnie daj Glapińskiemu nadrukować. Tam drukarki pracują non stop. Teraz drukują na inne potrzeby. Na nawozy nadrukują gdzieś na jesieni. Chyba, że wybory szybciej będą.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
2 godziny temu, hubertuss napisał:

Ja z żadnej partii. Punktuje tylko niemoty z rządu co nie umieją zorganizować składania dopłat o nawozy. Dopłaty obszarowe można złożyć nawet w nocy przez Internet 

Rząd sam sobie dokopuje. Ja tylko o tym piszę. Marnowane miliardy z KPO kary za Turów utopione pieniądze w kraju na wybory kopertowe, Ostrołękę CPK. Nikt tak nie dokopie pisowi jak oni sami.

 

Za wszystkich rządów były marnotrawione pieniądze i nikt za to nie odpowiedział .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3491
2 godziny temu, hubertuss napisał:

 

Możesz I potwierdzisz prawdziwość wpisanych danych? Ty czytasz te wnioski czy ktoś ci wypełnia a ty nawet nie wiesz co klika.

 

Nie martw sie o mnie wypełniam sam od samego początku jak nastały dopłaty, od kiku lat dla 7 gospodarstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
Napisano (edytowany)

A to nie miała być "dobra zmiana" i "wystarczy nie kraść"? Jest to samo, a w zasadzie dużo gorzej.

 

13 minut temu, Mariusz2903 napisał:

Za wszystkich rządów były marnotrawione pieniądze i nikt za to nie odpowiedział .

 

Edytowano przez jacek1296
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
28 minut temu, jacek1296 napisał:

A to nie miała być "dobra zmiana" i "wystarczy nie kraść"? Jest to samo, a w zasadzie dużo gorzej.

 

 

Miało nie być kumoterstwa i nepotyzmu ale jest , mimo wszystko łatwiej jest o prace i programy społeczne .

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
8 minut temu, Mariusz2903 napisał:

 mimo wszystko łatwiej jest o prace 

Tak tak. 🤦‍♂️

Szfagierka szuka pracy i nigdzie nie chcą przyjąć bo trzeba mieć znajomości żeby dostać pracę. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1260
4 godziny temu, hubertuss napisał:

 

No przecież widać, że wylewasz swoje żale. Nie masz argumentów to próbujesz pyskówkę robić. Trolu dopłaty obszarowe składa się przez Internet. To dlaczego niedojdy z pisu nie zrobiły możliwości składania nawozowych przez Internet. I tak proszą by wpisać deklarowane nawozy do netu by było im łatwiej. To dlaczego nie mogli dodać tych kilku stron które musisz nieść do armir? Bronisz przegranej sprawy. Każdy myślący widzi te wady. Ale ci z pisu są tak otumanieni, że choćby było jak najgorzej to będą tu walczyć jak ty, że jest wspaniale.Kalectwo intelektualne to prezentujesz tutaj akurat ty. Ja ci podaje konkretne przykłady jak brak możliwości składania dopłat nawozowych przez net gdzie i tak proszą by wpisać do netu deklarowane nawozy by im ułatwić. A ty w zamian wyzywasz. Ciężko im było dołączyć te strony co musisz nieść do armir. Czy brak możliwości składania pocztą gdzie decyduje data stempla pocztowego. Z tymi źle wypełnionymi wnioskami to już popłynąłeś. Do kosza? OK. Tylko co z tymi uczonymi co nie wiedzą co będą sieli i potem korekty muszą robić? Też do kosza? Bo przecież źle wypełnili. Ok jestem za. Co za różnica

Nie lubisz narzekać na rząd czy ministra. Bo pisowska propaganda cię tak zaprogramowała. Jak rząd się zmieni będziesz tu pierwszy narzekał. Otóż temu ministrowi czy rządowi my podatnicy płacimy za dobrą pracę a nie za dyletanctwo i partactwo. Ty byś na ministra nie naciskał nawet jak by ci na głowę nafajdał i piał byś z zachwytu, ze tak trzeba bo to z pisu. Natomiast ci co myślą widzą partactwo i podają konkretne wady tego co jest i jak to się dzieje.

Weź mi wytłumacz dlaczego wniosku o nawozy nie można złożyć przez net skoro i tak proszą by podać zakupione nawozy? Dlaczego nie mogli dodać tam tych kilku stron które musisz zanieść do armir osobiście? Potrafisz coś mądrego konkretnie napisać? Czy znowu wyzwiskami na konkrety odpowiesz?

Pytam raz jeszcze zaśliniona niemoto, potrafisz wskazać w którym miejscu wylewam żale, czy tylko kłapiesz jadaczką pieniaczu? 
 

Wskaż również, w którym miejscu napisałem, że nie widzę wad,  czy negowałem to co piszesz o braku możliwości składania wniosku nawozowego za pośrednictwem internetu? Potrafisz? Czy tylko pianę do swoich zwid bić potrafisz? 

A…i wskaż również, w którym miejscu, bronię jakiejkolwiek, nie tylko przegranej sprawy. 
 

Pokornie proszę, żebyś tym razem odniósł się, jak powiadasz, konkretnie, do moich pytań, a nie do tego, co się w Twojej pustej mózgownicy urodziło. 
 

 

  • Haha 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
2 godziny temu, Mariusz2903 napisał:

Za wszystkich rządów były marnotrawione pieniądze i nikt za to nie odpowiedział .

Ale jak ci ktoś napisał. Ten rząd doszedł do władzy na hasłach walki z korupcją i nepotyzmem i krytykowaniu tego u poprzedników. A tym czasem zjawiska nepotyzmu i korupcji za tego rządu przybrały skalenie znaną wcześniej w PL.

2 godziny temu, Mariusz2903 napisał:

Miało nie być kumoterstwa i nepotyzmu ale jest , mimo wszystko łatwiej jest o prace i programy społeczne .

W mniejszych miastach nawet w głupiej biedrze trzeba mieć znajomości. W dużych problemu może takiego nie ma. Ale to, że łatwiej mieć pracę to nie zasługa pisu. Społeczeństwo się starzeje. Na rynku jest koniunktura. Pis w zasadzie dla gospodarki nic nie zrobił. Nie było żadnych wielkich reform gospodarczych a ni nic. A programy socjalne są. Ale pamiętaj, że musimy na nie płacić a przy okazji jeszcze płacić kolejnym urzędasom, którzy to dzielą. A te dzieci co na nie 500 plus teraz się bierze będą płacić jeszcze więcej bo długi zostaną na pokolenia.

44 minuty temu, bezbarwny napisał:

Pytam raz jeszcze zaśliniona niemoto, potrafisz wskazać w którym miejscu wylewam żale, czy tylko kłapiesz jadaczką pieniaczu? 

Wskaż również, w którym miejscu napisałem, że nie widzę wad,  czy negowałem to co piszesz o braku możliwości składania wniosku nawozowego za pośrednictwem internetu? Potrafisz? Czy tylko pianę do swoich zwid bić potrafisz? 

A…i wskaż również, w którym miejscu, bronię jakiejkolwiek, nie tylko przegranej sprawy. 

Pokornie proszę, żebyś tym razem odniósł się, jak powiadasz, konkretnie, do moich pytań, a nie do tego, co się w Twojej pustej mózgownicy urodziło. 

Ile razy ci to samo tłumaczyć? Pisałem o wadach systemu i jakie niedojdy to robią. To zaczęliście od ataku na mnie bez żadnej argumentacji. A teraz powtarzaj ci w koło bo nie rozumiesz. Już ci pisałem ile razy jeszcze. I tak odpiszesz to co teraz.

Kilka osób tu pisało jak można by poprawić sytuację. Pisali konkrety w tym ja. Więc skoro zacząłeś atakować mnie za to, ze piszę konkrety to znaczy, ze bajzlu pisowskiego bronisz. Bo gdybyś nie bronił a rozumiał, że są konkretne wady to byś chociaż przemilczał. Ale nie ty musisz bronić swego kochanego pisu nawet jak spartoli wszystko jak zawsze. Więc czytaj se dalej tłumacz se dalej ja nie mam zamiaru ci tego samego po pięć razy pisać.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
2 godziny temu, Mariusz2903 napisał:

Miało nie być kumoterstwa i nepotyzmu ale jest , mimo wszystko łatwiej jest o prace i programy społeczne .

Czyli "mimo wszystko" wszystko usprawiedliwia?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wyborcy pisu po prostu muszą sobie jakoś tłumaczyć i usprawiedliwiać, że miało być inaczej a nie jest. Mieli nie kraść i miało nie być kumoterstwa a jest i to na nie spotykaną wcześniej skalę. To sobie tłumaczą ,że chociaż praca jest i socjal za który musza potem płacić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj