Polecane posty

yaroslaw    429
17 minut temu, hubertuss napisał:

Może jest ponad twoje zdolności intelektualne. Mi zajęło zrobienie wniosku kilka minut. Złożenie też zajęło kilka minut. Chodzi o to, że jest bałagan z informacją. To, że coś jest dobrowolne to nie znaczy, że trzeba to spartolić. Co pis potrafi bardzo dobrze. Jak pisałem w znacznie poważniejszych wnioskach na poważniejsze kwoty, które są też dobrowolne decyduje choćby data stempla. Wiele dobrowolnych wniosków jak te o dopłaty można złożyć przez interwent. Więc nie wyjeżdżaj mi tu z jakimiś możliwościami intelektualnymi bo można to było zrobić lepiej. Ale pis zawsze musi spartolić.

No  dobra  już  wszyscy  wiedzą  że  nie lubisz  PISu  - teraz  daj  ludziom  odpocząć od siebie  bo  męczysz  jak  mało  kto , tak  jakby  ci  za to  płacili  .

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Może jest ponad twoje zdolności intelektualne. Mi zajęło zrobienie wniosku kilka minut. Złożenie też zajęło kilka minut. Chodzi o to, że jest bałagan z informacją. To, że coś jest dobrowolne to nie znaczy, że trzeba to spartolić. Co pis potrafi bardzo dobrze. Jak pisałem w znacznie poważniejszych wnioskach na poważniejsze kwoty, które są też dobrowolne decyduje choćby data stempla. Wiele dobrowolnych wniosków jak te o dopłaty można złożyć przez interwent. Więc nie wyjeżdżaj mi tu z jakimiś możliwościami intelektualnymi bo można to było zrobić lepiej. Ale pis zawsze musi spartolić.

No widzisz, a dwie strony wcześniej, „trzepałeś jadaczką”, jak to pis, Ciebie biednego, przeczołgać w kolejce do złożenia wniosku chce😇🤣

 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, yaroslaw napisał:

No  dobra  już  wszyscy  wiedzą  że  nie lubisz  PISu  - teraz  daj  ludziom  odpocząć od siebie  bo  męczysz  jak  mało  kto , tak  jakby  ci  za to  płacili  .

Na pewno nie bardziej męczę niż ty. Nie masz już nic do napisania to się żalić zacząłeś

55 minut temu, bezbarwny napisał:

No widzisz, a dwie strony wcześniej, „trzepałeś jadaczką”, jak to pis, Ciebie biednego, przeczołgać w kolejce do złożenia wniosku chce😇🤣

 

Trzepiesz jadaczką co najwyżej sam. Kolejny co nie ma nic do napisania a żale wylewa. Popatrz sobie co ludzie piszą i co się dzieje w innych oddziałach arimr. To, że u mnie nie było problemów ok. Ale ludzie gdzie indziej się męczą. Bo jakaś niedojda z pisu nie wpadła na pomysł by np decydowała data stempla pocztowego. Wtedy ci co sobie radzą nie musieli by stać w kolejce z tymi co nie radzą sobie i np wysłali by na poczcie. Ale nie no bo przecież ci nie kumaci w większości głosują na pis i się obrazą, że ich się dzieli i oni muszą stać w kolejce bo nie umiom😄. A ci co umio😄 to se na poczcie bez kolejki wysyłają. A by dopełnić bałaganu to kazali składać po obszarowych. Jak by to miało jakieś znaczenie. Złożysz jedne i drugie to rozpatrzą wtedy co za równica które pierwsze. Ale nie to jest pis i to trzeba spieprzyć. A taki jak ty będzie trzepał jadaczką bo ktoś pisze prawdę o twoim cudownym pise.

Edytowano przez hubertuss
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8975
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, miwigos napisał:

Toś przegioł teraz , drzewo owocowe tniesz ile chcesz reszte tez robisz jak chcesz

Mylisz się Panie. Nie każde drzewo tniesz ile chcesz. Nawet we własnym lesie masz limity na wycinkę. 

Chłopak piszę prawdę, nawozy pod kontrolą, opryski, obornik, chodowla świnek, wszystko w reżimie sanitarnym, 3 lata temu dostałem mandat 50zł bo 10 kurek chodziło po podwórku...o jakiej wolności my mówimy?

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3510

Pisałe o dzewie owocwym , zobacz co on napisał , 

Jak był zakaz wypuszczania to mieli prawo

24 minuty temu, hubertuss napisał:

Na pewno nie bardziej męczę niż ty. Nie masz już nic do napisania to się żalić zacząłeś

Trzepiesz jadaczką co najwyżej sam. Kolejny co nie ma nic do napisania a żale wylewa. Popatrz sobie co ludzie piszą i co się dzieje w innych oddziałach arimr. To, że u mnie nie było problemów ok. Ale ludzie gdzie indziej się męczą. Bo jakaś niedojda z pisu nie wpadła na pomysł by np decydowała data stempla pocztowego. Wtedy ci co sobie radzą nie musieli by stać w kolejce z tymi co nie radzą sobie i np wysłali by na poczcie. Ale nie no bo przecież ci nie kumaci w większości głosują na pis i się obrazą, że ich się dzieli i oni muszą stać w kolejce bo nie umiom😄. A ci co umio😄 to se na poczcie bez kolejki wysyłają. A by dopełnić bałaganu to kazali składać po obszarowych. Jak by to miało jakieś znaczenie. Złożysz jedne i drugie to rozpatrzą wtedy co za równica które pierwsze. Ale nie to jest pis i to trzeba spieprzyć. A taki jak ty będzie trzepał jadaczką bo ktoś pisze prawdę o twoim cudownym pise.

A kto kazał czekać na ostatnie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
13 minut temu, hubertuss napisał:

Trzepiesz jadaczką co najwyżej sam. Kolejny co nie ma nic do napisania a żale wylewa. Popatrz sobie co ludzie piszą i co się dzieje w innych oddziałach arimr. To, że u mnie nie było problemów ok. Ale ludzie gdzie indziej się męczą. Bo jakaś niedojda z pisu nie wpadła na pomysł by np decydowała data stempla pocztowego. Wtedy ci co sobie radzą nie musieli by stać w kolejce z tymi co nie radzą sobie i np wysłali by na poczcie. Ale nie no bo przecież ci nie kumaci w większości głosują na pis i się obrazą, że ich się dzieli i oni muszą stać w kolejce bo nie umiom😄. A ci co umio😄 to se na poczcie bez kolejki wysyłają. A by dopełnić bałaganu to kazali składać po obszarowych. Jak by to miało jakieś znaczenie. Złożysz jedne i drugie to rozpatrzą wtedy co za równica które pierwsze. Ale nie to jest pis i to trzeba spieprzyć. A taki jak ty będzie trzepał jadaczką bo ktoś pisze prawdę o twoim cudownym pise.

Kolejny? Czyli co, po Tobie zaraz?😂poza tym, wskaż Oszołomku, w którym miejscu żale wylewam?

to przez wzgląd na takie niemoty jak Ty, terminy składania wniosków wydłużać muszą, bo przecież trzeba wysiać ostatnie ziarnko, by ów wniosek, czy wnioski złożyć. Dzisiaj kończę siać kukurydzę, a wniosek obszarowy od dwóch tygodni złożony leży. Zaraz po nim wysłany nawozowy. Można? Można. Choć oczywiście tacy jak Ty, co to żali niezwykli wylewać, muszą do ostatniej chwili czekać, bo przecież mogą się rozmyślić, gdzie i co posiane ma być, prawda?🤣

  • Like 1
  • Haha 2

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

A ja zaznaczyłem że nie należę do żadnej z powyższych grup przedsiębiorstw. Ale się machłem. W poniedziałek jadę robić korekte wniosku. Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1136
Napisano (edytowany)
Dnia 11.05.2022 o 16:32, jarecki napisał:

ale wniosek mozna złozyc przez neta?

Jak masz Epuap, to możesz, wysyłasz na skrzynkę BP wniosek i skan faktury, dodatkowo wprowadzasz fakturę do systemu zgodnie z instrukcją. Wszystko masz opisane w necie.

Dnia 11.05.2022 o 18:47, d4rek napisał:

Musisz papier plus kopie faktur do Armir zawieźć , a przez neta później dodajesz ręcznie co jest na fakt. 

Nic nie musisz zawozić, wniosek złożony jak powyżej opisałem 26.04, dziś dzwoniłem upewnić się, czy wpłynął, i czy nie wymaga uzupełnienia. Na chwilę obecną wszystko jest OK.

Edytowano przez jacor73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1283

Jedno co mnie cieszy, to postęp, nauka i chęć ulepszenia. Parę lat tu jestem i przyznam, że zaczynamy coś rozumieć i wyciągać wnioski, brawo. Nie szukajmy zwady u nas na podwórku, bo tam obok ktoś tylko na to czeka. 

 


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)
8 godzin temu, bezbarwny napisał:

Kolejny? Czyli co, po Tobie zaraz?😂poza tym, wskaż Oszołomku, w którym miejscu żale wylewam?

to przez wzgląd na takie niemoty jak Ty, terminy składania wniosków wydłużać muszą, bo przecież trzeba wysiać ostatnie ziarnko, by ów wniosek, czy wnioski złożyć. Dzisiaj kończę siać kukurydzę, a wniosek obszarowy od dwóch tygodni złożony leży. Zaraz po nim wysłany nawozowy. Można? Można. Choć oczywiście tacy jak Ty, co to żali niezwykli wylewać, muszą do ostatniej chwili czekać, bo przecież mogą się rozmyślić, gdzie i co posiane ma być, prawda?🤣

Kolejny po tym Jarosławie przez y. Wylewasz żale jak nic. Nie masz żadnych argumentów to próbujesz pyskówkę robić Ludzie słusznie piszą, że są kolejki. Sami kazali zgłaszać po obszarowych. A z obszarowymi wielu musiało czekać z różnych powodów choćby zasiewów maju. Ale taki trol jak ty tego nie rozumie próbuje pyskówkę robić.

Złożyłeś wniosek nie mając obsianych upraw. Brawo bystrzacho. To tak jak byś ściął drzewo a potem zgłosił w gminie. Fajnie się sam podpier. Ale wiadomo wyborca pisu nigdy nie grzeszy rozumem. Bo gdybyrozum miał nie głosowął by na pis.

Ludzie słusznie zgłaszają i argumentują takie problemy jak np brak opcji wysyłania pocztą z data stempla czy możliwości składania przez Internet. To jest XXI wiek by takie rzeczy robić. Ale pisowski trol będzie się rzucał, że ktoś śmie zwrócić uwagę na niedojdy z pisu nie umieją tego zrobić.

Więc daruj se pisowska niemoto uwagi o niemotach. Bo większego niemoty niż ty niema tutaj. Złożyłeś wniosek, potwierdziłeś prawdziwość danych własnym podpisem pod odpowiedzialnością karną. A tych upraw na polu nie było i chwalisz się tym w necie. Brawo niemoto.

8 godzin temu, miwigos napisał:

A kto kazał czekać na ostatnie dni

Pis. Tylko nie ośmiesz się jak ten wyżej i nie napisz, że złożyłeś wcześniej potwierdzając podpisem posiadane uprawy nie mając ich obsianych. No chyba, że nie siałeś tak późno bo nie masz np qq czy gryki itd. To ok. Ale wielu musiało czekać.

A chciał bym przypomnieć, że arimr zarówno centralny jak i oddziały terenowe są zarządzane i obsadzane z klucza partyjnego i obsadza je ten, który rządzi. Czyli teraz pis.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Skoro on jest miernotą z pisu to ty jesteś celujący z jakiej partii? Dla kolegi pytam.

Wniosek złożony tydzień temu jakoś a grykę zaczynam siać od poniedziałku jak wszystko dobrze pójdzie. I co? I nic. Co roku taj robię. Jak coś się zmienia to idzie korekta do wniosku i tyle. Nieraz to nawet w czerwcu robię korektę. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3510

Hubertuss gdzie jest napisane że  musi być obsiane w momęcie wysłania wniosku, ja mogę wypełnić wniosek już na przyszły rok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1283

No sorry ale ja też złożyłem wniosek miesiąc temu a obsiewam grykę dzisiaj, to akurat nic złego. 


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2458
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, hubertuss napisał:

Kolejny po tym Jarosławie przez y. Wylewasz żale jak nic. Nie masz żadnych argumentów to próbujesz pyskówkę robić Ludzie słusznie piszą, że są kolejki. Sami kazali zgłaszać po obszarowych. A z obszarowymi wielu musiało czekać z różnych powodów choćby zasiewów maju. Ale taki trol jak ty tego nie rozumie próbuje pyskówkę robić.

Złożyłeś wniosek nie mając obsianych upraw. Brawo bystrzacho. To tak jak byś ściął drzewo a potem zgłosił w gminie. Fajnie się sam podpier. Ale wiadomo wyborca pisu nigdy nie grzeszy rozumem. Bo gdybyrozum miał nie głosowął by na pis.

Ludzie słusznie zgłaszają i argumentują takie problemy jak np brak opcji wysyłania pocztą z data stempla czy możliwości składania przez Internet. To jest XXI wiek by takie rzeczy robić. Ale pisowski trol będzie się rzucał, że ktoś śmie zwrócić uwagę na niedojdy z pisu nie umieją tego zrobić.

Więc daruj se pisowska niemoto uwagi o niemotach. Bo większego niemoty niż ty niema tutaj. Złożyłeś wniosek, potwierdziłeś prawdziwość danych własnym podpisem pod odpowiedzialnością karną. A tych upraw na polu nie było i chwalisz się tym w necie. Brawo niemoto.

Pis. Tylko nie ośmiesz się jak ten wyżej i nie napisz, że złożyłeś wcześniej potwierdzając podpisem posiadane uprawy nie mając ich obsianych. No chyba, że nie siałeś tak późno bo nie masz np qq czy gryki itd. To ok. Ale wielu musiało czekać.

A chciał bym przypomnieć, że arimr zarówno centralny jak i oddziały terenowe są zarządzane i obsadzane z klucza partyjnego i obsadza je ten, który rządzi. Czyli teraz pis.

 W tym wpisie to raczej ty się ośmieszasz , Z 2 tygodnie temu złożyłem wniosek , a parę dni temu umyślałem sobie że kawałek rzepaku będę przesiewał kukurydzą , więc sobie na spokojnie weszłem z powrotem we wniosek i zrobiłem korektę że na części działki będzie kukurydzą zamiast rzepaku , a inną działkę zbierałem na gębę , a teraz tą działkę również sobie dodałem . Więc nie rozumiem że wniosek składa się dopiero wtedy jak wszystko jest zasiane , przecież możesz złożyć wniosek wcześniej , ale cały czas masz do niego wgląd , i możesz sobie w tym wniosku robić różne modyfikacje , w zależności co ci się wydarzy na gospodarstwie . Ale że tyś z miasta to o takich rzeczach nie wiesz.

Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Ja składam po zasiewach bo po co potem robić zmiany itp... Po co niby składać wcześniej?.... Aby do kontroli wylosowali.. 🤔😜

Nigdy nie robiłem zaDnych korekt i tyle.... Robicie na oddpie... I potem poprawiacie... Aby złożyć bo myślicie ze kasę dostaniecie pierwsi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
3 godziny temu, hubertuss napisał:

Kolejny po tym Jarosławie przez y. Wylewasz żale jak nic. Nie masz żadnych argumentów to próbujesz pyskówkę robić Ludzie słusznie piszą, że są kolejki. Sami kazali zgłaszać po obszarowych. A z obszarowymi wielu musiało czekać z różnych powodów choćby zasiewów maju. Ale taki trol jak ty tego nie rozumie próbuje pyskówkę robić.

Złożyłeś wniosek nie mając obsianych upraw. Brawo bystrzacho. To tak jak byś ściął drzewo a potem zgłosił w gminie. Fajnie się sam podpier. Ale wiadomo wyborca pisu nigdy nie grzeszy rozumem. Bo gdybyrozum miał nie głosowął by na pis.

Ludzie słusznie zgłaszają i argumentują takie problemy jak np brak opcji wysyłania pocztą z data stempla czy możliwości składania przez Internet. To jest XXI wiek by takie rzeczy robić. Ale pisowski trol będzie się rzucał, że ktoś śmie zwrócić uwagę na niedojdy z pisu nie umieją tego zrobić.

Więc daruj se pisowska niemoto uwagi o niemotach. Bo większego niemoty niż ty niema tutaj. Złożyłeś wniosek, potwierdziłeś prawdziwość danych własnym podpisem pod odpowiedzialnością karną. A tych upraw na polu nie było i chwalisz się tym w necie. Brawo niemoto.

Pis. Tylko nie ośmiesz się jak ten wyżej i nie napisz, że złożyłeś wcześniej potwierdzając podpisem posiadane uprawy nie mając ich obsianych. No chyba, że nie siałeś tak późno bo nie masz np qq czy gryki itd. To ok. Ale wielu musiało czekać.

A chciał bym przypomnieć, że arimr zarówno centralny jak i oddziały terenowe są zarządzane i obsadzane z klucza partyjnego i obsadza je ten, który rządzi. Czyli teraz pis.

Potrafisz wskazać Stetryczały  Nudziarzu  gdzie te żale wylewam? 

18 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Ja składam po zasiewach bo po co potem robić zmiany itp... Po co niby składać wcześniej?.... Aby do kontroli wylosowali.. 🤔😜

Nigdy nie robiłem zaDnych korekt i tyle.... Robicie na oddpie... I potem poprawiacie... Aby złożyć bo myślicie ze kasę dostaniecie pierwsi. 

Ty również do końca przekonany nie jesteś, co i gdzie posiejesz? 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31

Saletra 3800 Mocznik 5400 kizeryt 2300 poli 6 3950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    429

Przestańcie  " karmić "  tego  pajaca  co  to  wszedł  tu  żeby  się  wyżyć  wirtualnie  za  swoje  kalectwo  intelektualne  w  realu  - z  pewnymi  ludźmi  dyskusja  mija  się  z sensem  bo  są  zwyczajnie  niereformowalni  a  polemika  z  nimi  kończy  się  zazwyczaj  zejściem  do  parteru  czyli  zniżeniem  się  do  ich poziomu intelektualnego

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908

moim skromnym zdaniem w ostatnich dniach wnioski składają nieuki i kombinatorzy

nieuk bo nie potrafi sobie zrobić korekty sam i poprawkę trzeba pewnie dopłacić

kombinator bo w ostatnim  dniu chce wyłudzić  dopłatę do cielątka które się urodzi za miesiąc po dopuszczalnym terminie składania wniosków

żadne terminy nie powinny być przedłużane , wysłane wnioski pocztą w ostatnich dniach niepoprawnie wypełnione do kosza  [ wyśle taki oszołom pocztą co popadnie i potem go wzywają do poprawki i płacą za wysyłke  za uczciwego obywatela podatki ] ,  a kary po 20  % za każdy dzień zwłoki

bez przesady 2 miesiące siedzą bezczynnie w okienkach i czekają  na wnioski a w ostatnim tygodniu najedzie się tępaków i mają pretensje że kolejki itd , guma i napierdal... bo grzbietach bydło

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Bogdan_ja napisał:

Ja składam po zasiewach bo po co potem robić zmiany itp... Po co niby składać wcześniej?.... Aby do kontroli wylosowali.. 🤔😜

Nigdy nie robiłem zaDnych korekt i tyle.... Robicie na oddpie... I potem poprawiacie... Aby złożyć bo myślicie ze kasę dostaniecie pierwsi. 

Zawsze składam w ostatnim tygodniu a kasę mam wcześniej niż ci co w pierwszym złożyli 

 

Stach masz jakiś kompleks? A dla mnie ci co składają na początku to doplatowicze na zasiłkach co tylko czekają aż jakaś kasa za nic nie robienie wpadnie  😁

Edytowano przez tommy66692
  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)

siarczan siedmiowodny 65 zł za 25 kg .   jakoś odnosze wrazenie ze niektórzy na panice inflacyjnej próbują zarobić  w innym sklepie płaciłem po 75 zł niby 10zł na woreczku .           A i dodam ze im staszy przedawca tym drozej .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj