Polecane posty

Andpol    949
10 minut temu, Michall51 napisał:

Po ile u was Azoty? 

Trzeba podzwonić popytać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
58 minut temu, RU68 napisał:

Nie kolego wyraźnie cieszyłeś się z tego że ktoś mógł pomylić kolejność  cyt"Pewnie już go odjęli z autopsji pisze hehe" takie życzliwe  h*je  myślałem że tylko na śląsku ale to tyczy całego kraju 

Wmawiaj sobie co myślałem. Może ty jasnowidz. MI tam wisi jak kto złożył ludzie w armir pytali czy dopłaty złożone. A z drugiej strony każdy odpowiada za siebie i za swoje pomyłki i ja na to czy ktoś się pomyli wpływu nie mam i mnie to ani ziębi ani grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Ale trzeba zrozumieć że to celowo zastawiona na niektórych pułapka aby ich uwalić na starcie bo co zmienia czy przed czy po ? A cwaniaczyć i naśmiewać się n nie ma co bo dopadną ciebie innym razem  i będziesz się też cieszył ? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681
2 godziny temu, RU68 napisał:

Obawiam się że masz rację nie ma recepty na leczenie i nikt chyba jej nie ma aby nikt nie stracił za dużo .Raczej nie należę do biednych ale mam wrażenie że dla  opozycji liczyło się tylko jakoś spiąć budżet kosztem biedniejszych a elity hulaj dusza za tą kasę .Już były przymiarki do likwidacji KRUS podnieśli wiek emerytalny no i""" "pinindzy nima i ni bedzie "-bo się musimy nimi dzielić między sobą "" a wcześniejsza wypłata dopłat była niemożliwa wręcz (bo nie chciało im się napisać wniosku do Brukseli) PIS raz napisał i teraz wysyła tylko co roku ksero i można )  Jestem przekonany że rządy opozycji nam dopiero dołożą 

A co masz obecnie? W d*pie z budżetem, wydatki pochowane w funduszach poza kontrolą a elity hulaj dusza za tą kasę, tylko na skalę o jakiej poprzednicy nawet nie śmieli pomyśleć. Liczy się tylko utrzymanie władzy za wszelką cenę. Zaliczki dopłat to idiotyzm. Jeżeli zaliczki można wypłacić w 2miesiące, to czy nie można całości dopłat też w 2miesiące i do końca stycznia temat zamknięty? Co do krus, nie zlikwidują, za dużo figurantów podniosłoby wrzask. Opozycja dołoży? A owszem, po tych skurwysynach trzeba będzie długo sprzątać.

Edytowano przez jacek1296
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8963
1 godzinę temu, Bogdan_ja napisał:

Żadnego współczynnika na razie nikt nie ogłosił tylko piszą że jest możliwe że skorygują jak podlicza na jaką sumę są wnioski... Żadnego krachu nie będzie skoro tak mało rolników złożyło i zapewne na niewielkie kwoty... Jest prawie 4 mld zł i ma trafić do tych co złożyli.... Nie jesteś w tej grupie to daj se siana na razie i nie ogłaszaj korekty której na dziś nie ma.... A nawet jak będzie i saletra wyjdzie po 1400/1500zl tona tona a nie po 1200zl to tyz dobra cena 😜😁😁😁

 

Mi wychodzi prawie 20 tys zwrotu a jak dostanę mniej powiedzmy 18 czy 15 tys to tyz pieniądz i to spory. 

Napisałem ,gdyby kasy zabrakło "

A Trzeba brać i taki scenariusz po uwagę.

Jak wypłacą to wtedy można liczyć...zresztą co tu liczyć jak zaraz więcej wydamy na paliwo żeby obrobić hektar ziemi jak tej dopłaty dadzą, błędne koło to rozdawnictwo i tyle🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2994

Tak czy siak nawozy drogie i trza odzyskiwać zapłacone podatki i tyle jak można... 

Na następne lata trza myśleć o ekologi i tyle. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2449
35 minut temu, jacek1296 napisał:

A co masz obecnie? W d*pie z budżetem, wydatki pochowane w funduszach poza kontrolą a elity hulaj dusza za tą kasę, tylko na skalę o jakiej poprzednicy nawet nie śmieli pomyśleć. Liczy się tylko utrzymanie władzy za wszelką cenę. Zaliczki dopłat to idiotyzm. Jeżeli zaliczki można wypłacić w 2miesiące, to czy nie można całości dopłat też w 2miesiące i do końca stycznia temat zamknięty? Co do krus, nie zlikwidują, za dużo figurantów podniosłoby wrzask. Opozycja dołoży? A owszem, po tych skurwysynach trzeba będzie długo sprzątać.

Owszem , mogliby się uporać do końca stycznia z dopłatami , ale urzędowo mają termin na wypłatę do końca czerwca i pewnie mogilby zacząć płacić w maj-czerwiec, wtedy sam pewnie byś tu pisał że powinni zaliczki dawać wcześniej , żeby jakiś grosz był na koncie. Przecie pamiętamy jak wcześniej nie było zaliczek i dostawało się dopłaty marzec -kwiecień , czy jak jednego roku dostałem koło 20 czerwca , to ilu ludzi się czepiało że dopłaty powinny być wcześniej , teraz jest wcześniej , chociaż mnie to osobiście trochę denerwuje , bo cykają de dopłaty ratami , a ja osobiście bym wolał miesiąc pózniej , ale żeby przyszło jednym rzutem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

Dokładnie tak jak ja, może być później ale całość. Przy rozbiciu ile to propagandy, jak to ciężko pracują, jak to zaliczki załatwili, jacy dobrzy i potrzebni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
5 godzin temu, tracker napisał:

Wszystkie psy wieszają na rządzących a sami

https://wpolityce.pl/polityka/602517-lubnauer-ma-obligacje-o-wartosci-197-mln-zl-jeden-szczegol

Ja obecnie nawozów nie stosuję, może ktoś by podał aktualne ceny  bo to mnie bardziej interesuje od propagandy urbanowskiego TWNu.

To tak jak nasz kochany premier sprzedał wszystkie nieruchomości i obligacje kupił. Ciekawe skąd wiedział już we wrześniu trzeba sprzedać?  W tv opowiadał przez całą zime że inflacja tak nie wzrośnie a sam taki numer odwalił. Politycy rąbią nas w trąbę a Wy się między sobą kłucicie. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek23111    330

Wolałbym mieć kapitał w nieruchomościach, bo na obligacjach zawsze mniej się zarobi, a nieruchomości poszły ostro w górę, przez drogie materiały budowlane i napływ ukraińców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
19 minut temu, kibix napisał:

To tak jak nasz kochany premier sprzedał wszystkie nieruchomości i obligacje kupił. Ciekawe skąd wiedział już we wrześniu trzeba sprzedać?  W tv opowiadał przez całą zime że inflacja tak nie wzrośnie a sam taki numer odwalił. Politycy rąbią nas w trąbę a Wy się między sobą kłucicie. 

Te ciule wspólnie piją wspólnie inwestują i wspólnie kradną -rządzący więcej opozycja mniej a ta niby wojenka jest na pokaz dla gawiedzi aby zaprzątać uwagę To musi upaść prędzej czy później bez znaczenia kto będzie rządził 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    619
27 minut temu, sylwek23111 napisał:

Wolałbym mieć kapitał w nieruchomościach, bo na obligacjach zawsze mniej się zarobi, a nieruchomości poszły ostro w górę, przez drogie materiały budowlane i napływ ukraińców.

No chyba, że za jakiś czas czeka nas krach na rynku nieruchomości, bądź wprowadzenie podatku katastralnego. Na razie tego nie robią, bo sami nakupili mieszkań na wynajem, ale kto wie skoro taki jeden się ich pozbył to może coś wie :P. Ja pamiętam krach z 2008 roku i spadki cen także i to jest możliwe.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354
48 minut temu, kibix napisał:

To tak jak nasz kochany premier sprzedał wszystkie nieruchomości i obligacje kupił. Ciekawe skąd wiedział już we wrześniu trzeba sprzedać?  W tv opowiadał przez całą zime że inflacja tak nie wzrośnie a sam taki numer odwalił. Politycy rąbią nas w trąbę a Wy się między sobą kłucicie. 

Skąd wiesz, że to prawda z tym zakupem obligacji? Może tylko ktoś próbuje naciągnąć ludzi na ich zakup 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marionos    106
12 minut temu, Nintendo napisał:

Skąd wiesz, że to prawda z tym zakupem obligacji? Może tylko ktoś próbuje naciągnąć ludzi na ich zakup 

LOL.. przeciez jest to informacja publiczna..
Obligacje indeksowane inflacją za 4,6mln PLN. Im większa inflacja tym więcej zarobi.
Poza tym nie można kupić aktualnie takich obligacji.. no chyba, że jesteś ministrem jak ówcześnie i sobie wydrukujesz dla siebie..
Jawnie nas dymają i robią wewnętrzne biznesy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354
23 minuty temu, Marionos napisał:

LOL.. przeciez jest to informacja publiczna..
Obligacje indeksowane inflacją za 4,6mln PLN. Im większa inflacja tym więcej zarobi.
Poza tym nie można kupić aktualnie takich obligacji.. no chyba, że jesteś ministrem jak ówcześnie i sobie wydrukujesz dla siebie..
Jawnie nas dymają i robią wewnętrzne biznesy.

Można kupić bo sam kupilem w tamtym tygodniu. 

Mam też wykupione już że dwa lata temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camasa    16
4 godziny temu, Michall51 napisał:

Po ile u was Azoty? 

Saletra 3500 bb

Saletrzak 3000 bb

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marionos    106
5 minut temu, Nintendo napisał:

Można kupić bo sam kupilem w tamtym tygodniu. 

Mam też wykupione już że dwa lata temu. 

ale nie dokładnie te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354
34 minuty temu, Marionos napisał:

ale nie dokładnie te same.

A czym się niby różniły? Są minimalne różnice w oprocentowaniu plus wartość inflacji jeśli wybierzesz minimum czteroletnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1287
41 minut temu, Camasa napisał:

Saletra 3500 bb

Saletrzak 3000 bb

jaki region?


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogie7    493
RU68 napisał:

Nie kolego wyraźnie cieszyłeś się z tego że ktoś mógł pomylić kolejność  cyt"Pewnie już go odjęli z autopsji pisze hehe" takie życzliwe  h*je  myślałem że tylko na śląsku ale to tyczy całego kraju 

Na Śląsku owszem, ale tylko te .uje zza Buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555
1 godzinę temu, Camasa napisał:

Saletra 3500 bb

Saletrzak 3000 bb

 

o czyli idzie w dół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj